Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już miałem napisać że u mnie to samo,ale to już historia :)  klikałem po kolei zakładki od góry wszędzie ten sam komunikat aż doszedłem chyba do "Kategorie" i nie kliknąłem OK tylko klik w lewo,od razu na okno pozycji i okazuje sie że działa tak jak i te wyżej,wyszedłem z NC Go i wszedłem od nowa,okazuje się że ten komunikat nadal wyskakuje po kliknieciu w zakładkę na liście,ale jak zejdzie się na wybraną pozycję i pójdzie w prawo już problem znika,

ale co by nie mówić jakiś problem maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj ja nawet zgłosiłem ten problem do CP i dzisiaj konsultant z Cyfrowego Polsatu zdzwonił do mnie i mówił aby przywrócić ustawienia fabryczne i tak zrobiłem i nic nie pomogło i że ten problem zgłosi do jakiegoś działu i powiedział mi jeszcze że może być to coś z aplikacją Cyfrowy Polsat GO i żeby wziąść dekoder do APS-u aby tam sprawdzili dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../ powiedział mi jeszcze że może być to coś z aplikacją Cyfrowy Polsat GO i żeby wziąść dekoder do APS-u aby tam sprawdzili dekoder.

A w APSie mają inny internet :?:  jakiś gęściejszy że tam zacznie działać :?: 

dobrze że nie zalecił Ci wziąć dekodera na niedzielną mszę i odmówić modły w jego intencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do aplikacji po testach sponsorowanych na YT podobno jest w przygotowaniu możliwość zaprogramowania nagrywania kanału na dekoderze przez aplikację https://youtu.be/EpU38u3yKaQ?t=4m42s 

EvoBox pewnie taką funkcję dostanie ciekawe jak reszta. :roll:  

Edytowane przez Kojak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Polsat pojawił się w miejscu dawnego PSN, ale nowego przekazu Newsa póki co nie ma jeszcze ani w CP GO, ani na Ipli.

 

EDIT 13.12: Przekaz SP na GO i na Ipli bez emblematu ipli w którymkolwiek rogu. ;)

 

EDIT 15.15: AMC HD już w CP GO.

 

EDIT 16.40: Eleven Extra HD zawitał do CP GO. ;)

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najbliższej aktualizacji (która ma być ponoć na dniach) to mogliby oni uporządkować listę kanałów, żeby programy się nie dublowały... Na ipli względny porządek jest, więc mogliby sięgnąć do tego wzorca. ;)

Swoją drogą, jeśli faktycznie Info (a myślałem, że ABC) i Seriale znajdą się w ofercie CP GO to będzie to miłe zaskoczenie. Nie przypuszczałbym, że jakiekolwiek kanały TVP znajdą się w wersji mobilnej gdziekolwiek poza serwisami własnymi publicznej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei marzy się, aby w usłudze tej znalazły się wreszcie kanały podstawowe, jak np. "główny" Polsat, TVN, a nie tylko same kanały tematyczne. :roll: Mogą być też TVP1, TVP2 (których i tak nie oglądam). Najlepiej wszystkie w rozdzielczości HD. Bardzo mi takich podstawowych kanałów w CP Go brakuje. :?

Czy są na to jakiekolwiek szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...