Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+ jest zbyt droga!


mario1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystałeś z nc+go tv? Cala masa darmowych kanałow na żądanie plus do tego okazjonalne kolekcje.

Korzystam prawie codziennie, ale nie z Canal + VOD, bo oferta to kpina. Reszta treści płatnych, to żart cenowy. nc+go tv to jak dla mnie zbędny bajer. Siedzę na nc+ go. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Profik i @Lewis44 - zgadzam się z Wami w 100%.

 

Nie wnikam jak kto ocenia i na ile ocenia ofertę bo to sprawa gustu i portfela....ale pouczanie, że musi kosztować, że nie dostaniecie, że coś tam się skończyło....to zasadnicze wypowiedzi "eksperta". "Eksperta", który sam wyprosił...ups...wynegocjował jak najniższą cenę. Gdzie tu logika?

Mówisz o "ekspertach", a sam lepszy nie jesteś. 

 

@Lukop napisał:  Liczę, że wyższe abonamenty podratują za jakiś czas ofertę, bo na razie NC+ odbija się czkawką rozdawnictwo za pół-darmo.

O naiwności. [regulamin - nie obrażamy] Zważ, że za obstrukcją cenową idą liczne rezygnacje z oferty w ogóle. Baza topnieje.

Jak zobaczysz jakiś przejaw TEJ (spodziewanej, he,he)  poprawy....napisz.

 

Inna sprawa: jeśli Kolega sadzi, że abonament za pół darmo jaki otrzymało może ze 2% ludzi wpłynął tak drastycznie na ofertę....to tu kończy się dyskusja.

Zaczyna się śpiewka trenera Jarząbka.

 

 

Proszę o podanie źródła danych dotyczących tych 2%, bo bardzo ciekawią mnie te dane.

 

Doczekam się w końcu źródła tych danych, Panie Ekspercie (bez cudzysłowu, by nie obrazić Pana)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd nc+ polega na tym, że wcześniej bez proszenia rozdawali tzw. "łamańce". Mnie taką ofertę zaproponowali już przy pierwszym telefonie! Nic zatem dziwnego, że teraz ludzie są oburzeni podwyżkami. Wybranie na to roku, w którym Canal+ stracił trzy ligi, też jest co najmniej niefortunne. Pod względem wyczucia rynku, PR nc+ nie prezentuje się najlepiej, co jest bardzo delikatnym określeniem. Wielu, w tym mnie, nie podoba się też fakt pobierania dodatkowej opłaty za kanały Eleven. Problem polega na tym, że w większości kablówek sam pakiet Canal+ kosztuje ok. 50, czy nawet 60 zł, do tego 11 brak. O CP nie ma co wspominać, bo ich oferta dla kibica piłkarskiego i fana dobrego filmu jest żadna. I kółko się zamyka. Ja niemal na pewno przedłużę umowę z nc+ z w/w powodów, ale niesmak pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Myślicie, że UEFA interesuje ile wynosi średnia krajowa w Polsce ?

Jasne że tak, jak myślisz ile by płacił C+ za BPL np lub ligi które stracił?

Liczy się wielkość danego rynku i siła nabywcza potencjalnego klienta czyli właśnie zarobki.

 

Prawa do BPL kosztują drożej dla nadawcy we Francji czy Szwecji niż dla C+ pl.

Tak samo jest z każdymi prawami.

Poczytaj trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam poczytać wątek o sporcie w NC+.Jak to w poprzednim sezonie nie transmitowali np.niektórych spotkań czy Multiligi itp z powodu oszczędności by mieć dodatkową kasę na przetargi.Wynik utrata 3 lig a utrzymali Ligę angielską i NBA.LE kupiona na pół z Eurosportem i podzielenie się kosztami.Wynik ich oszczędności jeżdziectwo na wyłączność :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał wszystkowiedzący były abonent N :D :D :D

 

W N drogi kolego wszystkie pakiety tematyczne kosztowały 48 zł dla nowego klienta.Ile kosztuje odpowiednik w NC+ ?

Niestety akurat w tej kwestii nie zabieraj głosu bo ofertę N znasz jedynie z opowieści internetowych.

I to jest właśnie dowód na to, że pakiety "takie jak w N" muszą być znacznie droższe niż owe 48 PLN. Nalezy pamiętać o tym, że N nie zarobiła nigdy ani złotówki a przed bankructwem uchroniła ich fuzja z C+. Także każda firma, która będzie robić to samo co N skończy tak samo jak N. Nie wspominając już o tym jak od tamtej pory podrożały prawa sportowe. Podobno 11 dała 12 mln Euro tylko za ligę hiszpańską. To jest ponad 50 mln PLN przyt obecnym kursie. Przyjmując, ze jest w Polsce 200 000 osób, które są gotowe zapłacić za tę ligę wychodzi ponad 20 PLN/ miesiac. A gdzie koszty transmisji, itd.

Także nie ma co oczekiwać, że pakiety TV będą u nas po 50 PLN jak w Europie są po 50 Euro. To jest fikcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Nie bardzo wyobrażam sobie sytuację, by w piekarni negocjować cenę na bułki bo w drugiej piekarni są taniej lub w mięsnym na wędliny, bo w supermarkecie promocja itd.......

Trochę chyba mało trafne porównanie.Bułka to produkt pierwszej potrzeby a usługa telewizyjna nie.Ale niech będzie.Myślę że to kwestia ilości bułek jakie będziesz chciał kupić.Przy odpowiedniej liczbie pojawi się możliwość negocjacji.

Zapewne jednak posiadasz dostęp do internetu czy telefonię komórkową i tam negocjujesz warunki przedłużenia ?Czy bierzesz w ciemno to co proponują ?

 

@Adrian to nie jest żaden dowód.W takim przypadku jak opisujesz Polsat dawno poszedłby z torbami.

 

To że otrzymujesz korzystniejszą cenę nie znaczy że dostawca/sprzedawca na tym nie zarabia.Zarabia tylko mniej.Jest coś takiego jak marża która może wynosić kilkanaście czy kilkaset procent.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP vs NC

Rodzinny +hbo = 29zł średnio + 6 miesięcy wyższy pakiet VS start +hbo 39 zł 2 miesiące wyższego pakietu

Familijny =29zł średnio + 6 miesięcy wyższy pakiet  VS Comfort + 39 zł 2 miesiące wyższego pakietu

Familijny max hd+ sport + Film+ Cinemax  srednia 44zł VS Extra + Cinemax + Filmbox =89 zł 

 

Nie zasłaniajcie się sportem bo w tych pakietach nie ma C+ a ceny są z kosmosu

Edytowane przez bzczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w NC+ są :brawo: tylko w przeciwieństwie do innych operatorów dodatkowo płatne :lol2: I tu nawet nie chodzi o ich cenę bo jest niska tylko jak utratę tych lig wynagrodzili abonentom a raczej jak nie wynagrodzili.@andi64 dobry  sport to tylko piłka,żużel i część koszykówki?Filmowo brakuje C+,Ale Kino i MGM inne kanały filmowe są więc też coś z filmów można zobaczyć i to taniej.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że dla golfa ktoś sie decyduje na NC+z paczką C+?Powagi trochę to może dodajmy regaty i jeżdziectwo :lol2: NC+ większość bierze tylko i wyłącznie dla piłki ciekawe co powiesz  w następnym roku jak będzie impreza w e Francji a CP umieści większość meczy w swoich kanałach sportowych.Wtedy też CP jeśli chodzi o sport nie będzie istniało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

@ bzczek-kolego co ty chcesz tu porownywac. Dla fana dobrego filmu i sportu CP po prostu nie istnieje!!!

Z tym dobrym filmem to trochę Cię poniosło...przez 2,5 roku ogladałem może 15 filmów na tych całych Canalach,a od pewnego czasu nic,bo mam czas na oglądanie późno w nocy gdzie owe premium kanały serwują mi jedynie polskie stare filmy...cena nieadekwatna do poziomu który te kanały prezentują...jakieś dziwadła typu seriale czy discovery,ogląda to ktoś w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie !! Święte Słowa !! Ale wiesz to są No Life,ich życie krąży wokół Sat Kuriera,zamiast zająć się życiem,rodziną,narzeczonymi,znajomymi itp to oni płaczą na tym forum od 6 msc,że jaka to nc+ kijowa bo im ZABRAŁA Ligi,bo mnie nie stać bo zarabiam 1,5 tys zł w ciastkarni..  Te wasze wyliczenia co się opłaca NC+ a co nie ...Ludzie Dramat!!! Główni Analitycy NC+ się znaleźli..Nie stać Cię to tego nie masz,kupujesz to na co Cię stać a jak nie możesz tego zrozumieć to won do Polsatu Filmboxy oglądać...!! :)

Obrażasz ludzi, to że ktoś może zarabiać 1500 zł to nie znaczy że nie stać go na pakiet za 200 zł i odwrotnie, to że ktoś ma firmę i zarabia 10000 zł to nie znaczy że kupi pakiet droższy jak 50 zł. Nie ma takich schematów, zatrudniałem kolege, który u mnie zarabiał 2000 zł, a co miesiąc kupował część do komputera np. kartę graficzną za 1000 zł i miał dziecko, niby szaleństwo, ale jego sprawa. Twój poziom wypowiedzi jest na poziomie przedszkola, nie musisz gonić wszystkich do Polsatu bo za rok wszyscy tam będą :) Matematyka jest prosta, tutaj nikt nie płacze tylko wymienia się doświadczeniami.

Prosta sprawa, masz dany produkt i ten sam w różnych sklepach możesz kupić taniej lub drożej - od tego są porównywarki cen i właśnie fora, a kto jest mało kumaty lub nie ma czasu to przepłaca, jego sprawa. Nasze platformy mają wspólną ofertę w 80%, a te 20% to jest bardzo mała różnica, a w cenie masz róznice ogromną. Tak samo zachwycanie się canal+ jak tam mają może 3 premiery ciekawe w miesiącu to max, to samo zresztą jest w HBO, wole już Viasaty niż te 3 filmowe premiery w Canal+.

 

 

Oczywiście, że są oferty utrzymaniowe. Czy 79.9 za kanaly tematyczne, 8xC+ i za bogatą oferte VOD to jest drogo? Nie wydaje mi się.

 

Oczywiście, ze drogo bo za tą cene mam pełny pakiet Cyfrowego Polsatu i telefon w Plusie z rozmowami nolimit do wszystkich, więc dla mnie wybór był prosty. Po za tym miałem propozycje za staż tego pakietu co wymieniłeś jeszcze taniej czyli za 69 zł, ale nie jestem [beep]em żebym przepłacał jezeli sportu nie oglądam..

 

 

 

 

Błąd nc+ polega na tym, że wcześniej bez proszenia rozdawali tzw. "łamańce". Mnie taką ofertę zaproponowali już przy pierwszym telefonie! Nic zatem dziwnego, że teraz ludzie są oburzeni podwyżkami. Wybranie na to roku, w którym Canal+ stracił trzy ligi, też jest co najmniej niefortunne. Pod względem wyczucia rynku, PR nc+ nie prezentuje się najlepiej, co jest bardzo delikatnym określeniem. Wielu, w tym mnie, nie podoba się też fakt pobierania dodatkowej opłaty za kanały Eleven. Problem polega na tym, że w większości kablówek sam pakiet Canal+ kosztuje ok. 50, czy nawet 60 zł, do tego 11 brak. O CP nie ma co wspominać, bo ich oferta dla kibica piłkarskiego i fana dobrego filmu jest żadna. I kółko się zamyka. Ja niemal na pewno przedłużę umowę z nc+ z w/w powodów, ale niesmak pozostaje...

 

Oferta filmowa Cyfrowego Polsatu żadna ? Widocznie te 4,5 mln abonentów CP musiało nie zrozumieć oferty :) Masz wszystko taniej jeżeli chodzi o film, fakt brakuje Canal+, ale dla może 3 dobrych premier na miesiąc myśle że ludzie radzą sobie bardzo dobrze :) Polsat ma HBO łącznie z HBO GO bez dopłat, są Cinemaxy, są Filmboxy (nawet więcej jak w NC+), jest dobry VOD, więc myśle że nie ma co narzekać..

Pakiet Canal+ w kablówkach ma duża cenę bo robią tak specjalnie, żeby sprzedawać bezpośrednio NC+, chcą zwiększać bazę abonentów NC+ takim sposobem, czy to dobra droga ? moim skromnym zdaniem NIE.

Gdyby nie robili takich cen przy przedłużaniu NC+ i tych całych "łamańców" to po połączeniu mieliby z miejsca 0,5 mln mniej abonentów, a tak to straci ich pomału, ale fala płynie dalej aż statek zatonie :)

Mysle, że przy następnych wynikach NC+ w 2016 roku będzie liczba abonentów mniejsza niż samej Cyfry+ , chyba że kolejny raz nastąpi zmiana prezesa i super odnowa w cenach mniejszych niż w smartdomie - cuda są możliwe także w biznesie, ale występują bardzo, bardzo rzadko :)

Edytowane przez pietrek1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ wg Ciebie są słabe a chwalisz się Filmboxami czy VOD w Polsacie,chyba Cię sztanga na siłowni przygniotła :)

Moim zdaniem też Canal+ nie są warte tyle, ile usiłuje się wmówić. 10zł maksymalnie dałbym za ten pakiet. Filmboxy, gdzie często coś oglądam, są więcej warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tak zacnych opiniach na temat filmoxów, teraz wiem dlaczego mój operator krzyczy sobie za nie 15 zł. :lol2:

 

*Raz sie skusiłem na próbę za 5-tkę i mając do dyspozycji pakiety: C+, HBO , ba nawet poczciwy AleKino, nie obejrzałem przez pół roku na filmboxach żadnego filmu-a Polsat Film-coś takiego istnieje? :doh:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie VOD jak to piszą fanatycy CP a Domowa Wypożyczalnia Filmowa "DWF"

2. Najlepszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem było danie paczki kanałów Filmbox do pakietu Film niż robić pseudo pakiet premium którego zainteresowanie ze strony abonentów CP byłoby znikome.

 

Prawda jest taka, że gdyby nie SmartDom to takiej bazy abonentów telewizji by nie było ale przeciętny Kowalski woli położyć ok. 140 zł za trzy produkty - telewizja, internet i telefon niż 99.90zl za pełne premium w nc+

Śmieszne również jest to iż Polsatowcy nasmiewaja się z kanałów sportowych CANAL+ gdzie jest Ekstraklasa, PGE Ekstraliga żużla, liga angielska, liga mistrzów, liga Europy oraz NBA a Polsat Sport z najważniejszych praw ma I ligę piłki, F1 oraz ligę angielską żużlową.

O ofercie filmowej nie będę się rozpisywał ponieważ między tymi platformami dzieli przepaść na korzyść nc+. Ale wielcy znawcy na wspólnej a w między czasie trudnych spraw a telexpresem napiszą, iż CP ma najlepsze premium za 70zl w tym Filmbox oraz History w normalnych pakietach.

Edytowane przez andrzejgratis
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy "eksperci" jak ty, doprowadzili Canal+ do takiego stanu w jakim jest. Produkt ktory od zawsze był sprzedawany za ok 70 zł, ludzie podostwali za 45 i im sie w głowach poprzewracało. Teraz dostają mniejsze rabaty i krzyczą podwyżka

Powiem Ci co o tym myślę.

Przestań pisać takie głupoty !

W dobie internetu podnosić ceny tego pseudo premium to jest gwóźdź do trumny.

Takie zagrania powinny być piętnowane, a tacy klakierzy jak Ty wyśmiewani.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...