Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet Rodzinny HD i z otwartego okna świątecznego nadal mi działają:

 

1. Cbeebies,

2. Cartoon Network HD,

3. Boomerang HD,

4. 13 Ulica HD,

5. BBC Lifestyle HD,

6. BBC EARTH HD,

7. BBC First,

8. BBC Brit,

9. FOX COMEDY HD,

10. AMC,

11. E! Entertaiment,

12. CBS Reality HD,

13. CBS Europa HD,

14. ScFi HD,

15. FOX HD,

16. Romance TV HD.

 

Wiecie z czego wynika ta "promocja" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Zgłosiłem ten problem że mimo iż nie mam kanałów w abonamencie mam do nich dostęp przez usługę restart czekam na odpowiedź to podobno występuje tylko na dekoderze evobox hd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Polsacie to jest nagminne, poprawią jedną rzecz to zwalą drugą i tak w kółko.

W PBG znajomych do którego mam dostęp jeszcze za czasów kiedy to było CP GO przez jakiś rok działały Eleven i HBO, które nie powinny, potem z kolei nie działały przez jakiś czas 2-3 kanały, które były w pakiecie, teraz z kolei jest aktywnych kilkanaście za dużo. Bezpośrednio na Evoboxie IP z kolei od pół roku chyba nie działa im... Polonia 1 - tego kanału nie ma w Twoim itd... ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś wzorowym klientem dla operatora skoro upominasz się że coś więcej działa niż powinno. 😁 Kwota jaką masz płacić operatorowi wynika z umowy, a nie z tego co aktualnie działa o ile nie włączyłeś opcji dodatkowej. Równie dobrze może z jakiegoś powodu np. błędu operatora działać pakiet niższy niż wynika z twojej umowy i wtedy również zapłacisz tyle samo ale za mniej kanałów i wtedy to jest na twoją niekorzyść.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dariusz.walowski34 napisał:

Czyli mam się nie przejmować że mam dostęp przez internet do tego co nie mam w pakiecie nic mi nie zrobią albo karę 

 

W umowie jest zapis że Operator może włączyć promocyjnie dodatkowe kanały i tak jest w przypadku "okien otwartych" za które nie płacimy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator oraz kanał wprowadza otwarte okienka na zapoznanie się ofertą.Obecnie okienka zdarzają się w okresach przed i po świątecznych dla abonentów.Zeszły rok bywał wyjątkiem nad kanałem AXN,BBC,National Geografic gdzie okienka trwały na przemian w od sierpnia-października.

Na temat nieznacznego odkodowania to raczej testy do ECP choć i Polsat Cafe nie ma załączonego pieniążki tzw.kodowania.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Ja cały czas piszę że mam do nich dostęp przez oglądaj od początku Ja mam te kanały zablokowane klikam na kanał opis programu jak jest niebieskie kółeczko ok i z prawej strony oglądaj od początku i kanał leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dariusz.walowski34 napisał:

Ja cały czas piszę że mam do nich dostęp przez oglądaj od początku Ja mam te kanały zablokowane klikam na kanał opis programu jak jest niebieskie kółeczko ok i z prawej strony oglądaj od początku i kanał leci

Pokażesz zdjęcie tego kółeczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mam pakiet Rodzinny HD i z otwartego okna świątecznego nadal mi działają:
 
1. Cbeebies,
2. Cartoon Network HD,
3. Boomerang HD,
4. 13 Ulica HD,
5. BBC Lifestyle HD,
6. BBC EARTH HD,
7. BBC First,
8. BBC Brit,
9. FOX COMEDY HD,
10. AMC,
11. E! Entertaiment,
12. CBS Reality HD,
13. CBS Europa HD,
14. ScFi HD,
15. FOX HD,
16. Romance TV HD.
 
Wiecie z czego wynika ta "promocja" ?


W Mini HD nadal świecą, poza CBS Reality (bo Europa działa), poza tym spoza pakietu mam też Comedy Central. Albo zapomnieli, albo dodali je na stałe do starej pakietyzacji (miejmy nadzieję, że to drugie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...