Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jeszcze jak kto rozumie standard. W przypadku zainteresowania jakąkolwiek zmianą w usługach proponowana jest na początku nowa oferta wydłużająca okres zobowiązania. No chyba, że Abonent wie o możliwości dokonania zmiany bez tego a zapewniam Cie, że więcej jest osób, które nie wiedzą. Zresztą to widać po szumie wokół tej promocji upgradowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam to taki upgrade był standardem, zresztą sam z niego skorzystałem,

To dlaczego jeśli to standard to robili takie cyrki (patrz wcześniejsze moje posty)

Proszę sprawdzić zapisy swojej umowy lub propozycje dostępne z poziomu dekodera. I wszystko się wyjaśni

Mam RKU i najpierw mówili że do tej promocji się nie należy, że ważna była do czerwca i.t.p. bzdury.

Nie każdy Abonent ma dekoder Mediabox:)

Ja mam MediaBox i nie miałem tej promocji w dekoderze. Ale za którymś razem natrafiłem na ludzką i miłą konsultantkę i się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mieli dotąd azart z UPC , od grudnia , płacą 60 zł kwartalnie , czyli do końca lutego 2014 r 3x20 zł.

Była mowa o 35 kanałach, oczywiście nie można było tych kanałów odbierać bo trzeba mieć dvb-c najlepiej UPC.

Dotąd nie odbierali tych kanałów, bo brak dekodera - telewizor LCD LG 26LC51.

I nagle ni stąd ni z owąd pojawiły się nowe kanały.

Dziś stroiłem rodzicom od nowa LG i jest 47 kanałów i wszędzie normalny odbiór ,

I uwaga : bez żadnego dekodera !!!?

Wiem że niektóre programy płatne dodatkowo np NG , Discowery, ID ,Eurosporty , Polsat sport extra itd.

 

Czy ktoś coś wie o takiej promocji ? Bo przecież to niemożliwe , na stronie UPC nic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czego się spodziewać ?

Serwisant zrobił to bezpłatnie ? czy pomyłka ? :shock:

Jak dotąd nie udało się rozmawiać z UPC ..... i mowa była tylko że potrzebny odpowiedni dekoder.

Nastąpiła jakaś Świąteczna "refleksija" -

Rodzice mieli większość tych programów przed Świętami , ale nie umieją programować telewizora.

Ojcu zależało na TVP-Info , ..... ale ma teraz TVN-24 i Polsat News. :D

Czego się spodziewać ? ! ?

dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo pomyłka ze strony UPC albo jakaś promocja albo ktoś z sąsiadów "dopomógł". Może być też tak, że UPC sama zdjęła filtry bo np. będą zakładać inne albo w ogóle zbliża się radykalne okrojenie analogu i większość z tych programów, które masz po prostu zostanie wyłączona. Ja bym do UPC nie dzwonił w tej kwestii tylko cieszył się tymi programami tak długo jak będą dostępne w Twoim gniazdku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów ponowię pytanie, : czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem ? ... w UPC ? ...czy gdziekolwiek ?!

 

Skrzynka na korytarzu, sąsiad, z tego co wiem, ma dużo, dużo ... obszerniejszą ofertę UPC, A kłódka solidna .... ?!

Ojciec ma 88 lat , więc już nie kojarzy, a matka się na tym nie zna ?! - ja też , oprócz zaprogramowania telewizora ... ?

lecz tam nie mieszkam ! więc skąd nagle 47 programów z UPC ... za 20 zł..... miesięcznie ? .... I bez dekodera ?

 

Ktoś może miał taki przypadek ? ostatnio .... :shock:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niepotrzebnie drążysz temat.

W moim mieście Vectra pościągała wszystkie filtry z sieci i teraz obojętnie czy masz najniższy pakiet cyfrowy - stalowy za 10 zł m-c za 20 kanałów, to masz jeszcze 50 programów analogowych tj Eurosport, NGC, Discovery, TVN24 itp zupełnie za free i nikogo to nie interesuje.

Analog to analog, komu wystarcza to ok, mi akurat do dużego tv nie wystarcza i nawet za darmo bym tego nie chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o poradę dla starszych rodziców . co mają zrobić ? bo nagle puścili im 47 programów w UPC

i nie było nagle ..... mieć potrzeby dekodera UPC , Ale Oni dotąd nie mieli - tyle programów ?

Ja jestem w nc+ przypomnę Gould do września 2014, dzwonili z nc+ z "promocją" lecz nie chciałem być znów wydymanym.

Nie chcę, aby UPC nagle wydymało i moich starych , to ludzie po 80-tce . :D

Ale dziękuję w imieniu rodziców za pomoc. -- czyli cicho sza...... i to wszystko. - rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra z tego co się orientuję to wymienia filtry tylko idzie im to bardzo wolno i stąd ludzie mają nieraz przez kilka m-cy cały analog gratis.

 

Jeśli Twoi rodzice mają umowę na 20zł/m-c a sami sobie przecież nie powiększyli nielegalnie oferty to czym Ty się chcesz martwić? W papierach w UPC się wszystko będzie zgadzać a w "bałaganie" w skrzynce kablowej ich technik może się zorientuje następnym razem jak komuś w bloku będzie zmieniał pakiet i dodatkowo będzie "nadgorliwie" sprawdzał wszystkie podłączenia a może przyjdzie technik, któremu się będzie spieszyło i nie sprawdzi nic.

 

Jeśli jednak Twoi rodzice bądź Ty czujecie potrzebę żeby zadzwonić do UPC w tej sprawie to pewnie założą filtr, który wytnie wszystkie programy spoza umowy i się promocja skończy o ile nie jest to ich celowe działanie promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...