Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj w Silesia Informacjach o 21:30 podano że magazyn polsko-niemiecki "Schlesien Journal" (znany widzom TVP Katowice) będzie się teraz ukazywał na antenie TVS gdyż stacja podpisała umowę w tej sprawie. Emisję przewidziano chyba już najbliższego poniedziałku o 17:30.

Źródło : http://www.tvs.pl/informacje/27426/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj Telewizja Silesia a właściwie końcówka Radia Silesia o poranku było inne niż zwykle a to za sprawą dzisiejszego pogrzebu Anny Znamirowskiej którą stali widzowie TVSu mogą kojarzyć z prowadzenia Silesia Informacji czy programu "Biznes Express". Wspomniana dziennikarka zginęła w piątek podczas spaceru z psem.

Szczegóły pod tym newsem : http://www.tvs.pl/informacje/29696/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ewidentnie chcą powtórzyć "sukces" ramówki TV Puls poprzez wprowadzenie do ramówki ukrytej kamery, telenoweli meksykańskiej, polskich kreskówek,filmów erotycznych... Szkoda jednak, ze wszystko to kosztem produkcji własnych, regionalnych. Co gorsza, niemal cały zewnętrzny content TVSu jest wyprodukowany w 4:3, a stacja nadaje w 16:9, a w kablówkach nawet w HD. Co z tego, że mam TVS HD skoro coraz mniej tam tego HD. Jestem po prostu zawiedziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast myślę że TVS powinien nadawać dwie stacje - jedną przeznaczoną do potrzeb ogólnopolskich a drugą regionalnych - stacje by się wspierały na tej samej zasadzie jak Polonia 1 tzn. mniejszy wspiera siebie i większego a większy siebie i mniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nadają programy o różnej tematyce najwidoczniej taki profil się sprawdza że mają widownię a Programy Regionalne to Kuchnia po śląsku,Śląskie szlagiery,Wiadomości i pewnie kilka jeszcze jest :) Co ciekawe TVS i CSB TV Emitują muzykę w jednym czasie CSB TV nie ma za dużego zaplecza Teledysków praktycznie tylko Rafała Potrykusa czyli "Manijoce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Akurat seria Emmanuelle to nie takiego dno, wprost przeciwnie. Niemniej tego typu oferta ma się nijak do profilu stacji.

Wkurza mnie tylko to, zę oni rozciągają treści 4:3 do 16:9 - amatorzy!

Na szczęście ja rozciągam wtedy obraz w pionie i są normalne proporcje treści, one to tylko na odbiorniku 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszzz, spowodowane jest to tym iż kanał TVS nadaje wszystko z automatu (w 16:9). Mnie i zapewne wielu więcej widzów TVS również to irytuje. Najlepiej jakby część programów była nadawana w formacie 16:9, a reszta w 4:3, w zależności od tego, w jakim formacie został nagrany program, tak jak ma to miejscie na kanale TVP Polonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja TVS świętuje swoje trzecie urodziny. Właściciel stacji ma poważne plany na przyszłość - nadawca planuje uruchomienie płatnego kanału telewizyjnego, a także przejęcia mniejszych nadawców.

 

(...)

TVS od samego początku emituje programy muzyczne, które notują dobre wyniki oglądalności. Dlatego nadawca przygotowuje się do uruchomienia nowego kanału. jednak w przeciwieństwie do TVS za dostęp do kanału operatorzy będą musieli płacić. - Będzie to kanał muzyczny, płatny, rozbrzmiewający muzyką pop, ale też pełen regionalnych zespołów, które teraz tak licznie goszczą na naszej antenie - zdradza w Dzienniku Zachodnim Arkadiusz Hołda, właściciel TVS.

 

Szef TVS odniósł się także do medialnych plotek na temat ewentualnego przejęcia TVS prze Grupę TVN. Okazuje się, że może byc zupełnie odwrotnie, bo TVS planuje przejęcia. - Zamierzamy inwestować i myślimy o kupnie małej telewizyjnej stacji warszawskiej - dodaje Hołda.

 

PS . Płatny kanał muzyczny ? Haha. :lol2: VH1 Polska był kodowany ... wiadomo już go z nami nie ma. 4 Fan szykuje taki sam kanał FTA plus Super Express też FTA. Może niech przejmą CSB TV ... dosadzą tej stacji "Power-u"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosadzą taki power, że też ze stacji regionalnej ją przerobią na Mango, telenowele i śląską biesiadę.

 

Ale z tym płatnym kanałem to niech tak się nie rozkręcają, bo jeszcze się przeliczą. Co z tego, że na TVS programy muzyczne mają dużą oglądalność? Większość tych odbiorców to zapewne korzystający z sygnału FTA na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...