Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jest tak jak napisałem, a kanał S09 znajduje się za K12 :wink:

S01	 111,25 MHz
S02	 119,25 MHz
S03	 127,25 MHz
S04	 135,25 MHz
S05	 143,25 MHz
S06	 151,25 MHz
S07	 159,25 MHz
S08	 167,25 MHz
K06    175,25 MHz
K07	 183,25 MHz
K08	 191,25 MHz
K09	 199,25 MHz
K10	 207,25 MHz
K11	 215,25 MHz
K12    223,25 MHz
S09    231,25 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro koniec pewnej ery u mnie , po 13 latach a licząc z PTK po 19 latach odchodzę od telewizji kablowej . Pierwszy raz będę posiadać telewizję satelitarną a konkretnie nc+. Mam nadzieję że UPC nie zrobi czegoś głupiego jak z nie jednym abonentem że kazali płacić a już dawno abonent nic nie miał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejne porównanie dwóch największych i konkurujących ze sobą operatorów, w zakresie uzupełniania oferty programowej za rok 2013:

 

UPC:

15 kwietnia: TLC HD, TVP Rozrywka

8 lipiec: HBO 2 HD, HBO COMEDY HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD

5 sierpnia: TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN TURBO HD, TVN STYLE HD

1 września: TVP Regionalna

 

VECTRA:

1 stycznia: Eurosport 2 HD,

1 marca: TVN 24 HD, DORCEL XXX HD, FightBox HD, FightKlub HD,

22 kwietnia: TVP Rozrywka

1 sierpnia: Fitness TV, Ginx HD, Trace Sports HD, Nautical Channel

1 września: TVP Regionalna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krócej będzie napisać jakie kanały są w UPC, a nie ma ich w Vectra i odwrotnie. Co nam to da, że TVN24 HD w UPC jest od sierpnia 2013, a w Vectrze już od marca 2013?

Patrzymy w przyszłość, a nie w przeszłość.

Mi osobiście z kanałów w UPC brakuje TV Republika, BBC Knowledge HD, Stars.TV i MGM HD. nSport mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja troszkę z innej beczki: Mam nadzieję że czyta to Forum ktoś z UPC, zapewne tak. Mam prośbę: może łaskawie dodalibyście do swojej analogowej oferty (z której jeszcze wielu Waszych abonentów korzysta) TVP Info, TV6, Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka, TVP Rozrywka, Puls 2, Polsat Sport News (wszystkie są w stereo w Naziemnej TV Cyfrowej). I prośba wielka: WŁĄCZCIE STACJE MUZYCZNE W STEREO! Bo to chyba obciach by MTV i 4FunTV nadawać w mono, nie mówiąc już o kanałach z filmami jak: TVN7, TV4, Puls, które też lecą w mono. Tak "pięknie" się przecież reklamujecie jaka to nowoczesna kablowa TV..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analog w UPC już od dawna nie jest wzbogacany o nowe kanały, więc nie masz co o tym marzyć. Kanały o których piszesz które są dostępne w NTC znajdziesz niekodowane jeśli masz telewizor z MPEG4 DVB-C lub STB DVB-C.

 

Tak "pięknie" się przecież reklamujecie jaka to nowoczesna kablowa TV..

Nowoczesna pod względem telewizji cyfrowej i internetu, a nie przeżytku jakim jest analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesna pod względem telewizji cyfrowej i internetu, a nie przeżytku jakim jest analog.

Fakt. Przeżytek, ale jeszcze im kasę przynosi. :twisted:

 

Nie rozumiem po co emitują planszę z nawigacją menu w TV analogowej :?:

Po drugie, kanał z telezakupami, mało to reklam mamy na każdej stacji :?:

 

Ale dobrze, żeby nie było że się czepiam; - może ktoś to ogląda.. :lol: , to niech włączą chociaż muzyczne w stereo.

 

btw: ciekawe co na to osoby starsze, które mają "AZART z kablówki" i są pozbawione dodatkowych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian1981: W tym przypadku sądzę że się da. Przejęli "Aster" i WSZYSTKIE kanały pozostały na swoich miejscach. Problem był tylko z kamerami monitoringu, została zmieniona częstotliwość. Więc (raczej) żadnych inwestycji nie muszą podejmować, tylko trochę chęci.

 

Takie jest przynajmniej moje (prywatne) zdanie. Czemu tak robią :?: Niestety nie wiem.. :]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci to podstawa, ale jeśli ich sprzęt w stacji czołowej do tv analogowej jest nieco starszy i nie obsługuje stereo to trzeba by go wymienić. Pewnie gdyby te ich modulatory były stereo to by nadawali stereofonicznie. Poza tym UPC tak jak inni operatorzy systematycznie zmniejsza ilość programów analogowych żeby zrobić miejsce pod kolejne programy cyfrowe (w uproszczeniu wyłączenie 1 programu analogowego to miejsce na ok. 10 programów cyfrowych w SD lub 3-4 w HD) oraz internet. Od tej tendencji niestety nie ma odwrotu. Podejrzewam, że za 2-3 lata w analogu nie pozostanie więcej jak 30 programów natomiast 90% abonentów telewizji to będą abonenci tv cyfrowej. Oczywiście masz też rację, że płacisz nie mało za tv analogową i o abonentów analogowych też powinni dbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem usługi w UPC i umówiony byłem z technikiem na instalację. Czy jeżeli technik nie przyszedł w umówionym terminie to mogę anulować to zamówienie ?

Od czasu kiedy zamówiłem usługi a terminem instalacji, ukazała się korzystniejsza promocja w upc. I czy mogę anulować wcześniejsze zamówienie i złożyć nowe na nowych warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC do internetu można dodatkowo wziąć analogowy pakiet minimalny za 1 złoty. W tym pakiecie również jest 38 kanałów cyfrowych bez opłat, wystarczy mieć telewizor z DVB-C lub STB. Sam pakiet minimalny jest dostępny zależnie od miejsca zamieszkania i umowy zarządców budynków mieszkalnych, u mnie to wychodzi 8,03 zł za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo nie powalają. Pakiet Start + analogowy pakiet minimalny - oficjalnie 34 kanały nie oficjalnie 37 (3 HD) = 29 złotych

START HD + pełny analog + mediabox 39 kanałów (6 HD) = 39 złotych

 

Pakiet Starter czyli opcja START + FIBER POWER 10 + Telefon Minuty do wszystkich 60 = 69 złotych, czyli już lepiej im to wyszło.

 

Internet staniał, wcześniej Fiber 30 kosztował 66 złotych, a teraz Fiber 60 to tylko 60 złotych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Starter czyli opcja START + FIBER POWER 10 + Telefon Minuty do wszystkich 60 = 69 złotych, czyli już lepiej im to wyszło.

 

Średniawka.. znajomi wzięli dwa tygodnie temu mediaboxa hd z selectem hd i fiber power 30 Mbps z routerem wifi za 75 zł łącznie przez 2 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...