Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam uprawnienia, kanały nadal na tych samych pozycjach z nazwami TEST, ale działają, nie wiem od której dokładnie, rano jeszcze nie działały.

 

EDIT: Uprawnienia chyba nadal spływają dopiero, bo działa mi to tylko na dekoderze MR, na głównym nadal zablokowane.

 

EDIT 2: Być może ma to też związek z tym, że MR jest na Irdeto, a główny PVR to Nagra?

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak uściślając też mam starą pakietyzację i dopisałem dodatkowe info do postu wyżej.

 

EDIT: żeby nie być gołosłownym, bo zaraz na pewno znajdzie się ktoś kto będzie uważał, że wie lepiej. Zdjęcie na dowód, jakość jest jaka jest, ale widać co najważniejsze.

 

bxTd4P6.jpg

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe że w pakiecie rodzinnym działa, bo np. w pakiecie S ciemno. Z jednej strony to dziwnie te uprawnienia nadają, a z drugiej to normalne jeśli chodzi o tego operatora. :) Wygląda na to że oni sami nie mogą się zdecydować w jakim pakiecie te kanały mają działać i chaos trwa w najlepsze. Na infolinii nawet nie pytam, bo szkoda czasu. @Specjalista Cyfrowy Polsat jest jakieś oficjalne info co do tego w jakich pakietach mają być dostępne?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle jesteście nieprzygotowani, natomiast jak jest KSW to potraficie miesiąc wcześniej wysłać smsa żeby wykupić dostęp. Przypadek? nie sądzę. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica, czy one dzisiaj będą, czy nie będą? Na same plansze będziesz patrzeć? Nadaje jedynie E5 z meczami piłki nożnej, które w dużej części i tak są transmitowane na E1 i E2. Reszta startuje 24 lipca. Igrzyska jeszcze oficjalnie nie ruszyły, przekazy dalej podpisane są jako TEST, nie było żadnego komunikatu od CP.

 

Martwić to się można jak przekazy będą miały oficjalne nazwy, pozycje etc. i wtedy uprawnień nie będzie.

 

Fakt jest taki, że na pewno nie będzie to dodatkowo płatne, bo na to jest już za późno, żeby to sprzedawać.

 

U mnie od wczoraj bez zmian. Działa na MR (Evobox Lite, czyli Irdeto), na głównym (PVR, czyli Nagra) dalej zablokowane. Stara pakietyzacja - wszystko poza HBO, Canal+ i erotyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BW134 napisał:

Żenada. Dyskryminacja użytkowników z dekoderami Nagra. I wciąż "Test" zamiast np "Eurosport 3".

Co jest żenadą? przecież nawet na dwóch głównych stacjach nie maja co pokazywać- w tej chwili na 1 leci mecz piłkarski a na 2 powtórki kolarstwa.

Wyluzujcie- ruszą konkurencje to i kanały zaświecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenadą nie jest to że kanały jeszcze nie działają tylko sposób w jaki informują (czytaj olejwają) klientów. Wystarczyło proste info na stronie na temat kiedy kanały się pojawią i w jakich będą pakietach i nikt by nie miał pretensji - tylko tyle i aż tyle. Oficjalny start igrzysk już jutro, a oni dalej śpią.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...