Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że są. Nie neguję tego.

Po prostu wyraziłem swoje zdanie o tej muzyce.

 

Swoją drogą... dziwi mnie, że nie powstało jeszcze radio albo stacja tv z takim typem muzyki.

Polska muzyka regionalna - to mogło by być ciekawe, bo sporo ludzi lubi takie klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVS wziął pod uwagę zapewne fakt, że właśnie mało gdzie można posłuchać w polskich mediach takich rytmów i że jest to szansa dla nich... :P

 

A co do pytania dlaczego nie powstał jeszcze kanał z taką muzyką - skoro nie powstał jeszcze żaden kanał z wyłącznie polską muzyką to nie należy oczekiwać kanału z "polską muzyką regionalną", który miałby jeszcze węższe grono zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Kisielku ;-) Mnie a nie mi :-)

 

Cała stacja Kisiel nadawana jest w SD, gdyż w przekazie satelitarnym TVS jest tylko dostępna w taki sposób.

Natomiast ja bym natychmiast usunął szlagiery z ramówki jeśli stacja ma wypłynąć na szerokie wody.

Choć pochodzę ze śląska, wstydzę się takiej muzyki. Górale to przynajmniej mają jakiś poziom...

a te zespoły prezentowane w TVS? Keyboard, Kicz i Pogłosy...

Tragedia

 

 

a co Ty chcesz od tej stacji, jak Ci sie nie podoba to przełacz na inny kanał :)

 

TVS jest o wiele lepsza od TVP Katowice wiec niech sie rozwija zarówno regionalnie jak i na cała polske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Puchar Kontynentalny na antenie TVS

 

Telewizja Silesia przygotowała kolejną gratkę dla kibiców skoków narciarskich i Adama Małysza. Pod koniec lutego stacja przeprowadzi transmisję z Wisły - Malinki.

 

Koniec zmagań olimpijskich nie oznacza końca emocji sportowych - dzięki telewizji TVS widzowie będą mieli okazję jeszcze raz trzymać kciuki za reprezentację polskich skoczków, z Adamem Małyszem na czele.

 

27 lutego o godzinie 17.30 oraz 28 lutego o godzinie 11.30 TVS przeprowadzi transmisję z zawodów Pucharu Kontynentalnego z Wisły- Malinki. Oczywiście, tylko na antenie TVS. - To będzie wielkie powitanie Adama Małysza w Wiśle po powrocie z olimpiady - zapowiada Alina Markiewicz, szefowa redakcji sportowej TVS.

 

Skoki komentował będzie Wojciech Kania, a studio sportowe poprowadzi Alina Markiewicz.

 

http://media2.pl/media/61567-puchar-kon ... e-tvs.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji znalezionych na stronie discoportal.pl :

Już wkrótce na antenie TV Silesia (TVS) zagości nowy muzyczny program zatytułowany EURO-DANCE.TV. Jest to projekt mający na celu promowanie w Polsce artystów z całej Europy, poruszających się w klimatach Euro-Dance. Program EURO-DANCE.TV powstaje pod egidą Wydawnictwa Muzycznego Sun Music, które objęło pieczę nad treścią merytoryczną programu.

 

W programie prezentowane będą nie tylko nowe zespoły i nowe nurty muzyczne, ale również powspominamy, jak muzyka Euro-Dance brzmiała w latach 90-tych. Oprócz klasyki gatunku, w programie zostaną przybliżone polskie zespoły grające muzykę z gatunku: Disco-Dance, Power-Dance, Euro-Dance, a także Pop-Dance.

 

Program EURO-DANCE.TV to również nowe muzyczne trendy, jak np. Turbo Folk - czyli gatunek, z którym eksperymentowała ostanio formacja Vexel.

No to się szykuje kolejny ciekawy projekt - kojarzy się z Eurowizją (nawet proponowałem im zainteresowanie się tamtejszą muzyką) ale to zupełnie inny projekt. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że TVS w tym programie przypomni muzykę eurodance lat 90-tych i to niekoniecznie polską. Ten gatunek dość prężnie rozwijał się na zachodzie, często piosenki emitowane były na antenie VIVY. U nas czasem pojawiały się w Polsacie i Polonii 1, jednakże szerszego repertuaru trzeba szukać tylko na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji oglądać skoków na TVS bo ciągle o nich zapominam. Dziś się nastawiłem na oglądanie ale wiatr spowodował, że skoki zostały odwołane. Mam pecha.

W trakcie, krótkiego wejścia w którym reporterka poinformowała o tym fakcie jakość przekazu była fatalna, wywalało straszne kwadraty. Jeśli wczorajsza transmisja tak wyglądała jak dziś to TVS się nie popisało. Ale nikt nie narzeka to chyba było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może z TVP? Przecież Szczęsny został w Polsce. :lol2:

 

Znowu było wczoraj ogromne zamieszanie z belkami z wynikami. Tak samo jak podczas LPK z Wisły. Zimowy PK z Zakopanego pod tym względem był na zdecydowanie wyższym poziomie, jeśli chodzi o transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP też nie ma dobrych komentatorów skoków odkąd Miklas odszedł. Jest tylko ględa Szaranowicz, który jak się rozgada o d* Marynie to końca nie ma tej jego gadki, a w tym czasie kilku zawodników skoczy i nawet słowa nie powie o żadnym z nich tylko będzie nawijał nie wiadomo o czym, jest Snopek, który ma okropny głos i ciężko się go słucha, no i jest Szczęsny - on jest jak dla mnie w miarę, ale też nie jest idealny.

Nie ma to jak Chruścicki i ten drugi z Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pecha i dziś kiedy chciałem obejrzeć skoki to ich nie było :(. Mam nadzieję, że załapię się na następny raz.

 

EDIT: Oglądałem ten skok Małysza na youtube i moim zdaniem komentator jest ok. Po prostu ma inny głos, niż ci, do których się przyzwyczailiście i dlatego niektórzy narzekają. Przydałby się taki w TVP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląska telewizja TVS na dobre rezygnuje z obecności sportu na swojej antenie. Nadawca pożegnał się z dziennikarzami redakcji sportowych. Z ramówki znika także magazyn biznesowy.

 

Telewizja Silesia likwiduje redakcję sportową - dowiedział się Presserwis. Stacja postanowiła rozstać się z czwórką dziennikarzy sportowych, a widzowie po "Silesia informacjach" nie zobaczą już magazynu sportowego. Władze stacji swoją decyzję tłumaczą, że sport w TVS nie przynosił zysków. Przypomnijmy jednak, że w czasie swojej dotychczasowej działalności TVS przeprowadziła kilka transmisji

sportowych (m.in. skoki narciarskie, piłka nożna, futsal czy żużel). Ostatnio stacja była zainteresowana prawami do pokazywania na swojej antenie meczów drugiej ligi.

To jednak nie koniec zmian w stacji. Z ramówki TVS z podobnych powodów zniknął program ekonomiczny ”Biznes Express”.

 

http://media2.pl/media/62040-tvs-bez-sp ... znesu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...