Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+ jest zbyt droga!


mario1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy dobrze rozumieli jej ofertę: stawiała na HD i jakość sprzętu. Dla Fanów kopanej była też liga mistrzów. 

 

Ludzie dobrze wiedzieli na co się decydują biorąc tą platformę.

 

Ceny też były adekwatne co do zawartości

 

Równie dobrze można powiedzieć skoro Cyfra+ była taka super to gdzie ona teraz jest 

Edytowane przez Mihalek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci cyfry po fuzji zyskali lepszy sprzęt, NC+ na początku korzystało chyba ze sprzętu ADB w większej skali, soft wszystkich dekoderów też podobny do tego z czasów N.

 

O ile dobrze kojarzę to oferta filmowa canal+ przed fuzją była na niskim poziomie (Jedna wielka wytwórnia).

 

W ofercie sportowej nie mieli też Serie A które emitował nSport i nPremium. 

 

Kojarzę jeszcze VOD cyfry, gdzie za jeden odcinek serialu płaciło się 5 zł.

 

Tak samo dodatkowo płatne były kanały HD (chyba pod koniec istnienia tej platformy wszystko się zmieniło)

 

Mi komentarz Ligi mistrzów w N się akurat podobał z wyjątkiem Wojtka Jagody, reszta była ok. 

 

NC+ by mogło być naprawdę dobrą platformą gdyż ma wiele wspólnego ze starą N, gdyby nie te ceny francuskie które odziedziczyła po cyfrze.

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta platforma N była taka naj to gdzie ona teraz jest?Polacy nie zrozumieli jej oferty?

Wiele czynników o tym zadecydowało.M.in zmiany w akcjonariacie ITI.

 

Dzisiaj masz połączoną ofertę obu operatorów.Teoretycznie Polacy powinni się o nią zabijać a abonentów ubywa a nie przybywa.Jak to wytłumaczysz ?Polacy nie zrozumieli oferty ?

Edytowane przez Pawel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele czynników o tym zadecydowało.M.in zmiany w akcjonariacie ITI.

 

Dzisiaj masz połączoną ofertę obu operatorów.Teoretycznie Polacy powinni się o nią zabijać a abonentów ubywa a nie przybywa.Jak to wytłumaczysz ?Polacy nie zrozumieli oferty ?

 

Ja to na przykład tłumaczę ...zachłannością i "specyficznym" podejściem do biznesu ITI :mrgreen:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda.W takim przypadku oferta Polsatu byłaby droższa a jest tańsza.Stosunek liczba kanałów/cena zmienił się drastycznie na przestrzeni lat na korzyść abonentów.Swego czasu za marne kilkanaście kanałów pakietu Błękitnego w Cyfrze płaciłem około pięciu dych jak nie więcej.Dzisiaj za te pieniądze dostajemy zdecydowanie więcej kanałów w lepszej jakości.

 

P.S. Przez zupełny przypadek znalazłem ceny z oferty Cyfry+ http://media2.pl/media/76202-Cyfraplus-Nowa-oferta-stala-cena-pakiety-z-Canalplus-HD.htmlAnalizę pozostawię zainteresowanym

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie wywalili Sojki i Berezowskiego z telewizji N to dzisiaj N byłaby liderem a cyfra platformą dla kopytkarzy (~ piłkarzy hehe). Ci dwaj panowie powołali N do życia, mieli ciekawe plany i mądre pomysły. Szli w technologię i sprzęt, a dla takich jak ja to jest coś najlepszego w technice sat. Wielka szkoda, że N już nie ma.  Może być ciekawie w Polsacie gdy będą wdrażać oprogramowanie od ADB. Jeżeli ktoś kumaty to mądrze poprowadzi to nc będzie w kłopotach..........a dla nas będzie ciekawie....

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety co niektórzy mają słabą pamięć albo są w tak młodym wieku że po prostu nie pamiętają co ich rodzice abonowali ;)

 

Pod względem cen,zawartości i sprzętu N nie miało sobie równych.Cyfrę uratowały "zielonki",potem podbijane karty a przed fuzją dwukartowy multiroom.Gdyby nie to dawno by ich nie było.Większość abonentów jakich mają pozyskali w wyniku fuzji najpierw z Wizją a potem N.Zresztą wystarczy poczytać historię tego operatora w Polsce (jak ktoś nie pamięta) w jakich okolicznościach powstała Cyfra+.Tak naprawdę nie był przygotowany ówczesny start platformy,fuzja z Wizją czy fuzja z N.Byle jak.Byle do przodu.

Tylko Cyfra miała zielonki? Przecież pół Europy było dostępne  Hiszpania korzystała także z pionków 1430.  Te same kartki jak nasze .U nich sytuacje była też fatalna aż do fuzji z Movistar+.

Polsat krócej istnieje a ma już ze 4 razy więcej abo.A dostęp na pionkach tej platformy przecież działała miesiącami.  Fuzja Cyfry z Wizja   była bardzo podobnym failem jakim teraz była  fuzja N z Cyfra  tyle że wtedy wycieli kanały które były w wizji . Natomiast przy fuzji N i Cyfry o ile pamiętam wszystko zostało   . Jedynie po kolei do odstrzału odpadały TVN Lingua  Npremium   itd itd nie będe tutaj wymieniać.

Rożnica tylko była taka że w Cyfrze zawsze wszystko było dodatkowo płatne  czy to kanały z logiem HD czy jakiś pojedynczy dlatego mają tyle abo ile mają.Pomijam ich opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Heh też mam to nagranie :) ostatnio chrześniakowi włączyłem - nostalgia cóż poradzić nPremium i programy w 3D

 

 

DSC_0190.jpg

 

U mnie też  lekka nostalgia ;)

 

Mała prywata teraz będzie......@plockier nie rozumiem czemu prawie każda moja wypowiedź jest negowana przez ciebie? ;)

Mój post ...moje przemyślenia ....tyle w temacie

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele czynników o tym zadecydowało.M.in zmiany w akcjonariacie ITI.

 

Dzisiaj masz połączoną ofertę obu operatorów.Teoretycznie Polacy powinni się o nią zabijać a abonentów ubywa a nie przybywa.Jak to wytłumaczysz ?Polacy nie zrozumieli oferty ?

Za duza cena w porównaniu do oferty, jeżeli coś bardzo podobnego kosztuje taniej to ludzie to kupią. Polsat ma lepszą reklamę m.in. na swoich kanałach bardzo duże ilości reklam, Polsat ma mocno wypromowane swoje kanały tematyczne jak Polsat Sport i Polsat Film, Polsat ma dobry pomysł na łączenie ofert i konkretne promocje - program SmartDOM, Polsat dodaje mniej kanałów i wolniej, ale negocjuje lepsze warunki i ma w efekcie mniejsze ceny, Polsat ma swój kapitał i nie musi dzielić się zyskami z Francją czy innymi spółkami zagranicznymi.

 

Nki nie miałem ale Cyfrę miałem z HBO w takiej konkretnej cenie, że wychodziło coś niecale 50 zl, a dużo więcej kanałów było jak w N. Cyfra dawała dobre ceny, ale trzeba było złożyć wypowiedzenie i wiedzieć gdzie zadzwonić, niestety NC+ obecnie nie ma już ofert utrzymaniowych, więc szybko ich przejmie Polsat, byłem ostatnio w salonie NC+ to wszyscy zdawali sprzęt... Szkoda Cyfry+, ale czasy się zmieniają.....

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę co napisał @pawop w wątku negocjacyjnym. Cytat:

"Dziś był drugi telefon od wysłania wypowiedzenia. Od razu powiedziałem co chce, czyli Extra+ 8xC+ i seriale+. Oferta z zeszłego tygodnia to 84,90+10, podziękowałem. Dziś też zaczeło sie od tej kwoty. Próbowałem wynegocjować Seriale+ za darmo na okres umow, ale się nie dało. Powiedziałem, że jakby było za 79.90+10 to się zgodze"

Poraża "nieomylność" gościa w wielu wątkach, pouczanie ile co powinno kosztować.....tylko, że sam uznawał w pewnym momencie, ze cena oferowanych pakietów jest nie do przyjęcia.

Nie wnikam jak kto ocenia i na ile ocenia ofertę bo to sprawa gustu i portfela....ale pouczanie, że musi kosztować, że nie dostaniecie, że coś tam się skończyło....to zasadnicze wypowiedzi "eksperta". "Eksperta", który sam wyprosił...ups...wynegocjował jak najniższą cenę. Gdzie tu logika?

  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem ale to napiszę.
(zaznaczam, że to jedynie moja prywatna opinia)
Jest produkt, jest cena - jeśli spełnia moje oczekiwania to do kupuję, jeśli nie to nie kupuję.
Nie bardzo wyobrażam sobie sytuację, by w piekarni negocjować cenę na bułki bo w drugiej piekarni są taniej lub w mięsnym na wędliny, bo w supermarkecie promocja itd. Odpowiada mi cena i produkt kupuję - nie odpowiada nie kupuję. Moim zdaniem firma przesadziła z rozdawnictwem wcześniej - dając pełne pakiety za pół ceny, nikt nie patrzy na ceny praw sportowych które są płacone w milionach euro - ceny za prawa sportowe są bardzo podobne dla dla większości krajów europy - a sam koszt praw sportowych ustalany jest "za każde gniazdko". Myślicie, że UEFA interesuje ile wynosi średnia krajowa w Polsce ? Nie bardzo widzę sens porównywania oferty konkurencji do nc+, bo ona w dużej mierze zależy od osobistych preferencji każdego z nas, osobiście dużo bardziej cenię "Ale Kino" niż "Polsat Film", ale  jak to mawiała moja nauczycielka "Jeden lubi czekoladę, drugi jak mu nogi śmierdzą" - o gustach się nie dyskutuje. Nie rozumiem tylko jednej zasady jeśli dla Ciebie jest za drogo - ok, ale czemu musisz krzyczeć i każdemu w koło WMAWIAĆ, że dla niego też musi być za drogo. Zobaczcie na cenę jednego wyjścia do kina lub jednego wyjścia na mecz - tu nikt nie krzyczy, że drogo. Po prostu, nie stać mnie nie idę.Już widzę, te 100 wpisów krytyki, że nie mam racji - więc już odpowiem, żeby nie zaśmiecać wątku - nikt z nas nie ma racji - bo to pojęcie względne, natomiast każdy z nas ma własne zdanie i ma do niego święte prawo - takie jest moje i nie każe każdemu się z nim utożsamiać, ale też nikt nie może swojego narzucać innym.

Edytowane przez profik
  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem ale to napiszę.

(zaznaczam, że to jedynie moja prywatna opinia)

Jest produkt, jest cena - jeśli spełnia moje oczekiwania to do kupuję, jeśli nie to nie kupuję.

Nie bardzo wyobrażam sobie sytuację, by w piekarni negocjować cenę na bułki bo w drugiej piekarni są taniej lub w mięsnym na wędliny, bo w supermarkecie promocja itd. Odpowiada mi cena i produkt kupuję - nie odpowiada nie kupuję. Moim zdaniem firma przesadziła z rozdawnictwem wcześniej - dając pełne pakiety za pół ceny, nikt nie patrzy na ceny praw sportowych które są płacone w milionach euro - ceny za prawa sportowe są bardzo podobne dla dla większości krajów europy - a sam koszt praw sportowych ustalany jest "za każde gniazdko". Myślicie, że UEFA interesuje ile wynosi średnia krajowa w Polsce ? Nie bardzo widzę sens porównywania oferty konkurencji do nc+, bo ona w dużej mierze zależy od osobistych preferencji każdego z nas, osobiście dużo bardziej cenię "Ale Kino" niż "Polsat Film", ale  jak to mawiała moja nauczycielka "Jeden lubi czekoladę, drugi jak mu nogi śmierdzą" - o gustach się nie dyskutuje. Nie rozumiem tylko jednej zasady jeśli dla Ciebie jest za drogo - ok, ale czemu musisz krzyczeć i każdemu w koło WMAWIAĆ, że dla niego też musi być za drogo. Zobaczcie na cenę jednego wyjścia do kina lub jednego wyjścia na mecz - tu nikt nie krzyczy, że drogo. Po prostu, nie stać mnie nie idę.Już widzę, te 100 wpisów krytyki, że nie mam racji - więc już odpowiem, żeby nie zaśmiecać wątku - nikt z nas nie ma racji - bo to pojęcie względne, natomiast każdy z nas ma własne zdanie i ma do niego święte prawo - takie jest moje i nie każe każdemu się z nim utożsamiać, ale też nikt nie może swojego narzucać innym.

 

Dokładnie !! Święte Słowa !! Ale wiesz to są No Life,ich życie krąży wokół Sat Kuriera,zamiast zająć się życiem,rodziną,narzeczonymi,znajomymi itp to oni płaczą na tym forum od 6 msc,że jaka to nc+ kijowa bo im ZABRAŁA Ligi,bo mnie nie stać bo zarabiam 1,5 tys zł w ciastkarni..  Te wasze wyliczenia co się opłaca NC+ a co nie ...Ludzie Dramat!!! Główni Analitycy NC+ się znaleźli..Nie stać Cię to tego nie masz,kupujesz to na co Cię stać a jak nie możesz tego zrozumieć to won do Polsatu Filmboxy oglądać...!! :)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...