Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem dobra jakość obrazu na PolsatSport2 ,nie przeszkadza w ogladaniu, nie ma się co czepiać. Fakt,że w studio za dużo tych starszych panów, mógłby być zamiast jednego z nich ktoś młodszy.Ale ogólnie jest spoko wg. mnie.

 

Ps.

Tak z ciekawości, na jaki kanał został przeniesiony ZDF i ARD na CP ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość przekazu ok mogliby tylko to logo ogarnąć na takie jak moje :) Wkurza ten napis na żywo olbrzymi. Poza tym wiadomo że kanały czy to z HB czy Astry zostaną na listach. Kto ma oglądać to tak będzie. Większość nawet nie zdaje sobie sprawy że tam będą mecze i nie zajrzy na tak ogległe pozycje z listy

 

34td75u.jpg

Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nieco przegina. Urząd miejski w Wieluniu podczas tegorocznych Dni Wielunia chciał na telebimie wyświetlić tylko i wyłącznie jeden pierwszy mecz z udziałem Polaków(Polska-Irlandia Płn). Polsat tylko za ten jeden mecz zawołał aż 498 tysięcy 150 zł brutto. Urząd miasta z wiadomych przyczyn nie mógł się zgodzić. Link: http://www.radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=20875

 

 

Wracając do tematu. Nie u wszystkich abonentów CP Polsat Sport 2 i 3 działają. U mnie na jednym z dekoderów MR nie chce działać i nie pomaga całodzienne ponowienia uprawnień. Jutro idę wymienić dekoder.

 

PS. Życzę wam miłego oglądania meczów. Pozdrawiam.

Zapraszamy do Wieruszowa :D U nas strafa kibica rusza w niedziele o 17:00 pod samolotem - UM dostał chyba za free albo za symboliczne złotówki  bo nie było żadnych przesunięć budżetowych .....

 

Studio profesjonalne i jak pisał jeden z przedmówców naturalne, jakość obrazu zadowalająca. Mnie osobiście drażni niemiłosiernie ta azjatycka melodyjka puszczana przy każdej powtórce czy zajawce, nie mam nic do Davida Guetty ale działa to na nerwy trochę i psuje studio niczym Lisowska w reklamie jednego z elektromarketów :(

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio meczowe fajne, tylko czasami mam dosyć oglądania po raz kolejny panów Gmocha czy Piechniczka. Mogli trochę innych ekspertów wybrać. Jakość może być, chociaż z tego co sprawdzałem, to chyba średnio 8 MBit/s nie przekraczało, więc, jak na sportowy kanał HD to jest to trochę za mało. Gdy zaś chodzi o logotypy, to według mnie są świetne, tylko czemu kolorowe. Ale z tego co zauważyłem, uwaga ta odnosi się do wszystkich kanałów tematycznych Polsatu. No i ten napis "na żywo", powinien być zdecydowanie mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak nazywa się ten prowadzący dzisiaj studio, ale jest zdecydowanie lepszy niż Iwańczyk. Po prostu wczoraj to była porażka. Iwańczyk ma sposób wypowiedzi jakby go to wszystko nudziło, dodatkowo przeszkadza gościom w studio.

 

Edit: To Paweł Sikora jw.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do studia. Szału nie ma. Jak za stówkę to wymagałbym czegoś więcej.

Studio drętwe i przewidywalne.Brakuje werwy

Iwańczyk jest poprawny ale ma 0 charyzmy i nie jest duszą towarzystwa.

A jak dodać do tego Magierę który odbębnił składy to już widać że sporo rzeczy jest na siłę zrobione.

 

Mnie najbardziej się podobało studio w 2006 roku podczas mundialu. Była publiczność i fajnie się na to patrzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły mi wszystkie kanały od Cyfrowego Polsatu

Mam tylko nowe ps2 i ps3 i to załapuje mi je po dłuższej chwili.

Moduł z kartą w arivie 210

Wywala błąd brak karty, dałem w icok przywrócenie ustawień, ustawiłem kanał polsat food hd ale gubi mi karte w module, brak karty itd

A gdy dam ps2 to po chwili widać super studio i gadające łby

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście kiedykolwiek na kanałach polsatu dźwięk ac3 jakikolwiek? 2.0 czy 5.1? Bo ja nie.

5.1 na zdf za darmo, wyciszycie głośnik centralny i macie stadion.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście kiedykolwiek na kanałach polsatu dźwięk ac3 jakikolwiek? 2.0 czy 5.1? Bo ja nie.

 

 

Bulisz 99zl, łaski nie robią. Tym bardziej, że dźwięk z Francji nadaje DD 5.1, a że Polsacik to już sobie ucina i każe płacić słono. No cóż, znowu [...]  :>

Edytowane przez Barti
Fatalna pisownia! Nazwy krajów piszemy wielką literą. Poza tym, na forum nie stosujemy wyrażen wulgarnych. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...