Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już zakodowane od wczoraj tvny, discovery i cała reszta. AXN SPIN HD u mnie działa, kanały BBC, Romance Tv, AXN HD, Sundance HD i Epic Drama HD - też mam Rodzinny HD za 4,99zł. Prawdopodobnie jakiś stażysta w CP powciskał guziczki nie te co trzeba i mieliśmy przez parę dni odkodowane kanały z pakietu familijnego.

Edytowane przez berserker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, berserker napisał:

Już zakodowane od wczoraj tvny, discovery i cała reszta. AXN SPIN HD u mnie działa, kanały BBC, Romance Tv, AXN HD, Sundance HD i Epic Drama HD - też mam Rodzinny HD za 4,99zł. Prawdopodobnie jakiś stażysta w CP powciskał guziczki nie te co trzeba i mieliśmy przez parę dni odkodowane kanały z pakietu familijnego.

Mi dodatkowo wyłączyli ale ceny i pół sport prem mimo że okres rozliczeniowy mam 13 tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, IPB01 napisał:

Ja mam Familijny IP i nie działają mi np 13 ulica, filmboxy i inne kanały co powinny być odkodowane. Czy ktoś ma podobnie?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Witam. Kanał 13 Ulica udostępniany jest w pakiecie Familijny Max IP, jeśli chodzi o Filmbox Premium HD bądź Filmbox Family, jest on aktywny w Film IP.

Jeśli Twoja obecna umowa nie przewiduje zmiany elastycznej na wyżej podane pakiety, to nie będziesz mógł już z nich skorzystać, ponieważ są one niedostępne. Jednakże kanały, o których wspominasz są udostępnione w innych pakietach, dlatego zachęcam do przedłużenia umowy, wówczas proszę o wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte okno jest dostępne w pakiecie Ipla Plus w serwisie IPLA oraz mobilnie w aplikacji Cyfrowy Polsat GO On The Go.

 

Lista kanałów:

AXN HD, AXN White, AXN Black, AXN Spin, HD SCI FI, 13Ulica, HD E! Entertainment, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra, Paramount Channel, Nickelodeon Nick Jr., Nicktoons HD, MTV Polska HD, Disney Channel HD, Disney Junior, FOX HD, FOX Comedy HD, National Geographic HD, Da Vinci, Kino Polska, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox Premium, Kino Polska Muzyka, Kino TV, History, TNT, Boomerang, Cartoon Network, Epic Drama, BBC Brit, HD BBC Earth HD, BBC Lifestyle HD, BBC First, Cbeebies, AMC, Sundance TV, CBS Europe, Discovery Channel, TVN Style oraz TVN Turbo.

Promocja obowiązuje do 10.01.2021 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

TVN Style oraz TVN Turbo

Czemu tylko te 2 - z całej paczki TVN  - są w otwartym oknie :?: Zwłaszcza, że TVN Turbo puszcza jakieś lekko spleśniałe kotlety sprzed 3-4 lat ...

:>

 

Poza tym AXN i Comedy Centrale moglibyście w końcu wycofać w oferty, bo ile można oglądać taki badziew ...

:doh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...