Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Borussia gra o pietruszkę?? Ciekawe spostrzeżenie widocznie jesteś fachowcem w sprawach piłki i rozgrywek ligowych. Ja myślałem że zespoły z miejsc około 10 grają o pietruszkę a to że BVB może wypaść z pierwszej trójki i będzie musiała walczyć w el. a nie bezpośrednio w fazie grupowej LM (a już nie chcę mówić że mogła by jedynie do LE trafić) to faktycznie mało ważne i grają o dorodną pietruchę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi nawet o to, że Dortmund gra o to 2 czy 3msc w lizde, tutaj spotykaja się zespoły 2 i 3 w tabeli. Mało tego to są derby zagłębia ruhry, mecz tak ważny jak BVB - Bayern w ostatnich sezonach, a nawet ważniejszy ze względu na wieloletnią tradycje rywalizacji obu zespołów.

Już żeby nie zganiać na sam Eurosport to nie popisała się poprostu Bundesliga ustalając terminy obu meczów, przecież mogli Bayern wyznaczyc na wtorek wiedząc, że mogą zdobyc majstra, a BVB-S04 dać w środe i po kłopocie by było.

Jak wyżej zauważył @pvr hd to ja i on się cieszymy bo obejzrymy i derby Manchesteru i mecz BVB - S04 ;)

 

A tak poza tym to pokazują wszystkie mecze BVB jak grają z jakimis ogórkami o 15:30 gdy są ciekawsze mecze typu Leverkusen gra z HSV czy coś takiego a oni wtedy wybierjaą BVB. to też sa nielogiczne wybory, tak samo jest dzisiaj, ale nie ma co drążyć tematu, ja tam jestem jednak zadowolony z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Lewy grał już w Bayernie to byłby płacz że nie pokazują mistrzostwa naszego grajka, a tak jest płacz, że nie pokazują pseudo-polskiej Borussi lansowanej przez media.

Dajcie na wstrzymanie, dla mnie jako obserwatora kilku lig, akurat ten dzień i mecz Bayernu jest kluczowy dla losów całej ligi, ci niżej jeszcze nic między sobą nie rozst[beep]ją. To nie ostatnia kolejka, a dla Bayernu wygląda, że w zasadzie finisz.

Niepotrzebnie przyzwyczaili do puszczania Dortmundu w starciach z mongołami z 15 miejsca w tabeli, w czasie gdy można było nadać inny, lepszy mecz i teraz afera jest o nich.

Canal już stał się Real/Barca TV bo nadaje każdy ich mecz nawet z ostatnią drużyną tabeli, mam nadzieję że tego samego nie będzie z Eurosportem względem Borussii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Lewy grał już w Bayernie to byłby płacz że nie pokazują mistrzostwa naszego grajka, a tak jest płacz, że nie pokazują pseudo-polskiej Borussi lansowanej przez media.

Dajcie na wstrzymanie, dla mnie jako obserwatora kilku lig, akurat ten dzień i mecz Bayernu jest kluczowy dla losów całej ligi, ci niżej jeszcze nic między sobą nie rozst[beep]ją. To nie ostatnia kolejka, a dla Bayernu wygląda, że w zasadzie finisz.

Niepotrzebnie przyzwyczaili do puszczania Dortmundu w starciach z mongołami z 15 miejsca w tabeli, w czasie gdy można było nadać inny, lepszy mecz i teraz afera jest o nich.

Canal już stał się Real/Barca TV bo nadaje każdy ich mecz nawet z ostatnią drużyną tabeli, mam nadzieję że tego samego nie będzie z Eurosportem względem Borussii.

 

bzdury pleciesz. Derby Borussia-Schalke sa nieobliczalne. A mecz Bayern-Herha bedzie do jednej bramki i lanie sie piwem po gwizdku. Jesli to jest wazniejsze to gratuluje poczucia humoru

 

PS co w meczu Bayernu jest kluczowego? bo chyba nie to, ze zdobeda mistrzostwo na 9 czy tam 8 kolejek przed koncem. Kluczowe to by bylo, gdyby to byla ostatnia kolejka i mecz decydowal czy zdobeda mistrzostwo czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lepsze ligi to C+ ma prawa na tyle kanałów że puściłby oba mecze we Włoszech, Anglii czy Hiszpanii naraz, a tu chyba mogą tylko jeden, czy Euro mogłoby oba puszczać równolegle?

Ale gdyby zrobili tak, że pokazują mecz przyszłego mistrza, a klasyk nie to co, też byś powiedział, że wszystko OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając internet włączyłbym stabilne źródło interesującego mnie spotkania na dużym ekranie i taki wyjątek przebolał. Tylko tyle i aż tyle :)

 

Tak swoją drogą to tej Borussii od Eurosportu po TVP od 2-3 lat to jest taki nadmiar, że zaczyna się cofać.

Leciały hity w LM, a oni w publicznej nadawali Dortmund z jakimiś ogórkami, to wtedy było ok? A przecież w środy można było wybrać wiele innych spotkań, klasyków, a nie meczów trzeciej kategorii tylko dlatego, że któryś Polak kopał.

 

Jakby dziś się doszukiwać hitów to u konkurencji nadają tylko derby Manchesteru, reszta spotkań to zwyklaki, a nie tam hiciory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Bundesligę będzie zacinać tak samo jak spotkania Ekstraklasy co poniedziałek, aż dziw że nikt nie zgłosił do Eurosportu notorycznych zacinek obrazu, których nie ma równolegle na C+ gdy nadaje ten sam mecz, a Eurosport niezależnie od tego, jakie źródło(kablowa, czy talerz) te zacinki co tydzień w poniedziałek od godziny 18:00 ma. Tego się nie da oglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak układano terminarz to nikt nie myślał o Bayernie z Herthą, jak o kluczowym dla losów ligi spotkaniu i planowano jako główne wydarzenie derby z udziałem Schalke. Kto by np. pomyślał, że u nas Pogoń z Ruchem nieoczekiwanie będzie jednym z mocniejszych wydarzeń w górnej połówce tabeli? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tym masz z tym kluczowym meczem? zaden mecz Bayernu w Bundeslidze nie jest kluczowy, bo z gory wiadomo kto zwyciezy. I jak nic sie nie zmieni, to przez kilka kolejnych lat bedzie wiadomo kto zdobedzie mistrzostwo juz przed startem ligi. Jedynie bedzie mozna sie zastanawiac, czy to bedzie w marcu, a moze juz koncem lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak nic sie nie zmieni, to przez kilka kolejnych lat bedzie wiadomo kto zdobedzie mistrzostwo juz przed startem ligi. Jedynie bedzie mozna sie zastanawiac, czy to bedzie w marcu, a moze juz koncem lutego

 

Takie gadanie. Przed sezonem w którym Stuttgart wygrywał mistrzostwo były takie same gadki, tak samo jak w przypadku zwycięstwa Wolfsburga i BVB. O ile można zakładać, że z raz obronią mistrzostwo o tyle w dłuższej perspektywie nikt nie jest w stanie przewidzieć co się stanie. W jakiej będzie formie Bayern i czy nie wyskoczy jednosezonowo jakiś "Wolfsburg". Ewentualnie zawsze można zadzwonić do wróżbity Macieja i wiedzieć już dziś kto będzie mistrzem w następnych kilku sezonach, wziąć kredyt i za cały obstawić tych zwycięsców :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Bundesligę będzie zacinać tak samo jak spotkania Ekstraklasy co poniedziałek, aż dziw że nikt nie zgłosił do Eurosportu notorycznych zacinek obrazu, których nie ma równolegle na C+ gdy nadaje ten sam mecz, a Eurosport niezależnie od tego, jakie źródło(kablowa, czy talerz) te zacinki co tydzień w poniedziałek od godziny 18:00 ma. Tego się nie da oglądać!

Podbijam, nikt nie ogląda na Euro naszych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...