Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+ jest zbyt droga!


mario1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie droga, ja płacę za pakiet pełny Premium z HBO , Cinemaxami i Filmboxami oraz VOD, ipla, hbo GO za 44,99 + 6 miesięcy gratis wiec wychodzi 34 zł, dodatkowo mam telefon Samsung w abonamencie za 49 zł z niemilitowanymi rozmowami do wszystkich i także 6 miesięcy gratis co daje średnią 37.

 

Płacę łącznie 71 zł i mam:

- telefon Samsung Galaxy Prime z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich

- Cyfrowy Polsat pakiet PREMIUM pełny z HBO, Cinemax i wszystkimi Filboxami oraz VOD, ipla i HBO GO

 

Sportu nie oglądam, więc nie potrzebuje elevenów czy c+.

 

Róznica jest OGROMNA w cenie !

 

Multioom mogę dokupić z drugim dekoderem za 5 zł miesięcznie i płacę połowę ceny czyli za 2,5 zł miesięcznie :) Nie trzeba kablami sieciowymi nic łączyć, karty z dekoderów należy średnio raz na miesiąc włożyć do pierwszego dekodera.

 

Obecna cena NC+ spowodowała że przeniosłem już wszystkich z rodziny do Polsatu, bo wychodzi ogromna różnica, a sportu u nas nikt nie ogląda.

Za czasów Cyfry+ były jeszcze dobre negocjacje i ceny, ale po połączeniu z N chcą sobie odbić i coraz bardziej pogrążają się....

 

Tak jak już kiedyś pisałem, Polsat chyba szybciej kupi NC+ i za grosze niż można się spodziewać...

Polsat ma dobrą taktykę, dodaje kanały na końcu, na spokojnie, jak już można kupić dużo taniej :) a nc+ na szybko, przepłaca, robi masę dodatkowych pakietów, podnosi ceny, kombinuje, NC+ ma chwilowy monopol na piłkę premium i tylko na tych abonentach chcą wypracować dużą srednią, ale to nie wystarczy, ponieważ moim zdaniem sporo osób w ogóle nie ogląda sportu i mocno się na tym przejadą, a kto ogląda sport w Polsce ma przekichane bo musi słono płacić, gdy LM przykładowo była za bardzo dawnych czasów na kanałach niekodowanych to jakoś można było oglądać za darmo, a teraz płacą grube mln żeby garstka ludzi płaciła abonamenty im po 100 zł, nie tędy droga na dłuższą metę, kiedyś to wszystko cofnie tak jak było kiedyś czyli TVP kupi i będzie nadawać na kanałach niekodowanych, bo Polsat nie będzie chciał tyle wydać, a NC+ już nie będzie :)

 

Nie tak dawno jeszcze NC+ do mnie wydzwaniała z różnymi ofertami, także tańszymi niż tutaj podawane, ale ja zawsze miałem konkretny argument: Polsat daje mi pełny Pakiet Premium  z HBO, HBO GO, Filmboxami i Cinemaxami za średnio 34 zł miesięcznie, a ile u Was odpowiednik taki kosztuje czyli Universal + HBO+ HBOGO+Filmboxy+Cinemaxy i cisza :) Później cena z kosmosu i cisza co powiem, a moja odpowiedź była prosta, jeżeli Canal+ów nie potrzebuje i sportu nie oglądamy to dwa razy więcej za to samo nie będę płacił, bo aż takich sentymentów nie mam :)

Kolego możesz mieć full extra hiper wypas pakiet Polsatu ale nie masz tam dobrej piłki nożnej za która płace w nc. Bo reszt mi nie jest potrzebna. A co do komórki to cała rodzine zabrałem z Plus do Orange bop było strasznie drogo - tylko łącząc pakiety jakoś to się kalkuluje reszta to porażka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

 

 

To zależy jak definiujesz sport. Jeśli to głównie piłka nożna, to rzeczywiście oferta CP jest uboga. Jeżeli jednak nie to różnica nie jest aż tak duża. Ja na przykład lubię oglądać piłkę kopaną (moja ulubiona dyscyplina), ale nie ograniczam się do tego i dla mnie posiadanie zarówno sportowych Polsatów, jak i Canal Plusów czy Elevenów jest oczywiste. No i za wszystko płacę mniej niż za podobna ofertę w kablówce (patrz podpis, trzeba jeszcze doliczyć opłatę za Eleveny czy Sportklub, razem ok. 15 zł; oczywiście mam SmartDom i ofertę dla klientów innych tv w NC+, innych rabatów nie). Naprawdę da się zaoszczędzić, ale trzeba to wszystko policzyć.

 

Gdybym nie brał MR-ów, to wyglądałoby to tak:

33,5zł + 65zł + 15zł = 113,5zł (brakuje mi pakietu multi z NC+, w tym nSport+, ale to koszt 20zł, więc uznałem, że się nie opłaca, brak żużla przeboleję, a Ligę Mistrzów czy Ekstraklasę mogę zawsze obejrzeć w aplikacji). No i oczywiście do tego doliczam telefon w Plusie za 50 zł i Power LTE 25 GB za 15 zł. Razem z MR-ami wychodzi mniej więcej 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od różnorodnego sportu, to ja mam Eurosport i TVP, które oglądam częściej niż Polsat Sport. Jak widać w mojej stopce mam też Vectrę i razem z telefonem i internetem płacę dużo mniej niż Ty. Pewnie niestety teraz troszkę abonament mi się zwiększy w nc+, ale nie mam wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Może się nie znam, ale chyba masz oferty przedłużeniowe? U mnie jest oferta dla nowego użytkownika, dodatkowe rabaty mogę mieć dopiero po zakończeniu umowy i dlatego te oferty nie da się tak łatwo porównać. Swoim postem chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeżeli planuje się podpisanie umowy z operatorem, to dobre rozeznanie się w ofertach może pomóc w cięciu kosztów. Oczywiście jest jeszcze kwestia miejsca zamieszkania i co się z tym wiąże, zasięgu operatora. U mnie nie ma Vectry, mam wybór między Netią i Orange, które oferują mi 6 Mb/s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to oferty przedłużeniowe. Masz rację, że dobra jest wcześniejsza orientacja w tym co dany operator oferuje i za jakie pieniądze. To forum jest pod tym względem bardzo pomocne. Co do ofert znam takich, którzy interesują się piłką, ale podpisali umowy z CP i teraz narzekają. To tak jakby pasjonat siatki, boksu i F1(jeszcze) podpisał umowę z nc+ :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast nieco denerwuje, że zmuszony jestem płacić za sport. Nie interesuję się piłką ani sportem a mam umowę z nc+ i paczkę Canal+ . Pytacie dlaczego wziąłem nc+ ???

 

ANO niczego nie wziąłem, tylko byłem abonentem telewizji N. To nc+ mnie "przejęła" i uraczyła niechcianym sportem. Paczkę Canal + otrzymałem jako stały abonent po likwidacji nfilmów- miałem ofertę "Hollywood dla abonentów". Przy przedłużaniu kolejnych umów paczka Canal+ mi się niejako "należała", bo już stale ją miałem i tak jest do tej pory.

Wszystko by było w porządku, gdyby cwaniaczki pozwolili mieć tylko kanały filmowe Canal+, ALE tak manipulują by zmusić tego kto nie interesuje się sportem do płacenia za sport.

 

Teraz dodatkowo wyciągają od abonentów większe pieniądze za oglądanie tego samego. Rozdrobnili ofertę robiąc jakiś C+1 i inny [beep] a fani sportu mają "dobrowolny przymus" abonowania dodatkowych kanałów "11". 

Ja byłem abonentem TELEWIZJI NOWEJ GENERACJI N a zrobili ze mnie NCplusowca płacącego za sport.

 

Dlatego przy najbliższym przedłużaniu umowy będę chciał pozostać tylko z HBO, Cinemax i Filmbox. Jeżeli z tą ofertą nie zmieszczę się w kwocie płaconego abonentu (80) zł łącznie z multiroom to chłodno się z nimi pożegnam.

 

Tak po prawdzie najbardziej mnie denerwuje płacenie za sport, którego oglądania nie znoszę. AMEN.

Edytowane przez filolog
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako zagorzały fanboj starej Cyfry+  oczywiście będę uparie twierdził że całe zło nc+ pochodzi wyłącznie od  przereklamowanej "n". A tak poważnie to  wysokie ceny nie wynikają wg. mnie z kontentu (czy kątętu),ale z działań olbrzymiej grupy  abonentów. Sam znam wielu narzekających na ceny, ale jak konsul zadzwoni z jedyną i niepowtarzalną ofertą dostępną tylko dzisiaj to łykają to jak leci. Kiedy doradziłem znajomemu wysłanie wypowiedzenia i potargowanie się ten na pogróżki konsultanta o terminowym zwrocie sprzętu miał do mnie pretensje. Niestety na forum tak naprawdę siedzi tylko garstka uswiadomionych i dzięki temu platformy robią co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja jako zagorzały fanboj starej Cyfry+  oczywiście będę uparie twierdził że całe zło nc+ pochodzi wyłącznie od  przereklamowanej "n".

Bzdura totalna ...

Byłem abonentem Nki i przestań pisać "kocopoły",przereklamowana na pewno ona nie była.

Kilka lat miałem do czynienia z nką i byłem zadowolony ,a takie pisanie jak twoje jest właśnie w stylu fanboya ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kingofsouth - albo nie wiesz co to ironia albo nie doczytałeś do końca mojego posta. Przereklamowane były obie platformy -n jako platforma nowej generacji-że niby od razu wystartowała z dekoderami hd, a cyfra+ jako premium dla bardziej wymagających, a tak naprawdę niewiele treści się za tym kryło.

Nieszczęściem fuzji było przejęcie najgorszych cech obu platform - parowanie kart po ''n" i uzasadnienie wyższych cen po C+. Nigdy nie byłem abo "n" bo ich oferta mi nie odpowiadała, ale przeglądając fora  ameryki nie odkryję że wielu byłych zadowolonych n-kowiczów narzeka na obecną nc+. Po stronie byłych abo c+ sytuacja jest analogiczna. Wzajemne oskarżanie się do niczego nie prowadzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko oferta sportowa CP kuleje(jeszcze prawdopodobna strata F1), ale i filmowa jest mocno przeciętna. Powtarzam po raz kolejny dla kibica i miłośnika dobrego filmu CP nie jest konkurencją dla nc+. Wystarczy zobaczyć jakie filmy będą w Canal+ w grudniu i porównać to do HBO.

Porównałem i więcej premier dla mnie ciekawych jest w HBO, miałem Canal+ chyba z 10 lat i fakt jest sporo filmów dobrych, jest nieco lepszy bitrate, jest na wielu filmach 5.1, ale co z tego ? Za połowę ceny mam FULL z HBO, Cinemax i Filmboxami wszystkimi w Polsacie, więc tyle filmów, że człowiek nie wyrobi oglądać, nie ma na to nawet czasu, a dla kilku premier w Canal+ za tą cenę to podziękuje, więcej sportu w Canal+ którego w ogóle nie oglądałem nigdy niż filmów i cena kosmos, Canal+ nie jest warte więcej jak 15-20 zł miesięcznie , tyle w temacie...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport mnie nie interesuje aż tak bardzo. Miałem tzw. Comfort + 6xC+ Filmbox + HBO + multiroom ( 2 Cameleony ) płaciłem 5x0 + 10 x79,90 czyli słynny łamaniec ;)

 

Teraz mam TNK HD - Doładowuję 3 pakiety za 60 zł jak jest taka potrzeba, ci co wiedzą o co chodzi to wiedzą. Dwa własne dekodery na linux - E2 Mam więcej czasu dla siebie i rodziny i mniej siedzenia i gapienia się w TV.

 

Nie wrocę na abonament. Poza tym coraz więcej powtorek w tv - czy to filmy, seriale, programy popularno naukowe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko się popsuło gdy świetna platforma N połączyła się z badziewiem C+. Od tego momentu ceny poszybowały w górę, a

Tak wszystko się popsuło i od tego czasu ja abonent od zawsze C+ mam:

1. Dziwne typy w redakcji sportowej

2 .Jeden z nich to transfer z plotkarskiego programu Szulim z ? TVN a jakże lol  [ ten transfer to mistrzostwo świata ]

3. Utrata 3 lig przez C+ [ jakoś mi się zdaje, że bez N ze dwie by zachowali ]

4. Negocjacje cenowe bidne oj bidne

5. Mam świetną listę kanałów również wymyśloną przez speców z ITI. Mam wrażenie że poprzednia była normalniejsza [ ale co ja tam wiem ]

6.Nie mogę sobie również porozmawiać swobodnie  po fuzji z tel. centrum abo jako mąż właścicielki umowy bo konsule mieli jak nic pranie mózgów po fuzji z ITI. Przy Cyfrze zero problemów przez lata.

 

I tak mógłbym jeszcze z 10 pkt wymienić co mi nie pasi po fuzji z tą wspaniałą N.

Nie żebym bronił francuzów, ale typów z ITI nikt nie przebije.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał wszystkowiedzący były abonent N :D :D :D

 

W N drogi kolego wszystkie pakiety tematyczne kosztowały 48 zł dla nowego klienta.Ile kosztuje odpowiednik w NC+ ?

Niestety akurat w tej kwestii nie zabieraj głosu bo ofertę N znasz jedynie z opowieści internetowych.

Edytowane przez Pawel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N spowodowało że w Cyfrze  pojawiło się HD    w ogóle.  Gdyby nie N ciekawe  ile byśmy jeszcze dziadowali.  A były prezesik Polsatu to już w ogóle        Polska nie jest na nic gotowa ale jak N ruszyło z HD i potem Cyfra nie chciała być w tyle to już Polska ze strony Polsatu też była gotowa na HD. Tylko że to HD   nkowe to była profanacja  nawciskali po 20 kanałów na 1 transponder  się płaciło po 48 zeta z full pakiet .Dekodery w biedronce  i Nka skończyła jak zaczeła.

 

Nie było by tyle odejść  gdyby nie tyle co utrata lig  co cena za samo Canal+   i te niewypały   C+ Family       C+1   C+ seriale i Discovery.  A u nas konsultanci to tylko z ulicy są brani ? czy z pod mostu też i to ma być   TV premium?

 

 

Ja obecnie czekam teraz na abo Nkowiczów którzy mają superpremium dawne głownie takie jak ma @kingofsouth   bo jego pakiet to jest dużo ponad 100zł  i jestem ciekaw kiedy mu sie kończy abo i na jakich warunkach przedłuży i będziemy mieć wgląd. :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@asiafan pisałem że umowa kończy mi się dopiero 30.10.16 :-P

Napewno się pochwalę tym co uda mi się osiągnąć przecież trochę już mnie znasz ;-)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisałeś      a to że teraz piszesz to ok.   Do pażdziernika daleko ale i tak ja mam dłużej   :D         . No ale się wszystkiego dowiemy też wcześniej bo sądze że są tutaj też osoby co maja  też coś wiecej niż dawny Universe  lub Cofmort Extra C+ i HBO.      A na innym forum juz informują że w przyszłym roku znika Sport Klub i ZEST. To drugie to jak dla mnie totalna pomyłka no i wtedy jak będzie wylgądać pakiet Man  . W sumie najlepiej by tak dołączyli biednego samego Redlighta wtedy może by i było większe branie. Pomijam sprawe z kanałem H2 który także może zostać zastąpiony  innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał wszystkowiedzący były abonent N :D :D :D

 

W N drogi kolego wszystkie pakiety tematyczne kosztowały 48 zł dla nowego klienta.Ile kosztuje odpowiednik w NC+ ?

Niestety akurat w tej kwestii nie zabieraj głosu bo ofertę N znasz jedynie z opowieści internetowych.

Może Ty nie zabieraj głosu, bo jednak trochę więcej wiem. Porównanie moje było do oferty C+. Sprzedawałem ofertę nki, będąc jednocześnie abonentem Cyfry. więc coś wiem. Napisałem, że była tańsza przez chwilę.... jak n raczkowała i g... było w tej ofercie, zero HBO itp. No tak pakiety za 48. ... Jaka cena taka oferta kanałów ;-) Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ty nie zabieraj głosu, bo jednak trochę więcej wiem. Porównanie moje było do oferty C+. Sprzedawałem ofertę nki, będąc jednocześnie abonentem Cyfry. więc coś wiem. Napisałem, że była tańsza przez chwilę.... jak n raczkowała i g... było w tej ofercie, zero HBO itp. No tak pakiety za 48. ... Jaka cena taka oferta kanałów :wink:

Bzdury wypisujesz.Tym bardziej jak to sprzedawałeś.Pakiet z HBO kosztował 68 zł.Wszystkie pakiety 48zł.Może gdzieś znajdę ulotkę.

 

@tracer klakierom dziękujemy :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 68 był pakiet Hollywood dla Abonentów. Tam było HBO i nfilmy. Cena była OK do zawartości. Przypomnijcie sobie turbodekoder N, który podniósł poprzeczkę i wyznaczył nowe standardy, i który do dzisiaj pracuje w nc+ jako turbobox. Gdyby ten dekoder i w ogóle sprzęt rozwijała dalej ekipa z N to dzisiaj nie byłoby żadnych innych konkurentów. Przypominam, że to N zwróciła uwagę na jakość technologiczną sprzętu udostępnianego abonentom. Dla mnie to było coś. Za niewygórowane pieniądze dostaliśmy w 2006 r. programy HD. Wtedy cyfra i polsat nie wiedziały co to jest HD.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Przypomnijcie sobie turbodekoder N, który podniósł poprzeczkę i wyznaczył nowe standardy, i który do dzisiaj pracuje w nc+ jako turbobox.

 

U mnie służy do tej pory i chwale go sobie  :D

Mam nawet na nim jeszcze nagrania z "N Premium" ......"Rio" córka czasem obejrzy   :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety co niektórzy mają słabą pamięć albo są w tak młodym wieku że po prostu nie pamiętają co ich rodzice abonowali ;)

 

Pod względem cen,zawartości i sprzętu N nie miało sobie równych.Cyfrę uratowały "zielonki",potem podbijane karty a przed fuzją dwukartowy multiroom.Gdyby nie to dawno by ich nie było.Większość abonentów jakich mają pozyskali w wyniku fuzji najpierw z Wizją a potem N.Zresztą wystarczy poczytać historię tego operatora w Polsce (jak ktoś nie pamięta) w jakich okolicznościach powstała Cyfra+.Tak naprawdę nie był przygotowany ówczesny start platformy,fuzja z Wizją czy fuzja z N.Byle jak.Byle do przodu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...