Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ziober myli Lichtsteinera z państwem Liechtenstein. Wczoraj Jacek Magiera nie potrafił poprawnie przeczytać nazwiska Matuidiego z tablicy. 

 

A eksperci w studiu po jednym meczu podważają cały dotychczasowy dorobek piłkarzy typu Griezmann czy Pogba. Dziś dostało się Xhacie. Idąc tym tokiem myślenia Messiego po mundialu w RPA równie dobrze można było nazwać nieudacznikiem.

 

#PolsatPremium lol.gif yikes.gif

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat bez różnicy analityk jest do czegoś innego niż czytanie nazwisk a analizy pomeczowe robi bardzo dobrze. To coś czego nie ma w C+ ( przeciętni eksperci to problem C+ Sport).  

Akurat Griezmann to przeciętny piłkarz który znalazł sobie idealny klub w którym jest gwiazdą. Co do Pogby to normalne bo od takich ludzi wymaga się cudów w każdym meczu i nawet jak zagra przyzwoity mecz to w jego wypadku oceny są bardzo słabe. A wczoraj akurat Pogba nic wielkiego nie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat bez różnicy analityk jest do czegoś innego niż czytanie nazwisk a analizy pomeczowe robi bardzo dobrze. To coś czego nie ma w C+ ( przeciętni eksperci to problem C+ Sport).  

Eksperci Polsatu? Wczoraj trzech trenerskich emerytów, dziś dwóch degeneratów.

 

#PolsatPremium?  

Co do Pogby to normalne bo od takich ludzi wymaga się cudów w każdym meczu i nawet jak zagra przyzwoity mecz to w jego wypadku oceny są bardzo słabe. A wczoraj akurat Pogba nic wielkiego nie grał.

Gdyby Polsat miał ekspertów i analityków z prawdziwego zdarzenia to telewidzowie dowiedzieliby się dlaczego Griezmann i Pogba zagrali na takim, a nie innym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pisałem o tym wcześniej, że u nas nie szanuje się zasłużonych ludzi.  W Anglii jak coś mówił Bobby Robson to było święte. Ja nie mogłem słuchać Gmocha czy Piechniczeka w TVP i nie wiem z czego to wynikało, że tam mówili nic ciekawego a tutaj mówią znacznie inaczej, może to kwestia kasy.

 

Ale zgodzę się z jednym, że ta trójka nie powinna być razem powinna być rozbita bo jednak jak w każdym studio spojrzenia ludzi z różnych pokoleń byłoby znacznie ciekawsze niż obecna formuła. 

 

Iwan to najlepszy piłkarski ekspert w Polsce akurat. Kowal to Kowal on to za dużo mówi i dość często takim jeżykiem, że nie da się słuchać tego co mówi, nie zwracając  nawet na to co mówi. Nie rozumiem oceniania ludzi przez to kimś są albo co im się w życiu przydarzyło a nie przez pryzmat tego co mówią. Większość piłkarzy to totalne głupki, ćpuny, alkoholicy czy ludzie uzależnieni do hazardu.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pisałem o tym wcześniej, że u nas nie szanuje się zasłużonych ludzi.  W Anglii jak coś mówił Bobby Robson to było święte. Ja nie mogłem słuchać Gmocha czy Piechniczeka w TVP i nie wiem z czego to wynikało, że tam mówili nic ciekawego a tutaj mówią znacznie inaczej, może to kwestia kasy.

 

Ale zgodzę się z jednym, że ta trójka nie powinna być razem powinna być rozbita bo jednak jak w każdym studio spojrzenia ludzi z różnych pokoleń byłoby znacznie ciekawsze niż obecna formuła. 

 

Iwan to najlepszy piłkarski ekspert w Polsce akurat. Kowal to Kowal on to za dużo mówi i dość często takim jeżykiem, że nie da się słuchać tego co mówi, nie zwracając  nawet na to co mówi. Nie rozumiem oceniania ludzi przez to kimś są albo co im się w życiu przydarzyło a nie przez pryzmat tego co mówią. Większość piłkarzy to totalne głupki, ćpuny, alkoholicy czy ludzie uzależnieni do hazardu.

WTF? Z całym szacunkiem dla Piechniczka, ale to tylko kwestia czasu kiedy będzie się odwoływał do lat 70 i 80 XX wieku. Robi to zawsze. 

 

Gmoch? Zabrał ze sobą pisaki? 

 

Iwan najlepszy ekspert w kraju? Może w dziedzinie piłkarskich kartoflisk pierwszoligowych... o futbolu zagranicznym on ma takie pojęcie jak większość januszy oglądających Eleven czy Canal+. Nic ponadto. Nie gloryfikuj go na siłę i z tą "większością" piłkarzy nie przesadzaj. 

 

Kowalczyk? Wypowiadałem się o nim tu na forum chyba z miliard razy i kolejnego razu nie zniosę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najbardziej narzekają na wszystko Ci, którzy...tych kanałów pewnie nie mają :)

Na piłce "każdy się zna", każdy mógłby być ekspertem, trenerem czy działaczem co tez jest piękne w pewnym sensie bo pokazuje popularność tego sportu względem innych dyscyplin. Dlatego to, że ludzie narzekają jest naturalne i będzie tak zawsze.

 

Mi jedynie brakuje specjalistycznych analiz, zabawy z instatem czy szczegółowych statystyk z meczów. Mogliby zrobić z jeden taki program dziennie z 2h który rozkładał by mecze na czynniki pierwsze.

 

Nie nie przesadzam z tą większością piłkarzy bo to jest fakt, piłkarze to nie są najinteligentniejsi ludzie, w ogolę sportowcy. I też nie tylko w Polsce ale także na świeci choć to oczywiście się zmienia bo z 20 lat temu to mało który umiałby udzielić wywiadu. Wystarczy posłuchać wywiadów, języka jakim mówią aby zobaczyć, że coś jest nie tak z inteligencją. Od nich oczekuje się czegoś innego, dlatego też niewielka część ich odnajduje się w roli trenerów.

 

O Kowalu jak pisałem mi przeszkadza jego język wypowiedzi, może to też ma związek z tym, że jednak szkoły nie skończył(może później), to jak mówi sprawia, że nie da się go słuchać nawet jakby mówił najmądrzejsze rzeczy.

 

 

Co do odwoływania się do historii to jest naturalne i tak będzie zawsze ale oczywiście istotny jest kontekst odwołania wczoraj było ok jak będzie dalej nie wiem na razie da się go słuchać. To też pokazuje jak inna stała się piłka na przełomie lat.

 

To, że Iwan nigdy nie komentował nic zagranicznego, nie znaczy że nie ma wiedzy, ma i to bardzo ogromną.

 

Gmoch nie zabrał pisaków i to w tym najlepsze, bo jego analizy to była najnudniejsza rzecz, na szczęście tutaj tego nie robi i jest znacznie lepiej.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie kochani i ten Cezary Kowalski ma większość meczów w tych polstach 2 komentować ? Przecież to jest porażka, ja nie wiem czy on ma opóźnione dźwięk względem obrazu czy tak sztucznie to komentuje (chyba to drugie). Gol Bale,a a ten po kilku sekundach mówi, że jest bramka, wcześniej podobnie z sytuacją Hamsika. Nie mówiąc o brakach w przygotowaniu, Słowacja na Mundialu grała w 2010 r a nie panie Cezary w 2014r. Brak słów na takiego gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie. Polacy to naprawdę straszny naród. Wiecznie tylko marudzenie, narzekanie i szydzenie. Wszyscy wielcy specjaliści. Jestem ciekaw jakbyście się zaprezentowali w roli komentatora czy gościa w studio. Wtedy pewnie Gmoch czy Kowalski by się z was pośmiali. Czego się spodziewaliście po Polsacie ? Wiadomo jacy ludzie się tam pojawiają w roli ekspertów. Kogo oczekiwaliście ? Coliny, Beckenbauera czy Fergusona? Można oglądać mecze w HD, cieszyć się Mistrzostwami, ale lepiej siedzieć na forum i płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ferguson do roli eksperta to się nie nadaję, wielki trener ale jest zbyt bucowaty aby być dobrym ekspertem w jakimś studio. Ale u nas to co na zachodzie zawsze jest 10 razy lepsze.

 

Ciężko się słucha tego Kowalskiego tym bardziej, że sam komentuje. Czuję się jakbym słuchał Jońcy, Jasiny czy Przytuły. Choć to i tak znacznie wyższy poziom niż Szpakowski.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa próba zamykania ust, po  to jest forum by wyrażać swoje opinie . Oglądałem nagranie z Polsatu by podjąć decyzję o ewentualnym kupnie. Absolutnie nie!!, drętwe studio z amatorskim prowadzeniem gości typu Iwańczyk(dziś Sikora,..), fatalnym doborem ekspertów(gdyby chcieli znależli by tak jak TVP na Copę Gabora i Rabija), słabe te analizy i głównie nawijają o kadrze, bo o wszystkim innym wiedza szybko się wyczerpuje. To nie PREMIUM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...