Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka uwag do Eurosportu. Nieraz zmieniają antenę meczu - to powinni zostawić do danego meczu tych samych komentatorów,a nie jedni komentują np. półtora seta,a później wchodzą nowi komentatorzy zieloni o tym jak ten mecz wyglądał itp. Poza tym zalecał bym troszkę elastyczności - jak jest jakiś ciekawy mecz jak dziś Amerykanki z Cornet, to niech go pokażą,a nie jedynie w dziurach pomiędzy jednym,a drugim meczem. No i jeszcze te polskie reklamy, które są za długie i często wchodzimy z rozegranym już jednym punktem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że długość reklam na polskim i międzynarodowym Eurosporcie jest taka sama. Nigdy nie zauważyłem rozbieżności.

 

To skakanie po kortach jest irytujące ale najbardziej irytuje mnie przenoszenie meczów z jednego kanału do drugiego. Jak zaczęli w dwójce to po co przenosić do jedynki. Mało jest meczów, które można pokazywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie reklamy są nadawana na autopromocji, zapowiedziach lub reklamach Eurosport Player. Jeśli ich nie ma nie ma polskich reklam. Co ciekawe podczas wtorkowego etapu Giro w polskim Eurosporcie oglądalność sięgała prawie 200 tys. Jedyny blok z polskimi reklamami w tym czasie puszczono przed rozpoczęciem transmisji z tego etapu. Później leciały tylko reklamy głównego Eurosportu. Wczoraj było podobnie. Na bodajże 6 bloków tylko w dwóch były polskie reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widać, wystarczy włączyć obcy Eurosport gdzie wchodzą o czasie i pokazują wszystkie piłki danego gema. Na autopromocji reklamy polskie są dłuższe niż ta autopromocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widać, wystarczy włączyć obcy Eurosport gdzie wchodzą o czasie i pokazują wszystkie piłki danego gema. Na autopromocji reklamy polskie są dłuższe niż ta autopromocja.

Nagraj i pokaż te wchodzące reklamy. Aż z ciekawości rzuciłem okiem. Ostatnie co pojawiło się przed obrazem z kortu była reklama czy plansza sponsora turnieju którą nadaje centrala Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buta i aroganja wychodzą z Ciebie . Skoro to nie wina reklam polskich(na początku był z tym mega problemem(bo o tym pisało mnóstwo osób na tym forum. Fakt jest faktem,że nie widzimy pierwszej piłki i to jest duży minus i pisanie,że nie opóźnienia jest kuriozalne. Plansze sponsorskie trzeba pokazywać, to nic dziwnego, czyli wychodzi,że są za długie reklamy,a czy polskie czy zagraniczne to sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś poruszał ten temat. Oglądałem dziś GiroItalia i przekaz z tych motocykli jest fatalny. Straszna pikseloza, oczy bolą od tych przeskoków. Zastanawiam się czemu Eurosport godzi się na taką jakość. Myślę, że z motocykla do śmigłowca lepszy był dosył analogowy. Mam nadzieję, że podczas Tour de France nie będzie takich klocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest na Eurosporcie. To samo jak Biathlon czy kolarstwo, skoki narciarskie na zywo komentowali:(

 

Co ciekawe angielscy komentatorzy tez sa na stadionie i tam tego nie ma, a nawet dzwiek jest jeszcze czystszy i lepszy niz w Eurosporcie Polska, gdy komentują z Warszawy.

 

Domański brzmi jak prorok, wie wszystko 3 sekundy wcześniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych komentatorów tenisa w Eurosporcie i nie pomyśleli o rezerwowym komentarzu jak zerwie się łączność z Paryżem?? Amatorka, nawet TVP przewidziała takowych podczas mundialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to lepiej wychodzi. Jak chca jezdzic na Wielki Szlem to niech jezdza na Wimbledon, gdy nie komentuja.

 

Tak sie nie da tenisa ogladac. Emocjonujesz sie co sie stanie i komentator krzyczy aut, as. Na meczu Sharapovej i teraz ogladam po angielsku, bo inaczej sie nie da.

 

To chyba sport, gdzie najbardziej takie przedwczesne komentowanie jest irytujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nowy właściciel Eurosportu zamierza powalczyć o polski rynek praw sportowych. Jeden z kanałów Eurosportu może zmienić nazwę - zapowiada David Zaslav, prezes Discovery.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,16232876,Discovery_przejal_Eurosport_i_odkrywa_karty__Co_planuje.html?biznes=krakow#BoxBizTxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuli Discovery , a teraz chcą to samo zrobić z Eurosportami.. Jeszcze jakieś bzdury o Badmintonie wypisują , co go nie ma praktycznie na antenie. Jak chcą polepszyć Eurosporty, to polecam powstanie trzeciego kanału i usunięcia Bundesligi z dwójki , bo blokuje inne transmisje i to takie których powtórek nie można uświadczyć. Nawiasem mówiąc - dziś zobaczyłem pierwszy dokument z prawdziwego zdarzenia na kanale Discovery Channel od bardzo dawna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla tych którzy mają problemy - najciekawszy fragment:

 

Menedżerowie Discovery Communications mają nowy plan walki o widza. Zaslav twierdzi, że flagowy kanał Eurosport ma pozostać paneuropejski, podczas gdy Eurosport 2 powalczy przede wszystkim o lokalne transmisje. Eksperymenty już się zaczęły: dwa tygodnie temu Eurosport w konsorcjum z Mediasetem i Sky Italią kupił prawa do transmisji ligi włoskiej. - Nie wykluczamy, że stacja może zmienić nazwę, np. na Eurosport Polska - mówi Zaslav.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...