Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy nowym Eurosporcie i Eurosporcie HD są już systemy kodowania dla nc+ (Conax i SECA/Nagra MA) 8)

Jezeli mi to wcisna do nC+, to bede jakos probowal ominac. Na tym samym transponderze (11240 MHz) nadaje mnostwo innych Eurosportow, na ktorych nie bedzie tych durnych polskich reklam. To jest moja alternatywa, jak cos.

 

Tylko nie rozumiem do konca czegos tutaj. Teraz odbieram Eurosporty z 11240 MHz. Co sie z nimi stanie? Nie bede miec uprawnien? Zniknie polski komentarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym Eurosporcie i Eurosporcie HD są już systemy kodowania dla nc+ (Conax i SECA/Nagra MA) 8)

Na tym samym transponderze (11240 MHz) nadaje mnostwo innych Eurosportow, na ktorych nie bedzie tych durnych polskich reklam.

 

A co, ty na Eurosporcie oglądasz reklamy? Ludzie dajcie spokój. Najważniejsze jest aby jakość pozostała na swoim bardzo dobrym poziomie w HD. Reklamy mogą być nawet czarno-białe. Nie interesuje mnie to. Ja oglądam sport, a nie reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym Eurosporcie i Eurosporcie HD są już systemy kodowania dla nc+ (Conax i SECA/Nagra MA) 8)

Na tym samym transponderze (11240 MHz) nadaje mnostwo innych Eurosportow, na ktorych nie bedzie tych durnych polskich reklam.

 

A co, ty na Eurosporcie oglądasz reklamy? Ludzie dajcie spokój. Najważniejsze jest aby jakość pozostała na swoim bardzo dobrym poziomie w HD. Reklamy mogą być nawet czarno-białe. Nie interesuje mnie to. Ja oglądam sport, a nie reklamy.

 

Nie zrozumiales przekazu - "durne polskie reklamy" - mam na mysli to, ze beda po 15 minut, tak jak na Polsatach i bedziemy ogladac reklamy przerywane wydarzeniami sportowymi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzac na to z drugiej strony, tacy sponsorzy jak Rolex, FIFA, PokerStars czy Turkish Airlines nie beda miec pretensji ze ich reklam nie bedzie w Polsce? Eurosport nie bedzie stratny?

 

Jak to wyglada w Eurosporcie niemieckim, sa tez reklamy miedzynarodowe wymieszane z innymi?

W niemieckim Eurosporcie niemieckie reklamy są wtedy gdy w międzynarodowym jest autopromocja. Jak są reklamy międzynarodowe to na niemieckim też są emitowane. Nie oglądałem jeszcze wersji z transpondera CP ale pewnie w Polsce jest tak samo.

 

Teraz odbieram Eurosporty z 11240 MHz. Co sie z nimi stanie? Nie bede miec uprawnien? Zniknie polski komentarz?

Międzynarodowy Eurosport 2 jest w CP osiągalny nadal, wyłączyli tylko polski komentarz. Może tak będzie nadal ale tylko w CP bo nc+ podmieni przekazy na liście i tak samo w kablówkach.

 

Poszczególna rywalizacja saneczkarzy w Pucharze Świata jest w Eurosporcie pomijana. Przywykłem do tego. Ale drugi rok z rzędu gdy jest Australian Open nie ma zawodów saneczkowych. Puchar Świata w ten tenisowy weekend wyparowuje. Zawody z 18 i 19 stycznia będą pokazane z odtworzenia 24 stycznia. Nie ma miejsca by pokazać je wcześniej? Nie sądzę. Nie od dziś wiadomo, że Francuzi są dziwni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia z tymi reklamami. Oglądam właśnie na Ipli mecz Wawrinki z Djokovicem i szlag mnie trafia. Jak można puszczać reklamy gdy gra się już toczy?? !!!!!!!!!!!!

 

p.s.

Te de.... z polsatu potrafią puścić reklamy nawet w momencie gdy nie ma przerwy pomiędzy gemami a jest tylko zmiana serwisu!!! Wczoraj na meczu Radwańskiej też się to zdarzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia z tymi reklamami. Oglądam właśnie na Ipli mecz Wawrinki z Djokovicem i szlag mnie trafia. Jak można puszczać reklamy gdy gra się już toczy?? !!!!!!!!!!!!

 

p.s.

Te de.... z polsatu potrafią puścić reklamy nawet w momencie gdy nie ma przerwy pomiędzy gemami a jest tylko zmiana serwisu!!! Wczoraj na meczu Radwańskiej też się to zdarzało.

 

Gdzie można pisać skargi? Takie coś jest niedopuszczalne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...