Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że zapytam ale nurtuje mnie czy aby oglądać np. Polsat Sport HD to jest możliwe i jest to najtańsza opcja?

Ipla to koszt o wiele większy a nie ukrywam, że i jakość jest czasami żenująca. Mam nadzieję, że z racji okrojonej rzeszy abonentów opcja "GO" będzie jakościowo lepsza.

 

Siostra ma CP, ja NC+ i tu zagwozdka, czy płacąc jej "5" będę mógł korzystać u siebie z CP GO?

U mnie np komputer i telefon u niej tablet?

 

Dostęp do PS HD jest od Familijnego Max HD (Film + Sport + Cinemax) czyli 59,90. Jeśli siostra ma abonament na tym poziomie i wyżej to wystarczy, że podepniesz się pod dane urządzenie (hasło do GO jest hasłem ICOKa, więc niech wklepie hasło na urządzeniu na którym chciałbyś oglądać - i tak wszystko zostaje w rodzinie ;) ). Aaa i dostęp do On The Go jest płatny dla abonenta 5 zł/msc, w cenie jest dopiero przy Premium Max.

Więcej szczegółów tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/cpgo/

 

 

CP GO to tak naprawdę taka nakładka na Iplę.

 

To też prawda, więc jeśli interesuję Cię tylko pakiet sportowy, w tym PS HD to nie lepiej wykupić pakiet na ipli za 19,99? :) Jakość i tam i tu jest taka sama w zasadzie, bo jeśli ma być awaria (jak podczas Euro) to dosięgnie ona i iplę i GO. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)
Dzięki, ale jakoś płacić 19,99 a 5,00 to jest pewna różnica a jak mówisz jakość ta sama, oferta już nie do końca.

Siostra płaci coś około 80 zł abonamentu więc oferta programowa CP GO powinna być porównywalna z tą z Ipla.

 

Pułapką może być jedynie czas trwania umowy bo tu słyszałem jest lekko mówiąc dziwnie :(

Jeśli jest w trakcie umowy to i tak trzeba aktywując CP GO aneksować nową umowę na min. 24 miesiące?

W tym wypadku jeśli ktoś ma do końca umowy mniej niż 24 miechy to ciężko dla samego NC GO przekonać go do nowej umowy.

Tu pozostanie ipla - choć raz już miałem i jakość mnie nie powaliła a jeden mecz na cały miesiąc za 19,99 to prawie jak PPV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo miesiąc temu rozwiązałem umowę na pakiet Premium Max. Do tej pory CP nie wyłączył mi dostępu do uslugi CP Go. Orientujecie się ile może jeszcze działać to CP Go?

 

PS. 1,5 roku temu rozwiązałem umowę na pakiet Familijny Max HD z pakietem Ipla Mix. Pomimo rozwiązania Umowy Ipla Mix jest aktywna i dziala do dziś. Może z CP Go będzie tak samo.(oby tak) Fajnie jest za friko pooglądać kanały na kompie, smartfonie i tablecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usluga On the GO to możliwość oglądania wykupionych kanałów za pomocą smartfonu lub tabletu. Chcąc korzystać z usługi Cyfrowy Polsat GO musisz mieć podpięty dekoder dedykowany platformy np. Evobox lub któryś z serii HD XXXX do internetu. Ty posiadasz moduł Cam więc korzystasz zapewne z dekodera, który jest Twoją własnością. A tym samym nie możesz skorzystać z usługi Cyfrowy Polsat GO na tym dekoderze. Zostaje Ci tylko możliwość korzystania z tej usługi poprzez przeglądarkę internetową.

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli moduł Cam będziesz miał zainstalowany w TV to korzystanie z usługi Cyfrowy Polsat GO będzie możliwy tylko poprzez przeglądarkę internetową. Zwróć uwagę że usługi Cyfrowy Polsat GO i On the GO to dwie różne usługi. Zadzwoń do BOK Cyfrowego Polsatu i powiedz, że masz wykupioną usługę On the GO wtedy Ci ją włączą.

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę go.cyfrowypolsat.pl i zaloguj się tym samym loginem i hasłem co w ICOK. Powinieneś zalogować się przez przeglądarkę internetową na komputerze. Później pobierz sobie z Google Play aplikacje Cyfrowy Polsat GO i zainstaluj ją. Zaloguj się też tym samym loginem i hasłem co w ICOK. Jeśli wszystko jest w porządku uzyskasz dostęp do Cyfrowy Polsat GO również na smartfonie.

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nie aktywną. Dzwoniłem. Przy zawarciu umowy przez internet tzn przy aneksie dokumenty muszą wrócić do CP dopiero aktywują mi On the Go. Kazal czekac. Najbardziej zdziwił się konsultant że działają mi kanaly na dekoderze a nie powinny. Ale za to na module CAM nie działają. Pewnie ten sam problem . Puki papiery nie dotrą do CP to będzie świrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...