Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.

 

Tak samo jak inne projekty TVN, które były z kolei na wyłączność - też poupadały, bo słaba dostępność = słaba oglądalność.

 

Nie trzeba żadnych badań przeprowadzać, bo takich przykładów upadku kanałów po zakodowaniu/zrobieniu ich na wyłączność jest wystarczająco dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, na podstawie czego to stwierdzenie? Przecież nie byli monitorowani przez Nielsena.

 

Jak to nie?

 

TNS OBOP zrobił badania:

 

Udział TVN Warszawa w rynku telewizyjnym wynosił 0,07 proc., a wśród mieszkańców Warszawy - 0,44 proc. (dane TNS OBOP za okres 1 stycznia – 15 marca br.).

 

Źródło: satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
TNS OBOP zrobił badania:

 

Udział TVN Warszawa w rynku telewizyjnym wynosił 0,07 proc., a wśród mieszkańców Warszawy - 0,44 proc. (dane TNS OBOP za okres 1 stycznia – 15 marca br.).

Ta sama firma sprawdzała TVN Warszawa kilkukrotnie:

- od 15 grudnia 2008 do 14 marca 2009 średnia oglądalność wyniosła 0,02 proc. udziałów w rynku

- rok później, bo w kwietniu 2010 średni udział wynosił 0,07 proc.

- rok później program zakodowano i oglądalność się utrzymała, była taka jak wspomniałeś wyżej, jeśli oczywiście chodzi Ci o 2011 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak wiecie pewnie emitowana w weekendy ma innego prowadzącego a mianowicie pana Eugeniusza Witka który zastąpił na swoim stanowisku Alojza z ''Świętej Wojny'' czyli Grzegorza Stasiaka. Szkoda że prasa telewizyjna (ostatnio To i Owo TV) dalej pisze że program prowadzi Darek Niebudek który to już nie robi od około 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam pan Darek prowadził w wakacje 2009 lub 2010 roku jeszcze w zastępstwie jedno wyjazdowe wydanie.

Tutaj mamy zapis wywiadu z

obecnym prowadzącym LSŚ:

http://www.listaslaskichszlagierow.com/ ... okaz&id=91

Dowiadujemy się tutaj że pan Eugeniusz ma obeznanie z muzyką.

Jak oceniacie program

prowadzony przez niego

porównując do poprzednich

prowadzących. Ja nie mam

zastrzeżeń poza gadaniem o

jednym i tym samym co mnie

czasem denerwuje zwłaszcza że wpleciona do tego reklama.

Przy okazji czy Szlagrowy

Koncert Życzeń dalej prowadzi

dalej duet Justyna ''Jula'' Gawlik i Kornelia ''Kola'' Maroszek bo dawnego programu nie oglądałem więc nie wiem. Jeżeli tak to nawet dobrze bo ten program w przeciwieństwie do ''Listy Śląskich Szlagierów'' nie zmienia prowadzących

jak rękawiczki co jest plusem dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja wprowadziła półprzeźroczyste logo (lecz pozostało kolorowe), które znajduje się trochę wyżej. Oznaczenie wiekowe także zostało zmienione - półprzeźroczyste (nie wycięto cyfr).

 

Logo jest takie same, jakie stosowano podczas audycji Radio w TVS.

 

Już jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tej stacji nie rozumiem pewnej rzeczy - była emitowana meksykańska telenowela "Passion Morena" szumnie zapowiadana ,rzeczywiście na świecie film okazał się hitem...ale cóż z tego kiedy nie został wyemitowany do końca.Nie wiem jaka była przyczyna ,czy stacji nie było stać na zakup całego pakietu ,trochę to niepoważne, szkoda bo serial choć długi, to całkiem ciekawy i na pewno chętnie oglądany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co się z Darkiem Niebudkiem stało ? Sprawa dość głośna była Pan Darek pochodzi z Kielc pewnym ludziom to się nie podobało (taki patriotyzm lokalny) , do czynili się też wredni widzowie wysyłając anonimy w rodzaju ..Ty ch...z Kielc .Pamiętam raz nawet Darek Niebudek był rozgoryczony i powiedział ,że jak ktoś wysyła taki list to żeby się podpisał ,bo nie wie komu ma podziękować ..Nie wiem czy pamiętacie,ale podobna sytuacja była z Andrzejem Sobkiem prowadził wieczorne wydanie "Silesia radio na wizji" w niedzielę po liście szlagierów (chyba od 22-24) później chyba nawet przedłużono program o godzinę,bardzo miły prowadzący i dość fajny program ,niestety teraz ani prowadzącego ani programu już nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli TVS HD pojawi się na HB, to pewnie będzie kodowany, ponieważ operatorzy platform będą musieli płacić za dostęp, tak jak sieci kablowe. Kanał nie jest rewelacyjny, ale może przekonać operatorów jakością. W końcu to będzie kolejny kanał HD w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym TVSie do ludzi? Mam od dawna dostęp do wersji HD i oczywiście autorskie programy są w świetnej jakości. Od dłuższego czasu jednak tych programów w ramówce jest coraz miej - co każdy widzi. Zamiast tego oglądamy stare produkcje w stylu ukrytych kamer, sztucznie rozciągnięte do formatu panoramicznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...