Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Niekodowane okno w Polsat Box do 9 stycznia. 

 

Odkodowane kanały:

filmowo-serialowe: 13 Ulica, AMC, BBC First, CBS Europa, Comedy Central, Epic Drama, FOX, FOX Comedy, Paramount Channel, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SCI FI, Warner TV;

rozrywkowo-lifestylowe: BBC Brit, BBC Lifestyle, E! Entertainment, Extreme Channel, MTV Polska;

dla dzieci: Boomerang, Cartoon Network, Cbeebies, Disney Channel, Disney Junior, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Da Vinci;

dokumentalne: BBC Earth, History Channel, History2, National Geographic;

 

Więcej informacji: https://sklep.polsatbox.pl/zima2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czerstwy napisał:

Czyli  standard nic ciekawego😃

 

Przecież setki razy pisałeś, że PB trzymasz tylko dla polsatowskich 3 kanałów sportowych, a korzystasz głównie z PC+, więc skąd teraz nagłe zainteresowanie otwartym oknem :?:

;-)

 

 

33 minuty temu, Jerzykowski napisał:

Czyli nic nie dali dla tych co płacą wyższe abonamenty. 

 

Skoro płacą wyższe abonamenty, to po co im otwarte okna - chyba, że na pakiet Rozrywka, Eleveny albo HBO. ale tego nigdy nie dawali w Otw Okn, chyba że przez pomyłkę ....

:lol2:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Max Taadjen napisał:

 

Przecież setki razy pisałeś, że PB trzymasz tylko dla polsatowskich 3 kanałów sportowych, a korzystasz głównie z PC+, więc skąd teraz nagłe zainteresowanie otwartym oknem :?:

;-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A czy ja napisałem że jestem nim zainteresowany?😂 Napisałem tylko  Swoją opinię na temat tego okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mati06 napisał:

Nie rozumiem zdziwienia co niektórych stać was to płaćcie, jak macie i tak wszystko poza fikolkami..😂🤣

stać mnie i nie płacę bo te kanały mi wiszą i powiewają, ale skoro tym co płacą 5 zł. włączają co rusz nawet 30 kanałów za friko to tym co płacą 80-100-120 mogliby choć kilka tak dla równowagi włączyć ;)

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OlafS napisał:

stać mnie i nie płacę bo te kanały mi wiszą i powiewają, ale skoro tym co płacą 5 zł. włączają co rusz nawet 30 kanałów za friko to tym co płacą 80-100-120 mogliby choć kilka tak dla równowagi włączyć ;)

No właśnie dlatego płacę 5 zł bo zawsze dostanę więcej na jedne czy drugie święta :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla "pogodzenia" wszyscy dostaną promocyjny dostęp do kilku kanałów z PC+ na okres świąteczny:

 

Planete+ – kanał 605

AleKino+ – kanał 424

Novelas+ – kanał 439

MiniMini+ – kanał 507

TeleToon+ – kanał 508

Canal+ Kuchnia – kanał 706

Canal+ Domo – kanał 709

 

Od 10 grudnia do 15 stycznia dla wszystkich abonentów Polsatbox za darmo a następnie:

Później płać i "płacz" 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2021 o 00:37, tweed77 napisał:

To dla "pogodzenia" wszyscy dostaną promocyjny dostęp do kilku kanałów z PC+ na okres świąteczny:

 

Planete+ – kanał 605

AleKino+ – kanał 424

Novelas+ – kanał 439

MiniMini+ – kanał 507

TeleToon+ – kanał 508

Canal+ Kuchnia – kanał 706

Canal+ Domo – kanał 709

 

Od 10 grudnia do 15 stycznia dla wszystkich abonentów Polsatbox za darmo a następnie:

Później płać i "płacz" 

 

Witaj. Wiesz może w jakim pakiecie będą te kanały, po 15 grudnia? Pytam się dlatego, ponieważ przedłużyłem umowę i wziąłem pakiet L. Nie ukrywam że podglądał bym sobie kanał Planetę+. Mam jeszcze kilka dni na anulowanie aneksu, ponieważ aneks podpisany telefonicznie i aktywowany SMSem.

 

 Pozdrawiam, Sławek.

 

PS. Doczytałem, że od pakietu L będą. Przepraszam, ale po koronawirusie nie ogarniam czasami czytania ze zrozumieniem, taki efekt uboczny pozostał. Dlatego te dziwne pytanie.

 

Zdrowych spokojnych świąt życzę.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...