Jump to content

bomel91

Users
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About bomel91

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

359 profile views
 1. Chodzi mi ogólnie o kanały sportowe z satelity. Ile mają FPS?
 2. Ile FPS mają C+, Eleven czy Polsat Sport na satelicie? C+4k piszą, że ma HFR 50 klatek na sekundę. Jak reszta?
 3. Jak duża jest ta różnica między meczami na Eleven 4K i zwykłym Eleven? Porównywalnie do np. Eleven vs Polsat Sport Premium?
 4. Zgadza się. Czekam czy w ogóle i jeśli tak, to ile będą blokować. Aczkolwiek szybsze przełączanie kanałów to mógłby być plus. Na module to jednak trochę trwa, jak również samo włączanie.
 5. Czy ktoś wymienił może moduł na Ultraboxa? Chyba mnie to czeka ze względu na ECP. Zastanawia mnie czy szybkość zmiany kanałów na dekoderze jest taka sama czy może działa to płynniej. Mam "zwykły" konwerter.
 6. Zależy mi tylko na Eleven 4K i tak się zastanawiam, czy podpisując umowę można by było płacić średnio miesięcznie za ten pakiet 7,50zł. Na pewno przy podpisywaniu pierwszy miesiąc jest gratis i opłata dopiero za drugi. Nie wiem, czy jak się wyłączy po drugim miesiącu to przy kolejnym włączeniu znowu jest miesiąc darmowy.
 7. Nie wiem, czy się dobrze zrozumieliśmy. Chodziło mi o opcję włącz/wyłącz, jak np. z Eleven, nie o darmowy miesiąc na całą usługę. Ale podejrzewam, że tutaj tylko za pierwszym razem jest jeden darmowy miesiąc i opłata od drugiego. Zgadza się?
 8. Czy włączanie pakietów dodatkowych działa jak w Platformie C+, czyli za każdym razem można skorzystać z darmowego miesiąca, czy tylko przy pierwszej aktywacji?
 9. @kingofsouth możesz dobrać samo HBO GO za 5zł miesięcznie?
 10. No tak, to jest jakieś wyjście, ale nie tracisz wtedy na jakości? Jak to wygląda w porównaniu do dekodera? Ja mam LG B9, a telefon LG G6 i przesyłając filmy zdarzają się przycięcia, więc nie wiem jak takie 4k na żywo by wyglądało przy przesyłaniu bezprzewodowo.
×
×
 • Create New...