Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji wolnego dnia postanowiłem obejrzeć dzisiaj wszystko co jest na PS2. Studio od 13, oczywiście o Hiszpanach czy Czechach gadka dopiero od 14.40, wcześniej ciągle o Polsce. W przerwie kilka minut gadki o Polsce. Po meczu gadka o Polsce. Ileż można?

 

Ja też kibicuję tym chłopakom, no ale EURO to nie tylko Polska, oglądając mecz innych drużyn chciałbym się czegoś o nich dowiedzieć, a nie tylko Lewandowski, Szczęsny, Milik itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na kanałach tych masz czarny ekran bez dźwięku i komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie"?

Jeśli tak to zadzwoń na infolinię Cyfrowego Polsatu i poproś o ponowienie uprawnień odbioru. Można to też zrobić samemu za pomocą iCOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Jakość obrazu i dźwięku na tych dwóch kanałach to totalna amatorka. I jeszcze biorą za to ekstra pieniądze. Jak im nie wstyd.. Przecież to jest takie nieuczciwe. I udają, że wszystko jest w porządku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można?

 

Do porzygu.

Wytrzymałem kilkanaście minut tego super studia i ekspertów, więcej nie mogę słuchać tego pitolenia Polska, Lewandowski, Szczęsny, co na konferencji, analiza sytuacji, jaką kupę zrobił dziś Lewandowski, bo boli mnie głowa.

Włączam bezpośrednio o 15/18/21 sam mecz i wyłączam na zakończenie.

Edytowane przez Barti
Nazwiska i nazwy krajów piszemy wielką literą. Na forum piszemy poprawnie po polsku. Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzony jakością dźwięku na PS 2, brak 5.1, przełczyłem się na ARD HD. Centrany głośnik wyciszyłem i z drugiego tunera dałem komentarz z PS 2. Oglądam właśnie mecz Hiszpani. Obraz super , dźwięk 5.1 za[beep]isty i niestety jeden zgrzyt dwie sekundy opóźnienia komentarza z Polsatu. Kurza a mogło być tak dobrze.

Jak masz tuner z PVR to możesz na 2 sekundy zatrzymać transmisje i nie będzie opóźnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że "koszula bliższa ciału" i dlatego, tyle jest o reprezentacji Polski, ale żeby nie było podsumowania meczu Chorwacja - Turcja. Dla mnie to brak profesjonalizmu. Mogli połączyć się z Niceą i dawać to na Polsat Sport 3 HD, a na Polsat Sport 2 HD dokończyć studio po meczu Chorwacja - Turcja. Gdy zaś chodzi o kwestie jakości obrazu i dźwięku, to Polsat zawsze pod tym względem wykazywał się dużą amatorszczyzną. Nadają kanały HD z przepływowością średnią na poziomie 7-8 MBit/s, gdzie normalnie kanały sportowe powinny mieć wartości około 14-15 MBit/s. W Polsacie można tylko o tym pomarzyć. Tylko jeżeli każe się płacić ludziom niemałe pieniądze za (nie)przyjemność oglądania EURO, to chyba za takie pieniądze powinno się oferować ludziom towar najwyższej jakości. Dodatkowe 79 zł jedynie za komfort oglądania EURO bez reklam, to chyba trochę za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzony jakością dźwięku na PS 2, brak 5.1, przełczyłem się na ARD HD. Centrany głośnik wyciszyłem i z drugiego tunera dałem komentarz z PS 2. Oglądam właśnie mecz Hiszpani. Obraz super , dźwięk 5.1 za[beep]isty i niestety jeden zgrzyt dwie sekundy opóźnienia komentarza z Polsatu. Kurza a mogło być tak dobrze.

 

Nie mogłeś oglądać meczu z samym dźwiękiem ze stadionu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu i dźwięku na tych dwóch kanałach to totalna amatorka. I jeszcze biorą za to ekstra pieniądze. Jak im nie wstyd.. Przecież to jest takie nieuczciwe. I udają, że wszystko jest w porządku..

Co do dźwięku się zgadzam. Totalna amatorka. Natomiast obraz HD u mnie w UPC jest bardzo dobry. Żadnych zacięć, płynnie, dość wysoka ostrość. Porównuję sobie np. z C+ Sport HD i nie widzę większej różnicy...TV 46'Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość dźwięku - nom zwykłe stereo - lata 90 :( a czepianie się obrazu? Nom jakość tych kanałów jest najlepsza z pośród wszystkich jakie emituje Cyfrowy Polsat porównywalny z tym co mam w Eurosport i znacznie lepiej niż mierny w jakości Eleven który również jest "premium"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest jak mowilem ze studiem i zawartością, czyli ciaglym gadaniem o Polakach. Nawet po kilka razy puszczali te same materialy. Już tk irytuje.

 

Po kilku dniach Euro warto powiedziec co jest na plus.

 

Borek i Włodarczyk jako komentatorzy sa okej. Z ekspertow wspolkomentatorow to Czesiu Michniewicz klasa! Hajto nawet nawet, ale wiaodmo to Hajto :D

 

Ze studia, prowadzacy najlepszy jest Pawel Sikora. Z gosci zaproszonych to słuchać mogę tylko Strejlaua, Kowalczyka i Iwana. Czasami Gmoch cos ciekawego powie, ale wkurza ze wtrąca sie kazdemu w pol słowa.

 

Reszta zapraszanych gości to dno! Szkoda placow by o nich cos pisac...

 

Co do analiz Jacka Magiery, to nie sa jakies ciekawe. W porównaniu z tym co robia w Canal+ przy Ekstrallasie czy LM to wypada blado. Moze to przez to ze bardziej ubogi system maja. Magiera niersz nawet nie zatrzymuje akcji tylko po prostu opowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bronił Polsatu, bo nie wiem jak wyglądają aktualne reklamy, po prostu żadnej nie widziałem od początku Euro i już choćby za to jestem wdzięczny! No saaaame niedociągnięcia oczywiście, po prostu nie da się oglądać - lepiej oglądać szwargotanie, tutaj nic nie przeszkadza, bo byle jest za DARMO! Taka mentalność rozumiem...ZEZ na Astrę, nie ważne ze po niemiecku, że trzeba wyleźć na dach, zainwestować więcej kasy niż 70 PLN, ale ważne, że masz świadomość, że nie płacisz polskiemu przedsiębiorcy....gratuluję :)

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- reklamy na Ps sport też są bo w weekend oglądałem u znajomych

- monoblock kosztuje poniżej 40zł.... i montaż trwa 5 min bo nie każdy ma antenę na dachu i ma się astrę na trochę dłużej niż miesiąc mistrzostw

- jak uważasz, że przesunięcie ok.sekundowe dźwięku nie przeszkadza i pasuje Ci słuchanie że już po akcji a strzał nie został oddany jeszcze to gratuluję ignorancji.

- tak, wolę dać zarobić firmie elektronicznej niż polskiemu CHYTRUSOWI

- na niemieckich kanałach obraz jest o wiele ładniejszy w HD niż na Polsacie i komentuje jeden koleś bardzo mało...przynajmniej trybuny można słyszec i atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVManiac nic dodać nic ująć. Zgadzam się w pełni. Ludzie tylko narzekać umieją a ja jestem mega zadowolona z PS2. Oglądam studio po polsku i jeszcze od 13:00 do późnych godzin nocnych. Jakość obrazu bardzo dobra, jakość dźwięku, może szkoda, że tylko stereo, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Opóźnień jakoś specjalnie nie widzę. Tak jak mówię, jestem zadowolona z tych kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo - gdzie masz wyrób czekoladopodobny? Studia cały dzień? Przejściowe problemy z dźwiękiem, które mieli ? Eleven i C+ też miewał i co ? Nie doceniasz, że nie ma reklam, że cały dzień leci studio, że na PS3 jest opóźnienie 2h i np. ja nie muszę nagrywać itd. Ja bym obie życzył takiego kanału bez reklam zawsze!

 

@mervel - czy Ty myślisz, że ja wiem jak kupić monoblock? Ja nawet nie wiem jak to wygląda. Nie umiem tego zamocować i ustawić. Nie mam na to ochoty i czasu. Ty nie bierzesz pod uwagę, że nie wszyscy ludzie siedzą technicznie głęboko i są sami w stanie coś takiego zrobić? Ponadto mam utrudnione wejście na dach i lęk wysokości i co ? Mam zapłaci kolesiowi i wyjdzie mi to drożej niż 99 PLN, które zapłaciłem ? W Twoim przypadku oszczędność ok 30-50PLN, ale w zamian masz studio po niemiecku...no to wybacz przy takim przebiciu kwotowym to jest g.... warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...