Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+ jest zbyt droga!


mario1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hustler ma fikcyjne  EPG  100% tytułow jest  wyjęte jak ze śmietnika a przed każdą pozycje czarny ekran z prawidłowym tytułem.Ten kanał także był droższy nie wiem czy 15 zł jednak . Może gdzieś mam schowane stare foldery reklamowe ale pamiętam że jak zrobili promocje 4.99 to tak zostało.Redlighta dawali za free jeśli się  brało większe pakiety. Mieli by ogólnie lepsze branie gdyby i ten kanał zjechał także do 4.99zł.    Ludzie z NC+ to także czytają i wiedzą   z tego źródła jakie stragteie przyjąć i skąd ludzie dowiedzieli się o negocjacjach by walczyć o niższe ceny pakietów. 

 

Na Hustler HD   też są Europejki     a dodatkowo między filmami masz "zwiastun" danej pozycji także z nieprawidłowym tytułem . Zmienili raptem jakby to nazwać theme kanału  . Redlight to glównie Europa  sporo produkcji upscaled.

@kingofsouth   czy twoja żona lub także sztuczności?   Masz dla siebie jeszcze serwis  FunVod ja nie wiem czy to jest w HD także.

 

Za drogie jest także Mezzo  a ostatnio odkryłem   world  music  tylko krótkie  i za duża ilość  opery i classic   ten gatunek powinien wylądować na jakims osobnym kanale Classic czy Classica tak jak zrobili to Hiszpanie.

H2 HD  ciekawe kiedy zostanie zastąpiony u nas tak jak za oceanem  bo jak na razie czytam to na History HD premiera 6 odcinkowego serialu.


Teraz to nie popisałeś się. Może zmiń porę oglądania, to Hobbita i innych filmów nie zobaczysz. Sorki... ale bzdury teraz napisałeś ...

25 i 26  na HBO HD  2 krotnie Hobbit :)      26 i 27 Herkules      24   2x  Hotchick w ciągu 1 dnia             Dzowneczek powtórka na 2 kanałach tego samego dnia 23 .12    i 26   i tak moge cytować.  :) 25zł  za zestaw powtórkowy tych samych pozycji w ciągu 1 tyg  a co dopiero miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ci od strategii NC+ czy Polsatu czytali to i podobne fora na temat sat. to by dawno zrobili pakiet podstawowy cos jak Start lub Domowy HD i do tego możliwosc dobrania dowolnych kanałow:

Ceny za jeden kanał

za 1zł ( te z pakietu Comfort + Extra)

za 2 zł ( History, H2, Eleven, Motowizja, Adwenture, Zest TV, Filmbox )

za 5 zł ( kanały z paczki C+, HBO, Cinemax )

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to roztrząsanie tematu na temat drogiej oferty nc+..Proszę wskazać  alternatywnego dostawcę, który zaoferuje pakiet coś na kształt Superpremium w cenie niższej niż 99.90.Mam m.in. dostęp do do UPC-Droogo!, Gigakablowki-droogo!!, Polsatu Cyfrowego-upss a gdzie C+, nsport, kanały filmowe klasy AleKino??!.Dobrze a nawet  wskazane by bylo aby nc+ w takiej cenie nastawiła się na jakość, wykorzystała potencjał dostępu do praw filmowo-sportowych. To właśnie tu powinien być ukłon w stronę klienta, który płaci dużo ale też wymaga. Zachować równowagę  między zyskiem operatora a zadowoleniem i satysfakcją abonenta .

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ci od strategii NC+ czy Polsatu czytali to i podobne fora na temat sat. to by dawno zrobili pakiet podstawowy cos jak Start lub Domowy HD i do tego możliwosc dobrania dowolnych kanałow:

Ceny za jeden kanał

za 1zł ( te z pakietu Comfort + Extra)

za 2 zł ( History, H2, Eleven, Motowizja, Adwenture, Zest TV, Filmbox )

za 5 zł ( kanały z paczki C+, HBO, Cinemax )

I pół roku później by zbankrutowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie najmniej interesuje. Biznes nie lubi pistki na rynku.

 

Myslisz że nc+ interesuje przeciętny Kowalski Nowak dla nich liczy się kasa.

 

Tylko lażdy z tych specow z NC+ zapomina że żyje z naszych pieniędzy a nie odwrotnie.

 

Ja nie muszę oglądac a tym bardziej płacic za cos czego nie chcę od nich w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc   tym tokiem      myślenia   Nc+   już dawno by upadła.    A w pre paidzie  nie masz dostępu do wielu kanałow    poza redlightem   hustlerem  mezzo   history hd    czy  sundance i adventure  poza tym w niektorych przypadkach i tak to jest przeplacanie.Niby 60zl a ja za minimalnie wiecej mam około 50% wiecej zawartosci progamowej +  rabaty na które załapałem się jeszcze  przed majem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że płacisz więcej  jak większośc  tutaj która posiadała  przedłużenie sprzed maja 2015.      To jest teraz  tak wszystko wykalkulowane że w abonamencie płacisz mniej jak w pre paidzie.  

Comfort+ jest za  39zł    a pakiet extra można sobie włączać  wyłączać na życzenie  a dodatkowo można sobie dokupić  bonusy któe wyżej wymieniłem.  Plus miesiąca  nie licząc serwisów interaktywnych  także tylko w abo.

 

 

W pre paid to ja bym wolał  takie SKY  Niemieckie   czy Włoskie    a kto by nie chciał nawet  UK :)     nadal mam kartke BskyB   ale z upływem czasu   bieda    jeśli chodzi o ilość kanałow ale można sobie dodać  BT Sports :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ asiafan.Po co Tobie Sky niemieckie, jeszcze wieksza tandeta niz NC+,tych drugich nie znam.Wierz mi wiem co pisze!

Wiesz     Niemcy wola swoje  boxy  na linuchu bo ich stać a Sky DE  średnio się rozwiją. Jednak jako jedyni mają wszystkie mecze  Bundesligi  live  oraz ligi mistrzów.  Pomijam jakość  przekazu HD tej platformy.

Tyle że wiadomo jak schodzi towar parowany. Na razie jeszcze  to działa  głownie dla tych co mają kartki V14  na oscamie  ale co będzie dalej to nawet wróżka nie wie.

 

Rezygnację z płatnej telewizji rozważa prawie 30 proc. jej klientów, częściej nc+ niż Cyfrowego Polsatu
 

 

Wielokrotnie było    tutaj mówione  APsy  wieją pustkami     lub ludzie oddają dekodery gdzie w CP nie ma miejsca   by sobie usiąść. Ostatnio ze 2 razy byłem w innej sprawie w 2 salonach CP  takich większych było  8 krzesełek  wszystko zajęte   przy miejscach stojących wszystko zajęte.  Miejsca dla konsultantów  do podpisywania umówi stale zajęte . By tam coś załatwić teraz to jest jak w banku trzeba czekać ponad 1h.

 

Nc+  the fail  project i tyle.   Po fuzji jest tragedia.  z Canal+  jest tragedia. HBO za 25zł  biorą tylko ci co ich nieinteresi nawałnica powtórek oraz tych co nieinteresi CP.   Jaki zarząd  taka platforma.  Jak tak dalej będzie to nie będa miel za co przedłuzyć praw.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na forum klasyka. Zawsze gdy NC+ ma "problem" z pewnymi promocjami pojawia się tutaj parę osób które jasno dają do zrozumienia, że:

 

1. NC+ jest nieugięte i żadnych obniżek już nie będzie 

2. NC+ ma w [beep]ie, że ubywa im abo.

3. Aktualna oferta jest najlepsza, będzie tylko drożej

4. Konsultanci są nieugięci, klient się zgada ale wynocha

 

Ludzie miękną w panice, a po jakimś czasie się okazuje, że inni wytargują sporo taniej ;) Klasyka

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,  MOD...rozumiem,  znalazłem kosz, sam znalazłem. 

Tak ... już kiedyś nc+ mnie nabrało, a 3 lata temu to było przed Świętami.....urządzili mi Święta za 300 zł ! za przeproszeniem. 

Dlatego czujny jestem przed każdymi Świętami i w trakcie. - Ja odkułem się ponad rok temu, ... bo znalazłem to forum  !. 

A ilu abonentów nc+ ... nie zna tego forum ?!?  -  Drugi raz już nie zrobię takiej wtopy !  

- Nigdy - Może "sportowcom" potrzebny jest nc+ . -  Lecz nie za każdą cenę ! 

Ja nie będę płacił więcej ... za dużo, dużo mniej !  

A w tym roku to raczej CP na topie ....  z powodu ME.  

ps. nadal jeszcze świeci nc+ .... i  .... ....  

i Szczęśliwego Nowego Roku ! 

Edytowane przez 1fiesta
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cidik, Arsenal ....

Jeśli to bezcenna klasyka dla Cię... cóż, to płać, ile uważasz, że to warte!  Lecz ciesz się! Że płacisz więcej... bo to jest bezcenne! Hehe. I już nie licz więcej, nie licz na Nas (i nie chwal "nc+"), bo my tu piszemy że nc+ to jest teraz za drogo!

 

godz. 22.45 - 1 stycznia 2016r,   a nc+ nadal nadaje jak J-23..... hehe podarunek o oczach żmiji ....

Edytowane przez Mr. Orbita
Bez przesady z tymi wielokropkami, poprawiłem czytelność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie coś chwale i gdzie się ciesze że będe płacił więcej? napisałem jakie mają podejście od dobrych kilku miesięcy, i że póki co nie mają zamiaru tego zmieniać

 

Nie zmienią podejścia do póki nie zmieni się prezes. Nie zmieni się prezes do póki ludzie będą się godzić na płacenie za coś danej kwoty, co nie jest tego warte.

Sporo niestety nie ma świadomości, że są "dymani" na każdym kroku. Wystarczyło by, żeby masowo nie przedłużać umów, albo przedłużać je na najniższych możliwych pakietach na przeczekanie...i nowy prezes by się szybciej znalazł niż nam się wydaje :)

 

ps.

 

Drażni mnie to że w Polsce wszystkie większe korporacje czy firmy  k.... zawsze muszą kombinować żeby wydoić Polaków, i nie dotyczy się to tylko platform cyfrowych. Zamiast zrobić prostą przejrzystą ofertę i ją uczciwie sprzedawać, to nie zawsze za wszelką cę zagmatwać jak najbardziej, nabrać jak najszybciej jak najwięcej ludzi i być zadowolonym z siebie "[beep]kiem", który się jeszcze tym chwali jaki to on za[beep]isty biznes zrobił...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Nie było dla mnie godnej i godziwej oferty, więc oddałem dekoder bez żalu. 

Ja nie chcę być dymanym przez nc+ , przeszedłem na DVB-t + DVB-s  i przyzwyczaiłem się.

A po oddaniu dekodera jeszcze Windykator z nc+ przysłał mi pismo z rozliczeniem , i że jak nie oddam do 14-tego dekodera, 

to będę jeszcze dodatkowo płacił 100 zł,  

Znakomite podejście do klientów .... jeszcze groźby karalne. Gratuluję !

I to oto takie pożegnanie z nc+.

Tym co zostali z nc+ ..... radzę : nie nabierajcie się i nie popuszczajcie !

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...