Jump to content

bomel91

Users
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bomel91

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. U mnie mimo wybrania angielskiego amplituner nie rozpoznaje formatu Dolby. Możecie doradzić jakiś patent na to?
 2. Co tam ciekawego jest obecnie w kolekcji 4K?
 3. @maks27 chciałbym obsługiwać wszystko pilotem od telewizora, ale z tego, co się dowiedziałem żaden z dekoderów CP nie wspiera pełnego HDMI-CEC stąd moje myśli o module.
 4. Czy można wymienić dekoder HD5000 na moduł CAM przy przedłużeniu umowy i zmniejszeniu pakietu na Rodzinny za 5zł? Jeśli tak, czy moduł będzie darmowy?
 5. Czy jest ktoś, kto zamienił moduł na Ultraboxa (za free) i przedłużał już ofertę? Zastanawiam się, czy nie będzie tak, że teraz mogę wymienić i nie mieć opłat za dekoder, a przy przedłużeniu okaże się, że trzeba płacić.
 6. Czy możliwa jest wymiana dekodera HD5000 na moduł CAM przy przedłużaniu umowy?
 7. @kingofsouth Kolekcja NC+GO TV internet jest w 4K?
 8. Czy te seriale są dostępne w ramach kolekcji na dekoderze?
 9. Tak, w moim przypadku mogę za pomocą Easy Link sterować w pełni kinem domowym - działają przyciski OK, wstecz, góra, dół itd. Jeżeli chodzi o HD5000 CP to tylko włącz/wyłącz i głośność.
 10. Orientujecie się czy ten dekoder wspiera w pełni HDMI CEC, Easy Link lub tp.? Mam Philipsa PUS 6561 i chciałbym za pomocą pilota do telewizora sterować deloderem. Mam na myśli pełną obsługę, nie tylko włącz/wyłącz i regulację głośności.
 11. W tej chwili o wiele lepiej, chociaż minimalnie dalej widać ten efekt na liniach u góry ekranu. Może po prostu wina TV - Philips 55PUS6561.
×
×
 • Create New...