Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu 2016 roku rozwiązałem umowę na pakiet Premium Max HD z powodu wycofania kanału bodajże FightBox.

Pomimo tego że umowa rozwiązana to nadal do tej pory mam obecny CP Go i mogę oglądać wszystkie kanały na żywo jakie są w ofercie CP Go i nawet są dołączane nowe kanały jak np Eleven Extra.

Ciekawe dlaczego nie wyłączyli CP Go?

 

PS. Mogę się tylko z tego cieszyć, bo oglądam od sierpnia za friko.

 

PS2. Wydaje się mi, że dlatego CP Go dalej mam aktywne, ponieważ powiązane z nim konto na ICOK dalej istnieje za sprawą kilku pakietów Darmowych HD na tym koncie ICOK, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używając aplikacji na Androida (tablet) zauważył dziwne zwężenie ekranu na niektórych stacjach? Na przykład Eurosport i Eleven są tak zwężone, że zamiast wypełniać cały ekran, zajmują tylko jego połowę.

 

To się ciesz, że możesz je oglądać, u mnie na smartfonie te kanały i inne sportowe nie działają wcale albo trwa wieczne buforowanie (a internet wystarczający) albo zawieszają całą aplikację, a na początku było fajnie, wszystko hulało, eh...

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to mówił CP czy nc+ ale jest zamiar przeniesienia oferty satelitarnej do Internetu. :)

Ja z kolei chciałbym, żeby można było kiedyś wykupić abo (nie w CP, lecz ogólnie) na paczkę C+ i móc je oglądać na legalu w necie w podobnej apce co CP GO czy nc+ GO. Koniec marzeń... ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czy to mówił CP czy nc+ ale jest zamiar przeniesienia oferty satelitarnej do Internetu. :)

Ja z kolei chciałbym, żeby można było kiedyś wykupić abo (nie w CP, lecz ogólnie) na paczkę C+ i móc je oglądać na legalu w necie w podobnej apce co CP GO czy nc+ GO. Koniec marzeń... ;):P

Były jakieś dwa artykuły zapowiadające możliwość, ale sam w to nie wierzę.

 

Wiecie może od kiedy w CPGO jest TVP INFO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namęczyłem się żeby uruchomić CP Go u znajomej (przeinstalowywałem przeglądarki i inne cuda a okazało się ze to wina zainfekowanego oprogramowania). Teraz okazuje się, ze żeby dodać kolejne urządzenia trzeba czekać 7dni (żeby usunąć jedno stare). Czy jest możliwość zatelefonowania lub poprzez zgłoszenie, usunięcia tych urządzeń które są przypisane do już "nieistniejących urządzeń" czyli przeglądarek bez czekania tych 7dni??

Wiem ze zwykły konsultant nie ma takiej opcji (swoja droga to tez ciężko mu wytłumaczyć ze to było na jednym urządzeniu ale kilku przeglądarkach bo jak mantrę powtarza "z CPGO można korzystać tylko na 3 urządzeniach jednocześnie") ale czy w dziale technicznym nie chcieli by pomoc osobie która jest u nich dopiero drugi dzień i wyczyścić tej listy po batalii przeglądarkowej ?? Jest na to jakaś szansa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Opisałem tę sytuację jeszcze raz konsultantowi, na którego trafiłem prosto z infolinii i zapytał tylko, które wyłączyć. Dzięki za info.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze  :hello: , może wy mi odpowiecie na nurtujacy mnie problem zwiazany z działalnoscią i funkcjonalnościa aplikacji CP GO, bo na oficjalną pomoc nie mozna chyba liczyć i udzielane są zbywające odpowiedzi typu: prosze czekac na poprawki aplikacji itp.. Korzystam z tej aplikacji na smartfonie( lg l9 II , KK 4.4.4.), najbardziej mnie interesuje ogladanie kanałow on line które są w ofercie ( w zasadzie wszystkie powinny działać, bo mam pakiet premium) ale tak nie jest - działaja tylko te z tzw. paczki Polsatu, natomiast pozostałe niestety nie działają, występuje buforowanie, kanał sie nie załacza, a póżniej nastepuje zawieszenie aplikacji. Reinstalacje, czyszczenie danych i cache nie daja efektu. Czy ktoś sie spotkał z taką sytuacją, czy jest jakies rozwiązanie w/w problemu, czy trzeba czekać az pojawi się jakaś poprawka do aplikacji? Proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z CP GO na FBOXie 4K i potwierdzam - działają nieliczne programy, w tym te polsatowskie. Pisałem do CP w tej sprawie przed Wigilią 2016 r. i Pani konsultant dzwoniąc do mnie mówiła o tym, że po NOWYM ROKU ma wyjść aktualizacja apki do 1.0.6. - ciągle aktualna jest 5-tka. Po Nowym Roku jest już trochę, a nowej wersji aplikacji, która - jak zapewniali z CP - rozwiąże problemy z brakiem odbioru wieluuuu kanałów - jak nie ma tak nie ma...

Inna sprawa, że płynne działanie CP GO jest na tabletach, zaś na innych urządzeniach, jak wybrane modele telefonów czy przystawki Smart TV występują utrudnienia w odbiorze... 

Reinstalacja nic nie daje, trzeba pokornie (...) czekać na aktualizację GO do 6-tki, gdzieś tam w Sklepie Play... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym - problem z odbiorem CP GO na wielu urządzeniach, zgłaszany Polsatowi jeszcze w zeszłym roku, dotyczy następujących kanałów TV:

Eurosport, Eurosport 2 HD, TVP Info, Extreme Sports, Wellbeing, AXN HD, AXN White, AXN Black, FOX Comedy, Comedy Central, Comedy Central Family, CBS Europa, TNT, ID, TVP Seriale, FOX, Universal Channel, Sci-fi Channel, 13 Ulica, FilmBox Arthouse, AMC, CBS Action, MTV Polska, TVN24, National Geographic, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Discovery Science, DTX, Discovery Historia, Travel Channel, CBS Reality, TVN Turbo, Disney Channel, Polsat JimJam, Disney Junior, Disney XD, Nickelodeon, Boomerang, Nick Jr., TVN Style, TLC, Discovery Life HD, HGTV, Eurosport 1 HD, Discovery Channel HD, Discovery Science HD, TLC HD, ID HD, AXN Spin HD, Universal Channel HD, Romance TV HD, Paramount Channel, TNT HD, Nat Geo People HD, DTX HD, Animal Planet HD, Nickelodeon HD, Cartoon Network HD, Viva Polska, MTV Rocks, VH1, MTV Live HD, Eleven HD, Eleven Sports HD oraz Eleven Extra HD.

 

Ponad 60 programów na 105 nie działa. Zapowiadana aktualizacja PO NOWYM ROKU (1.0.6), mająca zlikwidować problem domniemanego błędu odtwarzania materiału DRM - do tej pory się nie pojawiła. Swoją drogą to jest dziwaczna sytuacja, że na niektórych urządzeniach z Androidem wszystko działa w miarę poprawnie, zaś na innych tak jak zostało to wyżej opisane. Bo to nie jest normalne przecież, żeby na 105 programów, działało ledwie prawie 40... Ech... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...