Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam tak z czystej ciekawości. Udało się komuś w ramach przedłużenia umowy wynegocjować dekoder z możliwością nagrywania bez płacenia czynszu co miesiąc? Z tego co widzę, to za nagrywarkę życzą sobie 15 zł/mc, co jest wg mnie niedorzeczne, a coraz częściej mam potrzebę coś nagrać i przydałby mi się taki sprzęt. Pewnie nie uda mi się nic na tę chwilę wynegocjować, bo umowa kończy mi się dopiero w listopadzie i znając życie to za wcześnie, by żądać takich zniżek, ale powiedzmy, gdybym wysłał im wypowiedzenie pod koniec umowy, to jest szansa, by coś takiego wyrwać? Najlepiej gdyby utargować i nagrywarkę bez czynszu, i jeszcze pakiet max hd w cenie select hd lub jeszcze mniejszej. Ale nie wiem czy to realne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umowa podpisana kilka miesięcy temu, chyba z tego co kojarzę to na wiosnę 2013, więc jeszcze długa męczarnia z UPC mnie czeka, natomiast...

 

płacę teraz 124,99zł miesięcznie Max HD, telefon, net 30mb chcialbym wykombinować, by za podobną cenę zrobić lepszy net, wywalic telefon, ewentualnie cos dodac, w przyszlosci na pewno czeka mnie multiroom, ale to kwestia pewnie kilku miesiecy (do wakacji).

 

ewentualnie jakies pakiety np canal+ czy HBO?

 

poradzcie prosze, trzeba walczyc z upc jak sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest jak napisał Strain - chodzi o ścieżkę Dolby Digital. Szkoda tylko, że te nędzne dekodery nie radzą sobie z tą ścieżką i na tych kanałach nie da się regulować dźwięku z poziomu dekodera, tylko z poziomu telewizora, co jest sporym utrudnieniem, bo trzeba korzystać z różnych ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam UPC na dwóch mieszkaniach.

 

I w jednym i drugim przypadku złożyłem wypowiedzenie na początku stycznia ale zero kontaktu z ich strony.

 

Jedna oferta to Internet 50 mb z wifi + max extra HD z nagrywarką płacę jakieś okrutne ok 142 zł.

Chciałbym zostawić to samo za jakieś mniejsze pieniądze.

 

Druga to max extra HD + internet 30 mb z wifi + telefon + tv analogowa (chyba tak to nazywają) za co płacę 120zł.

Tutaj chciałbym pozbyć się telefonu i zwiększyć szybkość internetu (lub utrzymać taki).

 

Są jakieś oferty które otrzymaliście w podobnym wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdzislaw140: spokojnie, jeśli wysłałeś wypowiedzenie w styczniu, to masz czas do końca lutego. Zadzwonią z DUK na pewno, ewentualnie zadzwoń do Działu Utrzymania Klienta, pytając, czy wypowiedzenie dotarło. Zobaczysz co zaproponują, na początku na pewno oferty będą nędzne... ale im bliżej końca na pewno będziesz zadowolony, wybierzesz w końcu coś dobrego. Trzeba być cierpliwym w negocjacjach. Pozdrawiam i powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pozycję 99 którą zajmuje Mango 24 dołączono EPG. Promocyjna wersja Polsat Romans która jest dostępna na pozycji 90 jest również dostępna dla posiadaczy pakietów analogowych podstawowego i pełnego oraz cyfrowego START, którzy mają telewizor z DVB-C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem i disiaj dostałem takie coś i jestem hapy :

Szanowni Państwo,

 

 

 

Z przykrością przyjęliśmy wiadomość o rezygnacji z usługi/usług UPC.

 

Jako stali Klienci jesteście Państwo dla nas szczególnie ważni, dlatego chcielibyśmy mieć szansę znalezienia rozwiązania, które usatysfakcjonuje Państwa i sprawi, że pozostaną Państwo z nami.

 

 

 

W najbliższym czasie będziemy starali się skontaktować z Państwem, aby przekonać do zmiany decyzji.

 

Jednocześnie serdecznie zachęcamy do rozmowy z naszymi konsultantami, którzy są do dyspozycji pod numerami: 801 949 935 (z telefonów stacjonarnych) lub 32 49 49 935 (z telefonów komórkowych) i pomogą wybrać najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie.

 

 

 

Jeżeli nie uda nam się przekonać Państwa do zmiany decyzji, a korzystają Państwo ze sprzętu UPC

 

(m.in.: dekoder, modem), uprzejmie prosimy o jego zwrot wraz z akcesoriami (pilot, zasilacz, kabel HDMI/SCART, karta SC) w terminie 14 dni od daty rozwiązania umowy. Poniżej znajdą Państwo wszystkie możliwości zwrotu sprzętu.

 

 

 

Czekając na rozmowę z Państwem mamy nadzieję, że nasze nowe propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem

To jest standardowy mail po złożeniu wypowiedzenia umowy.

 

Ja nie będę składał wypowiedzenia, bo teraz płace za internet i telewizje 85 zł. Nic taniej nie będzie. Tym bardziej że zobowiązanie mi się skończy w Marcu, a w regulaminie mam zapis że zniżki po zakończeniu zobowiązania zostają zachowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD wyświetlają Wam się poprawnie napisy w dekoderach Mediabox? Czy serial "Missing (Zaginiony)" w niedzielę na dwójce jest emitowany z napisami (nie mam ich w ogóle)? Muszę męczyć się oglądając tylko oryginał (dobrze, że mówią w 80% w easy-english). Lektora nie trawię, bo mi zagłusza ściężkę dźwiękową i dźwięk oryginału jest przyciszony.

Kiedyś napisy wyświetlały mi się losowo (co 3 zdanie było tłumaczone) lub były niesynchronizowane z wizją (albo pojawiały się za szybko, albo za późno). Na innych kanałach mam napisy wyświetlane prawidłowo (kanały TVNu, AleKino+ czy HBO).

Czy ma znaczenie, że TVP bierze napisy z telegazety, a telegazeta działa bardzo wolno na Mediaboxie (lub nawet się zawiesza)?

Chciałbym nagrać "Sherlocka" z TVP 2 HD z napisami w marcu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...