Jump to content

bomel91

Users
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bomel91

 1. LG B9 nie działa. Było do przewidzenia skoro nie działa na C9 i E9.
 2. Zależy mi tylko na Eleven 4K i tak się zastanawiam, czy podpisując umowę można by było płacić średnio miesięcznie za ten pakiet 7,50zł. Na pewno przy podpisywaniu pierwszy miesiąc jest gratis i opłata dopiero za drugi. Nie wiem, czy jak się wyłączy po drugim miesiącu to przy kolejnym włączeniu znowu jest miesiąc darmowy.
 3. Nie wiem, czy się dobrze zrozumieliśmy. Chodziło mi o opcję włącz/wyłącz, jak np. z Eleven, nie o darmowy miesiąc na całą usługę. Ale podejrzewam, że tutaj tylko za pierwszym razem jest jeden darmowy miesiąc i opłata od drugiego. Zgadza się?
 4. Czy włączanie pakietów dodatkowych działa jak w Platformie C+, czyli za każdym razem można skorzystać z darmowego miesiąca, czy tylko przy pierwszej aktywacji?
 5. @kingofsouth możesz dobrać samo HBO GO za 5zł miesięcznie?
 6. No tak, to jest jakieś wyjście, ale nie tracisz wtedy na jakości? Jak to wygląda w porównaniu do dekodera? Ja mam LG B9, a telefon LG G6 i przesyłając filmy zdarzają się przycięcia, więc nie wiem jak takie 4k na żywo by wyglądało przy przesyłaniu bezprzewodowo.
 7. Orientuje się ktoś czy da się oglądać Eleven 4k przez przeglądarkę na webos, ewentualnie przez kodi?
 8. @shevchenko1987 i @mikoko dzięki za pomoc. Wstyd się przyznać, ale rzeczywiście trzeba było mocniej docisnąć moduł.
 9. Zmieniłem telewizor na LG B9. Wkładam moduł, ale cały czas widnieje komunikat "BRAK MODUŁU CI". Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu? Wcześniej w Philipsie PUS6561 działał bez zarzutu. Moduł Nagra srebrny z niebieską naklejką.
 10. ja dostałem po złożeniu wypowiedzenia 100mb: 12 miesięcy za złotówkę i 12 miesięcy za 39,99.
 11. Tak, mam akurat 12 miesięcy do końca. Napisałem na czacie i się udało. Wcześniej na infolinii i w APS mówiono, że nie ma opcji.
 12. Czy można dostać Eleveny z zobowiązaniem w trakcie trwania umowy za mniej niż 10zł? Kiedyś proponowano mi 12 miesięcy za free i 12 po 16zł. Są może jeszcze tego typu promocje? Wiem, że można włączyć i wyłączyć, ale gdyby wyszło na to samo, to bym się zobowiązał.
×
×
 • Create New...