Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno o to, że jak przedłużysz, aneksujesz umowę to wówczas otrzymasz OTG w prezencie. Innej opcji nie ma. :)

 

Jeśli tak to strasznie mieszaja takimi smsami,treść smsa:

 

Ogladaj telewizje na urzadzeniach mobilnych w prezencie do konca lutego 2017! To proste - wejdz na go.cyfrowypolsat.pl lub pobierz aplikacje Cyfrowy Polsat GO z Google Play i ciesz sie ulubionymi kanalami w domu i poza nim! Szczegoly pod nr tel: 222 444 666. Pod podanym numerem osoba nie wiedziala nawet o co chodzi.

Edytowane przez ramzi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie teraz włączyć kanał Eleven Sports i napisać co widzicie?

Mowa o aplikacji mobilnej, ja mam komunikat: "Brak zgody dostawcy na udostępnienie aktualnie trwającej audycji".

Eleven i Eleven Extra działają bez problemów.

Edytowane przez patryk7588
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie teraz włączyć kanał Eleven Sports i napisać co widzicie?

Mowa o aplikacji mobilnej, ja mam komunikat: "Brak zgody dostawcy na udostępnienie aktualnie trwającej audycji".

Eleven i Eleven Extra działają bez problemów.

 

A może tam leciała powtórka/magazyn NHL? I pewnie dlatego wystąpiło to co wystąpiło... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane kanały ostatnio mi się przycinają co jakiś czas, np. teraz Bundesliga na Eurosport 2. U was też występują takie problemy? Internet jest OK, 50 Mbps LTE Plusa lub 10 Mbps Inea.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy działa to po prostu źle. Nie wiem czy to kwestia niewydolności serwerów czy oprogramowania ale co chwilę gubiona jest synchronizacja audio-video, video staje, czasem włącza się buforowanie nawet na najniższej rozdzielczości i o 6 rano. Nie tak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekło zamarzło - jest CP Go na iOS i działa/wygląda lepiej, niż konkurencyjny odpowiednik. :)

Jeszcze zlecanie nagrań i pełnia szczęścia.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem całkowicie ZA! Tym bardziej, że wkrótce Mozilla w swojej przeglądarce Firefox wycofa obsługę wtyczki Silverlight, dokładnie wraz z wersją "Liska" oznaczoną numerem 52. Temat ten poruszyłem już też w innym dziale forum i wątku poświęconym tej przeglądarce.

I nie wiem, jak wtedy korzystać z tej usługi na kompie... :? Internet Explorera w ogóle nie używam. I też nie zamierzam.

Mogłaby być taka aplikacja na system Windows, jak jest np. na Androida. Wtedy mogłaby działać niezależnie od jakiejkolwiek przeglądarki internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...