Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam nadzieję, że już niedługo odpowiedni regulator dobierze się do tyłka BBC BRIT za uporczywe i patologiczne wręcz kończenie audycji 2-4 minuty po czasie jaki ta audycja ma przewidziany w programie.

Nie idzie nic nagrać w całości, a nie mogę ustawić zakończeń nagrywań 5 min po bo nie zaprogramuje następnej audycji.

[beep]i puszczający reklamy które się kończą ze 3 min. przed upływem czasu a materiał audycji to kolejne 6-7 minut.

Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tracer10 napisał:

Mam nadzieję, że już niedługo odpowiedni regulator dobierze się do tyłka BBC BRIT za uporczywe i patologiczne wręcz kończenie audycji 2-4 minuty po czasie jaki ta audycja ma przewidziany w programie

Tym regulatorem jest Ofcom.

Tutaj jest formularz do zgłaszania skarg na audycję: https://ofcomforms.secure.force.com/formentry/SitesFormCSLEStandardsComplaints

Formularz jest bardziej rozbudowany od tego co oferuje KRRiT. Wszystkie informacje należy oczywiście wypełnić po angielsku. Koniecznie trzeba też dać adres brytyjski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I napisać Ofcomowi że BBC nadające w Polsce wali w ...z pewnością się tym zajmą.A i dopisz że kanał kierowany na rynek polski oglądasz w Irlandii:)

Ja bym bardziej liczył na to iż BBC wprowadzi w Polsce odpowiedni serwis VOD w platformach i wtedy nie będziesz musiał nic nagrywać.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten problem nie dotyczy tylko BBC. Nagrywałem sobie ostatnio serial na HBO i praktycznie każdy odcinek był ucięty. Pozostaje albo wydłużyć czas nagrania albo w przypadku dwóch audycji po sobie nagrać je razem ,wydłużając zakończenie nagrywania. Poza tym na co niektórych  stacjach jest lepiej bo potrafią zacząć emisję wcześniej niż w programie jest to uwzględnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem, że kanał BBC First wprowadził teraz we wrześniu reklamy, ale jak na razie są nadawane tylko pomiędzy programami i nie są przerywane jak na razie programy reklamami. Nie spodziewałem się tego, że na kanale BBC First zostaną wprowadzone reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...