Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Wszystko działa jak należy. Nie wiesz do kiedy będzie można stosować ten myk?

 

Myślę, że około 1,5 miesiąca. Od wersji 54 wtyczki NPAPI mają być wycięte. Teraz są wyłączone w rejestrze.

Jednak prawdziwe jaja z Firefoksem mogą się zacząć od wersji 57. Jeśli wprowadzą w życie zapowiedziany plan związany z wszelakimi rozszerzeniami, które tak lubią użytkownicy tej przeglądarki, to może być niezły lament. Zresztą, to nie jest odpowiedni forumowy wątek, by się nad tym rozwodzić.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dwóch tygodni nie działa mi usługa Cyfrowy Polsat GO.
Kontakt z Cyfrowym Polsatem nic nie daje, twierdzą że awaria jest znana i pracują nad tym.

Czy w związku w powyższym mogę ubiegać się o przedłużenie bezpłatnego okresu, gdy usługa w końcu zostanie uruchomiona (zgodnie z warunkami umowy przez pierwsze 3 miesiące mam abonament obniżony do 0 zł, lecz minęło już pół miesiąca, a jedna z usług nie jest świadczona)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym CP GO to niech sie Polsat ogarnie bo nie dosc ze okolo 5 minut opoznienia w stosunku do kanalow na dekoderzez to jeszcze meczu Barcelona z Sevilla nie dalo sie ogladac bo co chwile jakies "kwadraciki" wyskakiwaly, jakby tego bylo malo to jeszcze korzystaja z Silverlihta gdzie wiekszosc przegladarek go nie wspiera juz.

Nie sztuka cos zrobic i dac klientom ale sztuka jest cos zrobic dobrze.

Sam czesto korzystam z CP GO na komputerze i zyczylbym sobie jak i innym uzytkownikom poprawnego odbioru i mniej stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dwóch tygodni nie działa mi usługa Cyfrowy Polsat GO.

Kontakt z Cyfrowym Polsatem nic nie daje, twierdzą że awaria jest znana i pracują nad tym.

Czy w związku w powyższym mogę ubiegać się o przedłużenie bezpłatnego okresu, gdy usługa w końcu zostanie uruchomiona (zgodnie z warunkami umowy przez pierwsze 3 miesiące mam abonament obniżony do 0 zł, lecz minęło już pół miesiąca, a jedna z usług nie jest świadczona)?

 

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Jeśli nadal Ci nie działa to składaj jak najszybciej reklamację.Kolega miał podobną sytuację. Po złożeniu reklamacji przedłużyli opłatę 0 zł i jako zadość uczynienie nadali mu na 30 dni wyższy pakiet.

Więc jeśli nadal Ci nie działa to śmiało składaj reklamację. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim Wesołych świąt, smacznego jajeczka i mało mokrego dyngusa po podobno będzie zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grande Jak zrobić PIP na przeglądarce?

Najlepszy PiP ma Opera, ale różne serwisy wideo lubią wołać do Opery wtyczkę Silverlght, której nie obsługuje. Dlatego należy zmienić user ganta na Chrome. Najprościej przy pomocy rozszerzenia User - Agent Switcher. Potem wchodzisz w wideo i najeżdżasz na górną krawędź odtwarzanego materiału, a następnie klikasz na podwójny kwadracik i masz PiP.

 

xxx.png

 

PiP ma opcję zawsze na wierzchu, więc jak chcesz, to Opera może ci wyświetlać jedynie ów PiP, a w tym czasie korzystać z zupełnie innej przeglądarki.

Od razu zaznaczam, że nie wiem czy zadziała na CP GO. Na podobnych usługach od nc+ spisuje się bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Jeśli nadal Ci nie działa to składaj jak najszybciej reklamację.Kolega miał podobną sytuację. Po złożeniu reklamacji przedłużyli opłatę 0 zł i jako zadość uczynienie nadali mu na 30 dni wyższy pakiet.

Więc jeśli nadal Ci nie działa to śmiało składaj reklamację. 

 

Dzięki za informację.

Usługa CP GO w dalszym ciągu mi nie działa (a powinna zacząć działać już 22 marca).

Konsultanci lecą sobie w kulki. Twierdzą, że co prawda mieli awarię, ale już ją naprawili i powinno działać. No ale nie działa...

Dwa dni temu konsultantka usunęła mi konto ICOK i poleciła, aby założyć je ponownie - to miało ponoć pomóc.

Ponad dobę czekałem na emaila z linkiem aktywacyjnym, a usługa CP GO dalej nie działa.

Napisałem kolejną wiadomość na ICOK, czekam na kontakt z ich strony.

 

A w jaki sposób złożyć reklamację? Listem poleconym, telefonicznie, na ICOKu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację, że nie mogę złożyć jeszcze reklamacji. Pracownicy w dziale technicznym pracują nad rozwiązaniem problemu (za 2 dni rozpocznie się już drugi okres rozliczeniowy). Dopiero jak im się uda aktywować wszystkie usługi wynikające z umowy (CP GO, OTG), to będę mógł złożyć reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem też jest tak, że coś nie działa, bo mamy niezaktualizowaną wersję swojego sprzętu i na pewnych parametrach nie idzie z tym nic zrobić... Sam się mocno tutaj rozpisywałem kilka stron wstecz o swoim przypadku, a jeszcze przed świętami dokonałem aktualizacji swojej przystawki smartowej fergusonowej i dawne problemy z CP GO poszły już w niepamięć... więc czasem to wina może i operatora, ale trzeba też zerkać na to, czy wszystkie sterowniki i aktualizacje - tam gdzie chcemy oglądać - są po prostu najbardziej aktualne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem już na smartfonie z Androidem (aplikacja), przeglądarce Firefox (starsza wersja) na laptopie oraz Internet Explorerze na komputerze stacjonarnym. Za każdym razem to samo -  "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie." Dziś rozpoczął się drugi okres rozliczeniowy. Abonament pobrany, a usługa nie działa. Chociaż w ICOK jest informacja, że ponoć jest aktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z opóźnienia dosyłu do serwera, znając życie. Ja mam niestety taki kwiatek, że stream zatrzymał się na pewnym fragmencie znajdujący się dwadzieścia minut od emisji właściwej i nie da się tego za żadne skarby przewinąć [tak BTW, pasek przewijania i jakości zniknął]. Oczekiwałem większej stabilności, a tu się zawiodłem. 

Kontakt z obsługą był.

Raz w sprawie obecnej, wcześniej w sprawie braku paru kanałów [przez brak dostępności w moim pakiecie czyt. najwyższym]. Dość mało solidna legalna alternatywa na lewe streamy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od maja 2017, co zabawniej, usługa nie jest wspierana w Windows XP SP3. W innych systemach Windows w Firefox 52 i wzwyż oraz Chrome nie działa .Tylko Internet Explorer! To 2003 rok normalnie...

Kasę za usługę biorą.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem SMS:

Oglądaj telewizję na urządzeniach mobilnych w prezencie do końca maja 2017!

To proste - wejdź na go.cyfrowypolsat.pl

lub pobierz aplikację Cyfrowy Polsat GO z Google Play i ciesz się ulubionymi kanałami w domu i poza nim!

Szczegóły pod nr tel 222 444 666

Trochę krótka promocja dostępu ale zawsze można sprawdzić jak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...