Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Adrian , rodzice ... oni raczej już nie nadają się do samodzielnej egzystencji.

Ja nie znam się na UPC. Ale wolę być czujny ...

Chrońmy starszych ludzi przed .... "małymi literkami". -

sam nie wiem skąd wzięły się te 20 zł za m-c ? ale widziałem fakturę !

dzięki .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Moda , ale pytanie było postawione , więc ....

Rodzice już zapłacili tę fakturę 3x20 zł do końca lutego 2014 roku (no niecałe 60 zł ... grosze)

Nie czytałem umowy , ja też potrzebuję szkła powiększającego - ale sprawdzę ...

Lecz czy to ważne ? do końca lutego .... z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc trochę się wyjaśniło :read:

Nazwa promocji "Rewolucyjny Start I" (2013-1) umowa na 24 m-ce.

Promocja trwa od 1 listopada 2013r do 31 stycznia 2014r lub do odwołania.

(rodzice podpisali umowę w grudniu czyli teraz)

Chyba ich trochę oszukali bo mieli przez dwa pierwsze m-ce płacić po 9,95 zł (no trudno),

Zapłacili za 3 m-ce niecałe 60 zł.

A po dwóch miesiącach abonament 19,90 zł/m-c

Łączna ulga w promocji 238,30 zł (przez dwa lata) :read:

 

- Kwestia 47 kanałów odblokowanych nie rozwiązana. rodzice nadal mają 47 kanałów (UPC nie liczę)

- pieczęć i kłódka na skrzynce nie naruszone.

Dzięki za porady.

Szczęśliwego Nowego Roku ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1fiesta dlaczego trudno, piszesz reklamację przez formularz kontaktowy (http://obsluga-klienta.upc.pl/app/ask), jeżeli opłata nie zgadza się z regulaminem promocji, dostaniesz poleconym (raczej rodzice) odpowiedź... jeżeli to co napisałeś zgadza się ze stanem faktycznym, to zrobią korektę przy następnej fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety - formularz kontaktowy działa w upc na trochę innej zasadzie. na pytanie mailowe dostajesz mailową odpowiedź, że w najbliższym czasie pod wskazany w umowie (lub ewentualnie w formularzu kontaktowym) nr telefonu zadzwoni konsultant z UPC. wprawdzie moje zapytanie nie dotyczyło różnic na linii "abonament w umowie a faktyczny" tylko sprawy przejścia na inny wariant umowy (zmiana na moduł, zmiana pakietu, aneks do umowy lub nowa umowa), ale chyba taka jest teraz polityka firmy, by konsultant nawiązał kontakt z klientem celem przytrzymania go z umową lub jej powiększenia. Wnioskuję, że celem "polepszenia" obsługi skontaktują się także telefonicznie i w tej kwestii celem sprostowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety - formularz kontaktowy działa w upc na trochę innej zasadzie. na pytanie mailowe dostajesz mailową odpowiedź, że w najbliższym czasie pod wskazany w umowie (lub ewentualnie w formularzu kontaktowym) nr telefonu zadzwoni konsultant z UPC. wprawdzie moje zapytanie nie dotyczyło różnic na linii "abonament w umowie a faktyczny" tylko sprawy przejścia na inny wariant umowy (zmiana na moduł, zmiana pakietu, aneks do umowy lub nowa umowa), ale chyba taka jest teraz polityka firmy, by konsultant nawiązał kontakt z klientem celem przytrzymania go z umową lub jej powiększenia. Wnioskuję, że celem "polepszenia" obsługi skontaktują się także telefonicznie i w tej kwestii celem sprostowania.

Masz już umowę na czas nieokreślony??? Jeśli tak to pisz wypowiedzenie i czekaj na kontakt z Działu Utrzymania Klienta, lub sam zadzwoń, ale nie do BOK, tylko DUK. Nie zrażaj się pierwszymi, słabymi propozycjami, z biegiem kolejnych rozmów propozycje będą coraz ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w ofercie 35 odkodowanych cyfrowych kanałów (dostępnych jeśli mamy telewizor lud swój dekoder z dvb-c). Zakodowano dotychczas dostępny promocyjnie kanał Kino Polska, a odkodowano Polsat Romans.

Owszem, zakodowano Kino Polska który był odkodowany w pakiecie " Start " oraz starym pakiecie podstawowym analogu , a Polsat Romans został odkodowany dla posiadaczy pakietu "Start HD" oraz starego pakietu pełnego telewizji analogowej którzy posiadają telewizor z DVB-C. Więc zmiana na gorszę dotyczy tylko osób które odbierały pakiet "START" , gdyż mają teraz 34 kanały odkodowane + 5 kodowanych + 3 wersje TVP Regionalna ( dotyczy abonentów w GOP ) .

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

EDIT 05/01/2014 11:45

 

Nastąpiła zmiana nazwy pozycji 903 , zamiast Private Spice dostępny jest Brazzers TV Europe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miał bym prosbe do abonentow uPC

 

by podali jakie pakiety udało im sie wynegocjowac w jakiej cenie, glownie chodzi mi o mix internet+tv

 

jesli to nie problem dodatkowo rosilby o info kiedy to bylo..

 

 

sam proboje od nich cos wycisnac i dobrze bylo by wieziec jak daleko mozna..

 

z gory dziekie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz od nich internet, wysłałem juz im wymowienie, ale na razie to co oferuja to nic czego kto inny nie moze dostac bez najmniejszego problemu....

Twoj pakiet wyglada interesujaco no moze poza szybkoscia neta tu potrzebował bym wiecej ale moglbym sobie hbo podarowac...c+ masz wszytkie 11 kanalow w tej cenie??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię wyższa prędkość, to możesz powalczyć o:

1. UWDP TV maxhdpvr + FP60 + tel240(minuty do wszystkich) za 105, ewentualnie bez nagrywarki za 95 (umowa na 2 lata)

2. UWDP TV selectpvr + FP60 za 85, ewentualnie bez nagrywarki za 75zł

3. Jeżeli interesują się wyższe prędkości neta to napisz coś wyczarujemy.

4. Tak cała paczka bez jednego sd, którego UPC nie oferuje.

5. W tej chwili do tej propozycji, którą przedstawiłem multiroom, cinemax, filmbox nie do dostania na 99%.

 

Nie zrażaj się pierwszymi propozycjami, stój twardo przy tym, że rozwiązujesz umowę, propozycje będą z DUK coraz lepsze. Ewentualnie możesz sam zadzwonić do DUK i ponegocjować. Ja co pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o oferte za 1 zł to nadaj jest konsultatnt oferuje 2 pozycje z 3 czyli cienemamax + multi za 2zł. powiedział ze nie ma szans jedynei na pelne kombo.

 

czy komus w ostatnim czasie udalosie podpisac umowe na umowe z promocji uwdp i i rku,

chodzi mi zwlaszcza o osoby nie wymienione w regulaminie.ktory to ma ograniczeie terytorialne jak ponizej

V. KIEDY MOŻESZ PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

 

2. Promocja jest zorganizowana i prowadzona przez Organizatora Promocji na obszarze miejscowości Gdańsk, Sopot, Kowale, Borkowo, w których Organizator Promocji świadczy

Usługi objęte Promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miał bym prosbe do abonentow uPC

 

by podali jakie pakiety udało im sie wynegocjowac w jakiej cenie, glownie chodzi mi o mix internet+tv

 

jesli to nie problem dodatkowo rosilby o info kiedy to bylo..

 

 

sam proboje od nich cos wycisnac i dobrze bylo by wieziec jak daleko mozna..

 

z gory dziekie

 

Nie wiem, czy to jeszcze obowiązuje, ale w maju było coś takiego:

 

http://www.sendspace.pl/file/6217e9006b ... uslug-2013

 

Sam dzięki temu obniżyłem sobie abonament o 30zł i za pakiet select z multiroomem hd, internet 30mb z wifi i tel. stacjonarny 60 minut płacę 100 zł. Więc jeśli ta promocja obowiązuje, a telefon cię nie interesuje, to możesz mieć to bez telefonu 5 zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzikie.

 

czy ktos sie orientuje czy jest jakis regulamin promocji mowiacy o ulepszeniu szybkosci z proponowanych umow.

 

np jesli w pakiecie jest 30 mb..ile trzeba doplacic do 60 ,120,250??

 

czy jest to poporstu uregulowane bez regulaminu stałymi kwotami??

 

wydaje mi sie ze nie powinna byc problemu wb w ramach danego pakietu przy podpisywaniu umowy od razu za doplata sie przyspieszyc??

 

jakies opinie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...