Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP GO w wersji na Androida doczekał się w końcu aktualizacji 1.0.6. Ale jak niektóre kanały nie działały wcześniej, to i nie działają nadal (nawet po czyszczeniu pamięci podręcznej)... :(

He, he u mnie to samo

He, he u mnie to samo

Tylko się tak zastanawiam czy to że system mam CM11, a więc root- może mieć wpływ na taką sytuację, syn zainstalował aplikację na niemodyfikowany system MM na samsungu a5 i u niego wszystko działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, doinstalarka 1.0.6 jest, ale niczego to nie zmieniło.

@patryk7588, listę kanałów które nie działają opublikowałem chyba stronę, dwie wcześniej. Do listy ponad 60 programów, na których wyskakuje błąd DRM dołączył ostatnio niestety też Polsat Doku...

Btw. problem z brakiem odbioru kanałów występuje też na ipli, na tych samych kanałach co w CP GO - np. Eurosporty, Discovery Channel etc. Więc wydaje mi się, że błąd dekodowania pochodzi ze strony ipli, bo CP GO też jest na tym przecież oparty... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, doinstalarka 1.0.6 jest, ale niczego to nie zmieniło.

@patryk7588, listę kanałów które nie działają opublikowałem chyba stronę, dwie wcześniej. Do listy ponad 60 programów, na których wyskakuje błąd DRM dołączył ostatnio niestety też Polsat Doku...

Btw. problem z brakiem odbioru kanałów występuje też na ipli, na tych samych kanałach co w CP GO - np. Eurosporty, Discovery Channel etc. Więc wydaje mi się, że błąd dekodowania pochodzi ze strony ipli, bo CP GO też jest na tym przecież oparty... :/

Potwierdzam powyższe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to strasznie mieszaja takimi smsami,treść smsa:

 

Ogladaj telewizje na urzadzeniach mobilnych w prezencie do konca lutego 2017! To proste - wejdz na go.cyfrowypolsat.pl lub pobierz aplikacje Cyfrowy Polsat GO z Google Play i ciesz sie ulubionymi kanalami w domu i poza nim! Szczegoly pod nr tel: 222 444 666. Pod podanym numerem osoba nie wiedziala nawet o co chodzi.

 

Potwierdzam.

Nie miałem wykupionej usługi On The Go.

Po przeczytaniu tego tematu zalogowałem się i okazuje się, że wszystko mam aktywne, a jeszcze w ubiegłym roku usługa OTG nie działała.

Ciekawe, czy będzie tak tylko do końca lutego, czy dłużej/krócej? Szkoda, że dopiero teraz to odkryłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały BBC dołączyły do oferty Cyfrowy Polsat GO.

Dla tych, którzy mają problem z odbiorem większości kanałów (błąd DRM - jedne kanały działają, inne nie) BBC Lifestyle oraz BBC HD można normalnie oglądać, natomiast przy pozostałych programach paczki BBC wywala błąd DRM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje was układ kanałów w CP GO? Według jakiego systemu jest to sortowane domyślnie?

Jakoś tam domyślnie to one mogą sobie być,ale po jaką cho-lerę przy każdym wejściu dany kanał jest na zupełnie innej pozycji to już pojąć nie mogę.

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robić kiedy chcę zerknąć sobie choćby na Legion czy The Walking Dead a nie mogę bo niby nie mam chociaż Familijnego HD, choć mam? :)

 

Mam tak samo (a nawet gorzej, bo nie działają mi też wszystkie kanały TV w OTG na PC). Właśnie dzwoniłem na infolinię i rozmawiałem z osobą z działu technicznego. Niby jakaś większa awaria, która ma być usunięta w ciągu max. 48 godzin. Kij wie, ile w tym prawdy. 

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...