Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością Radio Silesia i Lista Śląskich Szlagierów też Cię nie interesuje bo z tego co widzę nie pochodzisz z regionu śląskiego.

"Lista śląskich szlagierów" interesowała mnie, ale do czasu... W 2009 lubiłem oglądać ten program. W miarę rytmiczne szlagiery emitowali. Program "Kuchnia po śląsku" też nie jest\był zły. Jeszcze wtedy leciały powtórki "Usterki", "Maratonu uśmiechu" i "Nauki jazdy". A tak poza tym skąd wiesz, że nie pochodzę z regionu śląskiego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wtedy leciały powtórki "Usterki", "Maratonu uśmiechu" i "Nauki jazdy". A tak poza tym skąd wiesz, że nie pochodzę z regionu śląskiego :>

 

Dla mieszkańca śląska informacje z jego podwórka są zazwyczaj ważniejsze niż wszystkie inne. Muzyka regionalna oraz liczne programy jak słusznie wspomniałeś "kuchnia po śląsku". Widzę wychowałeś się na programach TVN'u bo mi za nimi nie tęskno. Będę chciał je oglądać to włączę TVN lub TVN 7 o ile będą powtarzać. Będąc mieszkańcem przykładowo Warszawy oglądałbym programy ogólne a takich w TVS też nie brakuje. Dla każdego coś dobrego. Jestem dumny z telewizji ramówki TVS'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TVS już nie ma swojego śląskiego charakteru, który wyróżniał ten kanał i pozwolił lepiej poznać ten region. Moim zdaniem o to właśnie chodziło nadawcy, ale TVS w takiej formie nie przynosił wymaganych zysków, więc poszedł w kierunku kanału bardziej ogólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdyby stacja była dostępna w ramach DVB-T w województwie śląskim to logiczne że nadawała by we większości program o charakterze lokalnym. Nadając satelitarnie oraz przez sieci kablowe nie będzie obejmować całego śląska a za to większość kraju. Więc nie mogło być inaczej niż jest obecnie. KRRiT od zawsze blokowała rozwój stacji regionalnych, to jest bardzo smutne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd też przykładowo w przypadku radia KRRiT dała zielone światła takim sieciom jak Złote Przeboje, RMF Maxxx czy Radio Eska które pożerały dobrze prosperujące stacje lokalne w zamian za to dając mizerną ilość programów lokalnych. Część z nich jak na przykład Radio Eska próbuje zrobić tylnimi drzwiami czyli na bazie nabytych częstotliwości kolejną ogólnopolską rozgłośnie radiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Program interaktywny "Łatwa kasa" powrócił. Emisja w TVS (wcześniej w VIVA PL). Jedną z prowadzących jest Bianka Gibaszewska. Program jest nadawany od połowy maja, ok. godz. 02:00 w nocy.

latwa1.jpg

 

latwa2.jpg

tvpolsat

 

Edit: @raftvn, zauważ, że każde źródło jest przeze mnie pisane mało widoczną czcionką. Błędu nie ma, gdyż zawsze podaję nazwę strony bez "pl", "net", "com", "de", info" ;) Zainteresowany musi pogłówkować i samemu poszukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Najlepsza jest ''Bianka" nie wiem czy znacie na vive jej wtedy nie było a szkoda bo fajną ma gadkę :lol2:

Bianka Gibaszewska najbardziej się wyróżnia spośród prezenterek call-tv ;) Ostatnio powróciła do programów interaktywnych i prowadzi "Łatwą kasę" w TVS (o czym wspomniałem wyżej...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tymczasem Telewizja TVS zaczyna kruszyć się pod względem muzycznym ponieważ z ramówki spada program ''Vipo - Disco Hity'' produkcji wydawnictwa muzycznego ''Folk''. Skorzysta na tym Polo tv który od soboty 20 października będzie o 10:00 emitował ten program. Ciekawie po jakim czasie z TVS'u do Polo TV przejdzie podobny program ''Muzyczny Relax'' autorstwa wydawnictwa muzycznego ''Gold Records'' (czyli właściciela praw do piosenek ze stajni ''STD'' używanych dawniej w programie ''Disco Relax'' za czasów jego emisji w Polsacie) który w ramówce TVS'u ma że tak powiem średnią pozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Właśnie "Sexy sports clip" (czy jakoś tak) leci z oznaczeniem "7". Genialnie!

Tam właściwie nic nie ma oprócz panien z cyckami na wierzchu więc na pewno nie jest to dla siedmiolatków wiedza tajemna. W TV jest wersja mocno ocenzurowana (oryginalna zawiera więcej szczegółów).

 

( Nie ogładam tego , jak przełącząłem kanały to widziałem) to szedł z oznaczenie "18"

A czemu się tak tłumaczysz ? :D

 

PS nie ma takiego oznaczenia "18". Jest kluczyk ;-)

 

6127767469b87918_.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Nie ogładam tego , jak przełącząłem kanały to widziałem) to szedł z oznaczenie "18"

A czemu się tak tłumaczysz ? :D

 

PS nie ma takiego oznaczenia "18". Jest kluczyk ;-)

 

6127767469b87918_.png

 

 

A no dobra :D Chciałem tylko powiedzieć że nie oglądam a ty halo z tego robisz :D. A co do samego oznaczenia to właśnie rano nie za bardzo się obudziłem i zapomniałem że jest kluczyk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tydzień z polskimi filmami w TVS:

- "Motylem jestem, czyli romans czterdziestolatka" (17 grudnia godz. 10:20 / 21 grudnia godz. 21:50),

- "Przepraszam, czy tu biją?" (17 grudnia, godz. 21:50),

- "Człowiek z M-3" (18 grudnia, godz. 10:20),

- "Hallo Szpicbródka" (18 grudnia, godz. 21:50),

- "Jak to się robi" (19 grudnia, godz. 10:20),

- "Lalka" (19 grudnia, godz. 21:50),

- "Żona dla Australijczyka" (20 grudnia, godz. 10:20),

- "Smażalnia story" (20 grudnia, godz. 21:50),

- "Och, Karol" (22 grudnia, godz. 21:50.

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...