Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zablokowany został dostęp do kanałów Viacom z wyjątkiem Teen Nick.Zakodowany został Disney Channel,DisneyJunior,WarnerTV,National Geografic,Davinci learning,EpicDrama.Nadal działają kanały BBC,FOX,FOX Comedy,RomanceTV Boomerang,Cartoon Network i przez tydzień co najmniej tydzień jeszcze pakietowe tematyczne  kanały Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sl@veq napisał:

Dzień dobry.

Kanały C+ zablokowane. Ale czy posiadając pakiet premium (stara pakietyzacja kanałów, z przed 2-3 lat) te kanały nie powinny u mnie zagościć na stałe?

Nie, nie powinny zagościć, gdyż te kanały od 15 stycznia 2022 są dostępne tylko w nowej pakietyzacji. Nawet jeżeli posiadasz pakiet Premium, to jest to stara pakietyzacja, która już rozwijana nie będzie. Także pozostaje przejście na nową pakietyzację, co prawdopodobnie wiąże się z przedłużeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także pozostaje przejście na nową pakietyzację, co prawdopodobnie wiąże się z przedłużeniem umowy.
I droższym abonamentem. U mnie nie ma już sposobu oglądania kanałów C+, bo w OTT ich nie ma, a na nowe pakiety rodzice nie chcą przejść ze względu na wyższe ceny.
 
Oby olimpijskie Eurosporty były jeszcze w starych pakietach, ale zapewne będą w nowych. Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Te nowe kanały to dno zupełne a Novelas i Ale kino powinny być w każdym pakiecie na Novelas jest 6 filmów powtarzanych po 2 razy w ciągu doby a na tym drugim to masakra tam nic nie ma i jeszcze epg zryty ciągle się aktualizuje moja mama ma canal extra ma za 40 zł i ma wszystkie kanały a tu chcą 60 zł kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe kanały to dno zupełne a Novelas i Ale kino powinny być w każdym pakiecie na Novelas jest 6 filmów powtarzanych po 2 razy w ciągu doby a na tym drugim to masakra tam nic nie ma i jeszcze epg zryty ciągle się aktualizuje moja mama ma canal extra ma za 40 zł i ma wszystkie kanały a tu chcą 60 zł kpina
Ale Kino+ to najlepszy kanał filmowy na naszym rynku, także daruj sobie takie farmazony
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, dariusz.walowski34 napisał:
Te nowe kanały to dno zupełne a Novelas i Ale kino powinny być w każdym pakiecie na Novelas jest 6 filmów powtarzanych po 2 razy w ciągu doby a na tym drugim to masakra tam nic nie ma i jeszcze epg zryty ciągle się aktualizuje moja mama ma canal extra ma za 40 zł i ma wszystkie kanały a tu chcą 60 zł kpina

Ale Kino+ to najlepszy kanał filmowy na naszym rynku, także daruj sobie takie farmazony

Ty też se daruj- w całej rozciągłości zgadzam się z kolegą powyżej-mówiąc krótko nawet nie ma po co tam zaglądać.

Ps. @czerstwy On może i dzieciak, ale ja przeciwnie- dziadek😁

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dariusz.walowski34 napisał:

moja mama ma canal extra ma za 40 zł i ma wszystkie kanały a tu chcą 60 zł kpina

Czysty marketing. C+ udostępnił swoje kanały w PB, aby na nich więcej zarobić, ale nie wyraził zgody na ich obecność w pakiecie o podobnej, a tym bardziej niższej cenie, niż w PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, neo_patryk napisał:

Czysty marketing. C+ udostępnił swoje kanały w PB, aby na nich więcej zarobić, ale nie wyraził zgody na ich obecność w pakiecie o podobnej, a tym bardziej niższej cenie, niż w PC+.

Kanały tematyczne Polsatu też są w wyższych pakietach niż np. kanały tematyczne TVN. Czysty marketing. Ja jednak wolę PC+, ale niestety posiadamy PB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denne Ale Kino..

To jak można określić  niektóre bloki reklamowe pocięte na fragmenty programów zwane tematycznymi od Polsat Box ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...