Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Programem "Sportsschau" też się kiedyś posiłkowałem.

 

Moje początki z Bundesligą zaczęły się od nieodżałowanego magazynu "Ran" na SAT.1. Później przestawiłem się na "Bundesligę Pur" w telewizji DSF. Tam też oglądałem magazyn 2. Bundesligi o nazwie "Hattrick" oraz mój ulubiony cykl: "Bundesliga Classics" - piękne czasy. Najczęściej jednak oglądałem "Bundesligę Pur".

 

Potem wymieniłem analog na te cyfrowe śmietniki (platformy) działające na HB i tyle było z mojego oglądania. Wtedy zerkałem na "Sportsschau" i ten sobotni program sportowy nadawany w sobotę (kiedyś Lewandowski był do niego zaproszony)... już nie pamiętam czy to było na ARD czy ZDF (ale to przecież jeden diabeł).

 

Cyfrowego Polsatu nie posiadałem kiedy Polsat miał prawa do Bundesligi. Oglądałem tylko ten magazyn z highlightsami w TV4. Prowadził go Mati & RoKo.

 

Bundesligę w Eurosporcie 2 oglądam od zarania.

 

PS. Poratujcie tym kanałem na YouTube icon_pray.gif Może być na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który Eurosport leci w kablówkach? Ten z polskimi reklamami czy ten "stary"?

A co wy tacy przerażeni polskimi reklamami? Trwają tyle co inne i się kończą o czasie. Jak wam się nie podoba, możecie nie oglądać Eurosportu. Bez łaski.

Niektórzy już od jakiegoś czasu grożą zbojkotowanie ESP z powodu polskich reklam :lol2:

 

już nie pamiętam czy to było na ARD czy ZDF (ale to przecież jeden diabeł).

No właśnie nie jeden ;> I całe szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który Eurosport leci w kablówkach? Ten z polskimi reklamami czy ten "stary"?

A co wy tacy przerażeni polskimi reklamami? Trwają tyle co inne i się kończą o czasie. Jak wam się nie podoba, możecie nie oglądać Eurosportu. Bez łaski.

A w mojej wypowiedzi widzisz jakieś przerażenie? :) Zapytałem bo kablówki dostały jakiś komunikat o Eurosporcie i 28 lutego. Niby wtedy miały się przełączyć na "polską" wersję. Minęło kilka dni a na forum cisza. Tak na marginesie to kto przy zdrowych zmysłach ogląda reklamy? Przecież jak zaczynają się reklamy to albo idzie się coś zjeść albo do kibelka albo sprawdza się co tam na innych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie bedzie meczu J-League? Mial byc jutro ok. 10:00 - dzisiaj ogladalem Vegalte na UnibetTV i a teraz patrze i zmienili na cos takiego:

 

13:24

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA: Liga japońska - Dzień drugi: Kashima Antlers (Japonia) - Vegalta Sendai (Japonia) (2min)

 

O co chodzi? Oczywiscie przelaczylem z ciekawosci na Eurosport 2 i tego meczu nie ma (myslalem, ze moze jakis skrot godzinny wsadzili, ale nie nie ma, jest wedlug planu narciastwo zjazdowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów na Eurosporcie wyświetla się tabliczka co w tym czasie leci na Eurosporcie 2. Oczywiście na tabliczce pokazane jest kolarstwo , a tam leci Bundesliga. Komentator jeszcze to potwierdza , czy oni nie mogą wyprowadzić z błędu , czy nie wiedzą , że na polskim Eurosporcie 2 jest w tym czasie coś innego? Nigdy się nie spotkałem , żeby komentator Eurosportu o tym powiedział , wprowadzają ludzi z błąd. I była reklama też, że o 19 w Eurosporcie 2 kwalifikacje do skokow..

No i kolejny raz pojawia się problem trzeciego kanału Eurosportu. Dziś w ramówce na żywo nie zmieściły się : bieg mężczyzn na 50 km w Oslo i kolarstwo, oraz skoki kobiet i kwalifikacje do skoków mężczyzn. Tego pierwszego nie ma nawet powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do końca błąd bo kolarstwo leci na Eurosport 2 International, a ty oglądasz Eurosport 2 North-East

Dziś na ESP2 Int oprócz kolarstwa też kwalifikacje skoków na żywo od 19:00 i od 20:00 żużel na lodzie (ESP2 NE pokaże od 20:30)

 

Eurosport 2 International jest dostępny w Cyfrowym Polsacie , ale nie ma dostępnej polskiej fonii

Jego ramówka nie odpala nawet przez polskie IP , więc ja sprawdzam przez Google Cache

http://webcache.googleusercontent.com/s ... dule.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nikt nie wie o co chodzi z meczem J-League? Wczoraj o jak zobaczylem ze jest zmieniona ramowka, przelaczylem na Eurosport 2 a o 14 byly juz skoki - wiec gdzie byla J-League?

Teraz juz calkiem cos pokombinowali, bo uwazaja, ze puscili ten mecz, ale go zwyczajnie nie bylo ...:

"13:24

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA: Liga japońska - Dzień drugi: Kashima Antlers (Japonia) - Vegalta Sendai (Japonia) (56min)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale DUrda dał wczoraj "popis", wszedł nie do tej „dziupli” i myślał , że komentuje mecz USA – Dania, mimo, że leciał mecz Japonia – Szwecja, nawet składy przedstawił i dobrych parę chwil brnął w błędzie myśląc, że komentuje nie to spotkanie co jest w tv. Swoją drogą jak takiego „eksperta” mogą trzymać w nc+ i dawać mu jeszcze od czasu do czasu coś komentować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie co z magazynem J-League? Mial byc dzis o 15:30, ale byl snooker do ok. 16 albo i dalej a pozniej lecial mecz kobiet Niemcy - Japonia. Czy jest mozliwosc sie z kims skontaktowac w sprawie emisji (powtorkowych) czegokolwiek zwiazanego z J-League (magazyny i mecze)? Tomasz Lach nie ma konta na zadnym serwisie spolecznosciowym chyba, sprawdzalem.

 

Chodzi mi o to, zeby zrobic cos aby byly emitowane powtorki albo jakos wyciagnac od polskiego eurosportu nagranie danego magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj ten magazyn, więc być to był. Ale o której to nie pamiętam już.

Szlag! Nie mam pojecia jak go przeoczylem :censored: Jesli mozesz sprawdz skrzynke, napisalem do Ciebie w pewnej sprawie.

 

W poniedzialek o 13:00 J-League z retransmisji:

13:00

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA: Liga japońska - Dzień trzeci: Kawasaki Frontale (Japonia) - Omiya Ardija (Japonia) (90min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...