Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jest jak napisał Strain - chodzi o ścieżkę Dolby Digital. Szkoda tylko, że te nędzne dekodery nie radzą sobie z tą ścieżką i na tych kanałach nie da się regulować dźwięku z poziomu dekodera, tylko z poziomu telewizora, co jest sporym utrudnieniem, bo trzeba korzystać z różnych ustawień.

 

Jestem od kilku miesięcy abonentem UPC (Kraków - 3 usługi ) mam dekoder Pace.

Problem z dźwiękiem udało mi się częściowo pokonać włączając w menu dekodera - ustawienia- -ustawienia TV- synchronizacja HDTV na max. Widać a właściwie słychać poprawę można regulować głośność 1 pilotem od dekodera. Niestety przełączenie z HD na SD i odwrotnie (najczęściej kanały Planete HD, ale kino HD) czasem po kilku minutach czasem po kilku godzinach powoduje ,że ustawiać to trzeba ponownie :twisted:

Sprzęt nie zapamiętuje tego parametru mimo ,że inne zmiany wprowadzone raz na początku trzymają się nadal.

Ma ktoś może sposób aby to ustawić raz a dobrze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień rozdzielczość HDMI na Auto, a synchronizacje audio HDTV na zero, powinno przynieść to taki efekt jak chcesz, tylko że między przełączaniem z HD na SD i odwrotnie będziesz miał około 3 sekundy czarny ekran.

 

 

Niestety takie ustawienia u mnie to dramat - praktycznie brak regulacji dźwięku na kanałach HD, przełączanie między kanałami to masakra a w ciągu 30min dekoder zaliczył 3x zwis tylko wyłączenie z prądu pomogło.

Jedynie ustawienie rozdzielczości HDMI na 1080i i synchronizacji audio HDTV na max przynosi poprawę - da się regulować głośność na kilku problematycznych kanałach ze ścieżką Dolby Digital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety takie ustawienia u mnie to dramat - praktycznie brak regulacji dźwięku na kanałach HD, przełączanie między kanałami to masakra a w ciągu 30min dekoder zaliczył 3x zwis tylko wyłączenie z prądu pomogło.

Jedynie ustawienie rozdzielczości HDMI na 1080i i synchronizacji audio HDTV na max przynosi poprawę - da się regulować głośność na kilku problematycznych kanałach ze ścieżką Dolby Digital.

W tym przypadku pozostaje Ci tylko wymienić Mediaboxa, przyjedzie technik i zainstaluje nowy Mediabox ( bez problemu w 24H od zgłoszenia i za darmo rzecz jasna ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tych telewizorach Toshiba od UPC? brał ktoś może? warto się w ogóle nad nimi zastanawiać czy lepiej oddzielnie coś sobie wziąć na raty? mamie kończy się umowa, z opcji na upc.pl wynika, że dla przedłużających umowę z 3 usługami nie przysługuje tv 32' tylko 40'. nie wiem jak to jest z tym abonamentem i ratami, 179,90 zł miesięcznie na 24 miesiące za wszystko? a pod spodem pisze, że TV 40' - 36 rat po 63,90 zł. czyli 2300 zł za taki tv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniają regulamin od 01.03.14 , dużo kanałów wskakuje jako niegwarantowane i z tego powodu można bezkarnie wypowiedzieć umowę.

Czy każdy może wypowiedzieć umowę czy tylko ktoś kto podpisał umowę przed jakimś konkretnym terminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link, który wrzucał szunaj:

 

http://media2.pl/media/109017-UPC-wprow ... ow-TV.html

 

Tam masz info, że można umowę rozwiązać, tylko nie jest napisane, do kiedy można składać te wypowiedzenia.

 

W ogóle to jest jakieś dziwne. Na liście kanałów niegwarantowanych widnieją wszystkie kanały sportowe, ale już ich odpowiedniki w jakości HD są gwarantowane. I tak samo jest w przypadku paru innych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w październiku lub na początku listopada podpisałem umowę na Internet z UPC 60mb, płacę 60zł miesięcznie. Potem przeniosłem z właściciela na siebie pakiet analogowy TV (15zł miesięcznie), wtedy miałem niecałe 10 kanałów i stary telewizor. Teraz kupiłem nowy TV (Samsung), odbieram te darmowe kanały (35 dokładnie).

 

W grudniu przedstawiciel oferował mi najlepszą nagrywarkę, najwyższy pakiet tv i neta za 89zł przez 0,5 roku, a potem 130zł... Dla mnie za dużo, poza tym miałem stary telewizor. Teraz na nowym chciałoby się trochę sportu pooglądać, bo teraz mam tylko Polsat Sport News. Mam więc pytanie czy uda mi się wynegocjować jakoś za 100zł internet, tv i pakiet C+? Pakiet TV może być najmniejszy itp. Bo na inne pakiety w sumie mi się nie opłaca przechodzić, a te 15zł muszę płacić, żeby oglądać te darmowe 35 co mi styka niby.

 

I drugie pytanie czy ja też mogę wysłać im maila, że rezygnuję? I co wtedy? Bo w sumie mam kiepską sytuację, w moim bloku, wynajętym mieszkaniu mogę jedynie mieć UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyślesz wypowiedzenie to stracisz odbiór i tyle. Jeśli chcesz coś tanio z Canal+ to pozostaje tylko pakiet TV Start HD (39 stacji) + Internet 10 MB + telefon 60 minut + Canal+ za sumę 104 zł , ale wcześniej musiał byś wypowiedzieć obecną umowę i podpisać nową z tą promocją na inną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przedstawiciel może zaproponować lepsze oferty niż infolinia? o.O

W sumie można jakoś podejrzeć jakie są w tej chwili oferty utrzymaniowe? Rok temu było jakieś RUU czy coś takiego i w PDF krążył po necie cały cennik tej promocji i można było sobie wyliczyć ile można utargować. Sam mam umowę do listopada i zastanawiam się, czy gdybym teraz wysłał wypowiedzenie, to czy jestem w stanie coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...