Skocz do zawartości

Promocje typu "otwarte okno" w Polsat Box


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem u mnie zgasła 15 stycznia i ponownie wróciła wczoraj, wraz z początkiem wiosennego otwartego okna. Zbieg okoliczności? Nie sądzę. Poczekajmy na oficjalny komunikat PB w tej sprawie po weekendzie. Zobaczymy czy te kanały są objęte otwartym oknem. Bo według mnie takowe ma miejsce. A błąd w uprawnieniach u niektórych to już osobna kwestia. Ciało. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale u mnie wygasło zgodnie z planem 15 stycznia po zakończeniu otwartego okna z okazji ich dołączenia do oferty PB. Wczoraj ponownie zaświeciły jak i wiele innych kanałów których nie posiadam w swoim pakiecie co świadczy tylko o wiosennym co rocznym otwartym oknie. 😊 

Sprawdzałem godzinę temu na dekoderze wujka w domu obok z tym samym pakietem co ja i tak samo świeca. 🙂

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, viva-91_91 napisał:

U mnie Eleven oraz Insight 4K zablokowany.

 

Eleven Sport 1 4K oraz Insight 4K będą działać jak ktoś ma moduł CI/CI+ Polsat lub dekoder 4K od Polsatu oraz nową pakietyzację czyli pakiet S - M - L.

Oczywiście moduł CI/CI+ Polsatu włożony do TV albo dekodera satelitarnego które umożliwiają odbiór 4K.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2022 o 14:36, Mati06 napisał:

U mnie świecą również kanały od C+😄 których w powyższym wykazie brak. 

Może ktoś potwierdzić czy komuś świeca? Ja posiadam pakiet Familijny HD.? 

😊

NO wlasnie teraz patrze i swieca mi Canal+ Sport 3 i Canal Plus Sport 4 ;> Czyzby to te wiosenne  otwarte okno ? Ktos kojarzy jak to bylo w poprzednich latach, jak dlugo trwalo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do kiedy świeci paczka CANAL+ dla posiadaczy Familijny Max HD?

 

Planete+ to jedyny wartościowy kanał, ale z drugiej strony nie na tyle wartościowy bym miał zmieniać warunki umowy i migrować na pakiet L. Wówczas już chyba wolałbym migrować do CANAL+ i kupić pakiet za 9,99 zł / miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mati06 napisał:

Do 8 maja ale nie jestem pewny. 

 

Tak, ogólnie to promocja z 36 kanałami i "otwartym oknem" trwa do 8 maja - to się zgadza.

 

Jednak mnie interesuje tylko i wyłącznie paczka Canal+. Z powyższej promocji posiadając Familijny Max HD i tak praktycznie nic nie zyskuję. 

Interesuję mnie to tym bardziej iż wydaję mi się, że podczas rozmowy z konsultantem na infolinii usłyszałem, że kanały z tej paczki (Canal+) będą oferowane promocyjnie znacznie dłużej.

 

Niby człowiek ma tyle kanałów, ale na nich nic nie ma. Paczka Canal+, to jednak to co przyciąga. Z drugiej strony migrowanie na pakiet L i podpisywanie aneksu jest dla mnie niekorzystne, ponieważ straciłbym duży rabat. Po prostu nie jest to tego warte... 

 

Gdyby wykazali odrobinę dobrej woli, to mogliby sprawić że kanały z paczki Canal+ będą "promocyjnie" świecić również u posiadaczy pakietu Familijny Max HD, a nie tylko w ramach nowej pakietyzacji - pakiet L. Lifetime wypadło, ostatnimi czasy pewnie coś jeszcze... W żaden sposób tego nie rekompensują... 

 

Praktycznie wystarczyłyby mi jedynie pakiet Grupy TVN (nawet bez Discovery) i paczka Canal+. Reszta to nic ciekawego... Ot zwykłe kanały reklamowe... Discovery też zeszło na psy...

W sumie nic mnie nie trzyma. Płacimy te skromne rachunki albo całkowicie rezygnujemy skoro sprawy się tak mają.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawel napisał:

To co Ty robisz w CP ?Pomyliłeś platformy ;)

 

Może znasz odpowiedź na postawione przeze mnie pytanie? 

 

Zapewne jak sam wiesz, paczka Canal+ została udostępniona Abonentom PB stosunkowo niedawno. Do tej pory wiedziałem, że warty uwagi jest z pewnością kanał Planet+ i to się potwierdziło. Pozostałe kanały z tej paczki śmiało mogłyby stanąć w szranki z innymi kanałami "premium" z tej oferty, a na pewno nigdy nie dorównają tematycznym (przepraszam, reklamowym) polsatowskim.


Trzyma mnie tak jak już po wielekroć wspomniałem jedynie bardzo mały abonament (trzecia usługa w ramach jednej z pierwszych promocji Smart Dom). Oferta i ceny za obecne pakiety, w szczególności M i L są po prostu irracjonalne. Komuś chyba rozum odjęło. Przy takim podejściu Operatorzy tracą i będą tracić Abonentów.

 

Z tego Familijnego Max HD powoli robi się Familijny Medium HD czy też jak kto woli Familijny HD+. Taki to Max, któremu jednak do obecnego L brakuje. Ale to tylko taka moja dygresja... 

 

Także wyłączenie tej paczki z dniem 8 maja byłoby dla mnie dużą stratą, aczkolwiek jakby bardzo mi zależało to konkurencja ma te kanały w najtańszym pakiecie za 9,99 zł / miesięcznie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już taki jeden user o nicku Pietrek. I tak samo się burzył że tych najwyższych kanałów nie ma w starych pakietach. A może to ta sama osoba? 😁 Cena pakietu L jest adekwatna do zawartości ponieważ w tym pakiecie znalazło więcej kanałów z porozbijanych pakietów sport HD i film HD względem pakietu Familijnego max HD. 

A i tylko lifetime ostatnio zakończył nadawanie. 

Tak więc myślę że kanały C+ zgasną 9 mają. To jest tylko taki wabik dla niskich a zwłaszcza starych pakietów żeby wziąść nowy i droższy. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...