Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale szanowny @Specjalista Cyfrowy Polsat zapomniał Pan dodać o tym fakcie " utrudnienia " o którym pisałem wcześniej , mianowicie  że mając w umowie EVOBOX PVR i mając multiroom z dekoderem EVOBOX LITE funkcje o których Pan pisze tj. CatchUP, reStart/Time Shift oraz Mozaika a teraz i Npvr  nie ZADZIAŁAJĄ na dekoderze EVOBOX LITE bo :

- CP ma taką politykę firmową 

- CP wymaga podpisania kolejnego cyrografu na min 24mce , mimo iż jak tu wspomina abonent wcześniej np. podpisał NOWĄ umowę np. w maju a NOWOŚCI daliście w czerwcu , często nowa umowa jest droższa !

- CP ma taki bajzel informatyczny i są takie wybitne "PRALINY abonenckie " gdzie im te te usługi działają mimo konfiguracji EVOBOX PVR i EVOBOX LITE 🥱🤦‍♂️- i jako abonent tego wiele osób nie zgłosiło bo wie że to jest błąd 

- CP nie wpadło na pomysł by te usługi były odpłatne na czas przywiązania umowy bez możliwości ich wyłączenia itp 

- CP na infolinii ma jeszcze większy bajzel i konsultantów trzeba nagrywać podczas rozmowy bo co innego jest podczas " łapanki " telefonicznej na nową umowę czy jej przedłużenie , a co innego działa czy jest aktywowane finalnie u abonenta 

 

Co ma począć taki klient , który jakby silą rzeczy ma wg Was lepszy dekoder EVOBOX PVR bo to Wasz swego czasu promowany "naj" sprzęt , ma EVOBOX LITE wymieniony wcześniej ( grudzień 2020 i znów cyrogaf na kolejne 24mce SIC  ) bo taką mieliście akcje " łapankę " na to by jak najwięcej abonentów jednak miało serię EVO w umowach zamiast np. dodatkowy HD5500s , i te " emejzing '' nowości na EVOBOX LITE mu nie zadziałają bo żeby zadziałały proponujecie znów przedłużyć umowę o kolejne 24-36mce !!!!!!! SIC SIC !!! żeby te nowości zadziałały . WOOOOOOOW STOP przecież mam evo PVR , i mimo naciągniecia mnie na przedłuzenie cyrografu te usługi nie działają bo zakręcony konsultant juz sam się pogubił , co gdzie i w jakiej konfiguracji może być udostępniane  , na jakich dekoderach i na ile cyrografów w ciągu roku w zamian za kolejne dodane usługi trzeba będzie jeszcze podpisywać . 

 

Współczuję Panu @Specjalista Cyfrowy Polsat że musi Pan mnie wysłuchiwać ale takich jak ja jest i będzie więcej bo to jest już troszkę BARDZO śmieszne :)  

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, dzanas69 napisał:

Czyli co, jak w moim przypadku przedłużałem umowę parę dni temu, leci od 18.05, to miałbym na nowo ją przedłużać, czy czekać znowu 24 miesiące? Przecież to nonsens!

Ten kto to wymyślił w CP ( co chwilę NOWY CYROGRAF na kolejne 24-36mce by coś zyskać ) jest " największym januszem biznesu ever " ja dzięki takim praktykom stosowanym w pewnej chwili , w połowie trwania 2letniej umowy przedłużyłem ją o kolejne 24mce i tu ZONK dostałem więcej niż miałem wcześniej w pakietach za niższą cenę na co konsultant się dziwił że tak można , bo zazwyczaj przedłużenia umów nie idą w parze z tym że dostaje sie cos więcej płacąc przy tym mniej . 

Szok , szok i niedowierzanie . 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam evobox HD ofertę satelitarną i przedłużałem umowę w listopadzie i czy będę mógł skorzystać z nPVR ?

Bo bardzo mi brak nagrywania a nie mogę wymienić dekodera na evobox PVR.

A mam taką opcje w ustawieniach i piszę nieaktywna.

A mam pakiet L.

Edytowane przez Matt-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:


Jeśli chodzi o usługi dodatkowe - CatchUP, reStart/Time Shift oraz Mozaika, to nie są one dostępne na dekoderze Evobox PVR. Jeżeli wystąpi inna sytuacja, to proszę o zgłoszenie tej sprawy poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK) w zakładce: Kontakt z Cyfrowym Polsatem -  > Napisz do nas. 

Skoro mozaika nie jest dostępna w EVOBOX PVR to co ona tu u wszystkich robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Matt-1 napisał:

Mam evobox HD ofertę satelitarną i przedłużałem umowę w listopadzie i czy będę mógł skorzystać z nPVR ?

Bo bardzo mi brak nagrywania a nie mogę wymienić dekodera na evobox PVR.

A mam taką opcje w ustawieniach i piszę nieaktywna.

A mam pakiet L.

Będziesz musiał podpisać NOWĄ umowę na 24mce  lub 36mcy , taki kaprysik Cyfrowego POLSATU 🥱

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Matt-1 a jaki posiadasz dekoder ? EVOBOX HD , i chyba umowę podpisałeś w listopadzie 2020 jak doczytałem?? 

 

Jeśli tak , to UWAGA musisz podpisać ANEKS do obecnej umowy , czyli mówiąc wprost jakby " podpisać NOWĄ umowę  , z nowymi warunkami min. żeby działał nPVR itp. na  24mcy  lub 36mcy , jeśli podpiszesz kolejny cyrograf np. teraz w czerwcu to od nowa liczy Ci sie te 24 lub 36 mcy trwania umowy , ale też zwróć uwagę czy nie zmieni się cena -  zapewne będzie drożej bo nPVR jest dodatkowo płatne . 

Mam nadzieje , że zrozumiałeś .

Ale. Jeśli nie planujesz zmiany dostawcy TV czyli CP na innego , i chcesz dopłacić za te nPVR to podpisz aneks i wtedy będziesz mieć nagrywanie w chmurze .

I pamiętaj każda zmiana w CP na coś lepszego taka jak wymiana dekodera na " lepszy " zawsze w CP wiąże się z przedłużaniem umowy na 24/36 miesięcy ( zwracaj i notuj , nagrywaj to co mówi konsultant , niestety OSZUKUJĄ i trzeba się sporo nagłówkować by wywalczyć swoje !!!!

Jak masz pytania , wątpliwości  pisz pytaj !! :)

 

Powodzenia 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 minut temu, Misiek. napisał:

U mnie na starej pakietyzacji też brak dostępu - przy czym dekoder przez ostatnią godzinę włączony na PN HD, nie wiem czy/jak często tam spływają uprawnienia.

Ponowiłem sygnał i nadal TKNMWTA, tak więc trzeba czekać. 😃

4 minuty temu, Adamek92 napisał:

Obecnie kanały zostały zakodowane nie mam do nich dostępu 

Testują (naszą cierpliwość). 😀

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SatExpert napisał:

Ponowiłem sygnał i nadal TKNMWTA, tak więc trzeba czekać. 😃

Testują (naszą cierpliwość). 😀

ok ale do czego potrzebujesz te kanały skoro olimpiada się jeszcze nie rozpoczęła? :D Poza tym nie wiadomo w jakich pakietach będą.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...