Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrzucili Sportowe Komentarze Tygodnia a teraz resztę Sportu - to jakiś bezsens. Teraz tylko czekać aż zrezygnują z Silesia Informacji.

A myślisz, że będą dokładać do interesu? W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na sentymenty. Nikt nie będzie utrzymywać projektów, które w żaden sposób na siebie nie zarabiają, skoro ten sam czas antenowy można zagospodarować czymś tańszym, ewentualnie ciekawszym dla widzów i reklamodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mila checia ogladalem wiadomosci sportowe w tvs,byly lepiej prezentowane niz w bezznadziejnym tvp katowice

Całkowicie się z tobą zgadzam były lepiej prezentowane, było ich więcej, aż chciało się oglądać. Niestety teraz pozostanie nam tylko TVP Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVS bardzo dobrze wywiazywal sie z tego ,ze mowil o regionie slaska.Posiadamy wiele klubow pilkarskich i wlasnie bardzo duzo mowiono nie tylko o gks,gorniku czy ruchu.Rowniez duzo bylo mowy o zaglebiu s-c -klubie z mojego miasta.

Natomiast tvp katowice obraca sie tylko w temacie ekstraklasy i moze 1 ligi , kluby z nizszych klas rozgrywkowych nie maja szans zaistnienia w sporcie w tvp k-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny śląski akcent zdjjęty !!!!

28 lutego ostatni raz byli Masztalscy.

 

Zero informacji, zero komentarza, zero przeprosin.

 

Jeszcze pozostaje zdjąć Niebudka i nareszczie śląska telewizja nie będzie śląska !!!!!

 

Brak mi słów.....

a zapowiadało się super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność na ukryte kamery ma TV Puls, także pod jednym względem TVS nie może z nimi konkurować :lol:

 

Likwidacja "śląskich" programów mnie nie dziwi. Można powiedzieć, że były kulą u nogi - przeszkodą w zbudowaniu "ogólnej" stacji, skierowanej do większej grupy odbiorców. Większa grupa odbiorców to teoretycznie więcej widzów, więcej reklam, czyli więcej pieniędzy.

 

Zmiany nastały także w porannej audycji - "Radio Silesia". Pojawili się "poważni" goście (ostatnio był jakiś radny), pojawiło się więcej "ogólnej" muzyki, zrezygnowano zupełnie z rozmów z widzami - co było ogromnym plusem tego programu. Teraz to zwyczajna, nudna audycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nad tym ubolewam. Skoro jednak sport nie przynosił zysków, to dobrze zrobili. Masztalskich też szkoda. Jedyny śląski program, który czasem zdarzało mi się obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo w TV Silesia ze śląskości pozostanie tylko nazwa, tak jak w MTV muzyka! To nie do pomyślenia, że ściągają Masztalskich! To jeden z ulubionych programów moich rodziców. Teraz już naprawdę nie będzie co tam oglądać. Widać TVS zgubiło nadawanie przez satelitę i chęć zagarnięcia rynku innym nadawcom (w tym np. TV Puls), zamiast skupić się na swojej regionalności i tym przyciągać widzów z innych zakątków Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako tv regionalna TVS była naprawdę dobra i konkurencyjna, ale jako tv ogólna moim zdaniem będzie mocno przegrywać z dotychczasowymi silnymi graczami - TVP, TVN, Polsatem i TV Puls. Wcześniej mieli pewna oglądalność u Ślązaków, a teraz pewnej oglądalności nie będą mieć nigdzie. Odgrzewanymi kotletami z TVN rynku nie zawojują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oglądałem pogrzeb Lecha Kaczyńskiego i po raz pierwszy zacząłem uważnie czytać pasek z informacjami. To co można napisać jasno i krótko było rozwleczone do granic możliwość. Często brakowało kropek.

Od południa Rosjanie oglądają transmisję uroczystości pogrzebowej. (...) Obraz pokazuje na swoich stronach internetowych państwowa telewizja Viesti.

Była również informacja o tym, że transmisja jest też w jednej z francuskich lokalnych stacji. Pogrzeb transmitowały telewizje na całym świecie. Po co tworzyć dwie informacje o tym samym jak można to zmieścić w jednej. Poza tym kanał Viesti nazywa się teraz Rossija 24 a transmisja była nie tylko w internecie ale również bezpośrednio w Rossija 24.

Słowacja - Na Słowacji rozpoczęła się rano żałoba narodowa.

Po co dwa razy jest, że na Słowacji? Była to informacja głównie o tym, że słowacka telewizja publiczna transmituje pogrzeb. Trzecia informacja o transmisji w jakimś kraju. Gdyby w osobnych informacjach chcieliby wymienić wszystkie kraje z transmisją to pewnie by transmisji zabrakło.

 

5ddc06d638beb4f0med.jpg

Nie powinno być "dwoma minutami"?

 

Kolejne niechlujstwo.

25e06aac6c95b48bmed.jpg

 

Ciała są już prawie na Wawelu a oni ciągle używają czasu przyszłego.

69af53dbd8bca6d0med.jpg

 

Literówka w nazwisku zmarłego prezydenta to już trochę wstyd.

b56698be3fcee96cmed.jpg

 

To tylko przykłady bo nie chcę zaklejać postu zdjęciami i wytykać im wszystkich błędów. Niektóre po kilku emisjach były poprawiane, inne nie. Nie czepiałbym się jeśli komuś by coś się pomyliło bo nikt nie jest robotem ale ewidentnie ktoś się nie przyłożył do tego co można było czytać.

 

TVP zrobiła im niemiłą niespodziankę. W trakcie transmisji po krótkiej pikselozie pojawił się materiał agencyjny z krótką wypowiedzią prezydenta Rosji. W TVS nie wiedzieli co się stało i można było je oglądać przez pół minuty. TVS zdjęła przekaz i pokazała krótki filmik z katastrofy z napisem "Katyń 1940 - 2010". Po dwóch minutach transmisja została wznowiona.

 

90f60331aaae9b2amed.jpg

 

Cała transmisja zakończyła się słowami wypowiedzianymi przez kobietę: "Słuchajcie! Czy ja mogę słyszeć moich? Kiedy my wchodzimy?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...