Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie co miał symbolizować ten zielony łuczek w logo?
W czasie Świąt, łuk pełnił rolę Gwiazdy Betlejemskiej. A wcześniej, może symbolizował nadejście Świąt? :lol:

 

Teraz tylko czekać, jak zostanie wyłączony dosył z satelity 36E :] W ramach ciekawostki, jakość obrazu z tej pozycji jest znacznie gorsza niż z transpondera Cyfry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVS nigdy nie był nadawany przez satelite w jakości HD.

 

na poczatku miał tylko doklejony znaczek HD czy TVS.

 

TVS w HD jest dostarczany wyłącznie przez światłowody do cyfrowych sieci kablowych w terenie Polski :D

 

Wiem bo sam mam UPC cyfrówke i nie musze oglądac tej pikselozy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sobie przypominam, to na początku w n-ce kanał TVS był w HD. Czy kiedyś to wróci? Czy ten kanał jest gdzieś nadawany w jakości HD?

Nigdy TVS nie był w N-ce w HD !!!!!!!!

 

Wersje HD mają kablówki.

 

Owszem logo miało napis HD ale to chyba dlatego ze nie umieli jeszcze robić dwóch różnych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, że co? Że nie umieli jeszcze robić dwóch różnych? :shock: Możesz bardziej to rozwinąć? :?

 

TVS miał wtedy problemy techniczne z dosyłem na satelitę i żeby nie przerywać transmisji satelitarnej, podmienił źródło na te, które przeznaczone było dla śląskich kablówek. Ot cała filozofia. I z tego powodu, widzowie wersji satelitarnej "SD" kanału mogli podziwiać logo TVS HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziwię się, że TVS ma w ramówce tak dużo materiałów znanych z kanałów grupy TVN.

Czyżby TVS miała jakieś powiązania z obcym ITI heh ?

 

Moim zdaniem TVS to najlepsza Polska darmowa stacja tj FTA z satelity.

Mimo iż Ślązakiem nie jestem to uwielbiam słuchać Szlagierów.

 

To jest w ogóle inna muza. Coś zupełnie innego niż muzyczna papka znana

z kanałow MTV VIVA 4FUN REBEL ESKA i temu podobnych.

 

Przyjemnie się tego słucha i fajnie wpada w ucho. Dla mnie TVS numer 1!

Zarówno za samą ramówkę i bardzo swojski, ciepły, pozytywny klimat.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziwię się, że TVS ma w ramówce tak dużo materiałów znanych z kanałów grupy TVN.

Czyżby TVS miała jakieś powiązania z obcym ITI heh ? [...]

Nie ma się czemu dziwić, po prostu od września ubiegłego roku w ramówce TVS goszczą programy TVN, o czym z resztą było już głośno i w tym wątku (jakieś 5 stron wstecz). Jeśli dobrze pamiętam to w umowie była mowa o podziale zysku z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVS: Puchar Kontynentalny Zakopane 2010 na żywo

 

Pierwszy weekend lutego zapowiada się pod znakiem wielkich sportowych emocji dla widzów TVS. Miłośnicy skoków narciarskich będą mogli obejrzeć relację na żywo z Pucharu Kontynentalnego na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.

 

- Rozmowy z Tatrzańskim Związkiem Narciarskim i Telewizją Polską, która posiada wyłączną licencję trwały dosyć długo, bo od połowy września ubiegłego roku, ale od początku towarzyszył im bardzo dobry klimat - mówi Alina Markiewicz, szefowa redakcji sportowej TVS

 

Jak każdy program realizowany na żywo, tak i ta relacja stanowi wyzwanie dla stacji. Jednak TVS ma już doświadczenie w realizacji tego typu imprez sportowych - w ubiegłym roku relacjonowała zawody letnie Pucharu Kontynentalnego na igielicie w Wiśle-Malince.

 

- Wszystko już jest zaplanowane, teraz pozostaje tylko liczyć na dobrą pogodę i formę zawodników - dodaje Alina Markiewicz. Skoki komentował będzie Wojciech Kania, a studio sportowe poprowadzi Alina Markiewicz. Początek w sobotę, 6 lutego o godz. 16:00, drugiego dnia, 7 lutego o godz. 11:30.

 

http://media2.pl/media/60794-tvs:-pucha ... -zywo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVS prowadzi rozmowy

z Polskim Związkiem Piłki Nożnej w celu powiększenia swojej oferty

o regularne transmisje meczów piłki nożnej z polskich stadionów - dowiedział się Presserwis.

 

Stacja jest zainteresowana pokazywaniem na swojej antenie rozgrywek drugiej ligi piłki nożnej. TVS planuje na żywo pokazywać jeden lub dwa mecze na żywo w każdej kolejce, głównie drużyn tzw. grupy zachodniej. Do podpisania porozumienia może dojść jeszcze w tym miesiącu.Źródło media2.pl :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny Relax z tego co się orientuje jest w SD.

Jeśli już jesteśmy przy tych programach to chciałem się podzielić refleksją - od pory kiedy powiedziałem mamie o TVS i lecącej tam muzyce mam za zadanie załatwiać mamie piosenki na płyty. Mi samemu podoba się oferta stacji z Silesia Informacjami,Listą Śląskich Szlagierów,S2 Śląsk,Muzycznym Relaxem i Radiem Silesia na Wizji na czele. Biję :brawo: stacji TVS za taką ofertę - tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Kisielku ;-) Mnie a nie mi :-)

 

Cała stacja Kisiel nadawana jest w SD, gdyż w przekazie satelitarnym TVS jest tylko dostępna w taki sposób.

Natomiast ja bym natychmiast usunął szlagiery z ramówki jeśli stacja ma wypłynąć na szerokie wody.

Choć pochodzę ze śląska, wstydzę się takiej muzyki. Górale to przynajmniej mają jakiś poziom...

a te zespoły prezentowane w TVS? Keyboard, Kicz i Pogłosy...

Tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...