Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważam żadnej różnicy między BBC HD, a BBC First HD. U mnie w TV kablowej wszystko przełączyli poprawnie, nawet nazwa ID została poprawnie oznaczona. Najważniejsze, że kanał pozostał w jakości HD i napewno jak będzie coś ciekawego w ramówce wrócę na ten kanał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Jak wrażenia po pierwszym dniu nadawania BBC FIRST w Polsce?

Dla mnie pozytywne ze względu na dodanie polskich i angielskich napisów, choć mogłyby być one wkomponowane tak jak na Canal+ lub HBO. No, ale może z czasem to poprawią. BBC First to takie ulepszone BBC HD. Uważam, że jeżeli ktoś nie lubi seriali BBC, lub seriali brytyjskich, to nie ma co na tym kanale szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BBC First napotkało pierwsze problemy. Wczoraj, podczas emisji "Doctor Who - Powrót Doktora Mysterio", w połowie odcinka wysiadły zarówno polskie, jak i angielskie napisy i nie działają do chwili obecnej.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth
8 minut temu, bugmenot napisał:

Premierę? Serial jest w HBO GO, Netflixie i Showmaxie ;D.

 

Serial "Luther" jest, ale do sezonu 4.  :P

Jeśli chodzi o sezon 5 nie ma go jeszcze w żadnej platformie streamingowej.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, żeby 5 sezon gdzieś był, skoro emisja w BBC ma być w święta. A pytanie jak rozumiem nie dotyczyło 5 sezonu, tylko premiery serialu, który jest od lat dostępny ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎29‎.‎11‎.‎2018 o 15:17, Arkon napisał:

Mnie chodziło o kanał BBC First. Byłoby miłą niespodzianką, gdyby premiera 5 sezonu była równocześnie w Anglii i Polsce.

I tak zapewne będzie. 5 sezon "Luthera" zapewne najpierw tylko będzie na BBC First, a dopiero za jakiś czas trafi do serwisów VOD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W styczniowej ramówce BBC First nie ma nowego sezonu "Luthera", więc nawet jeśli będzie to z opóźnieniem.

 

Spodziewałem się czegoś lepszego po tym rebrandingu, a tymczasem niewiele się zmieniło w stosunku do BBC HD. Premierowe seriale BBC dalej trafiają głównie do Canal+ i HBO.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2018 o 16:47, Bloo411 napisał:

I tak zapewne będzie. 5 sezon "Luthera" zapewne najpierw tylko będzie na BBC First, a dopiero za jakiś czas trafi do serwisów VOD.

Jednak będzie w HBO GO. BBC First to jednak duże rozczarowanie, liczyłem na ciekawszą ofertę. Nowego "Poirot"z Malkowichem też pewnie nie będzie premierowo na tych kanałach. Mnie to rybka, ale żona uwielbia produkcje o tym detektywie, choć tego wybitnego aktora chętnie bym zobaczył w tej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli tak to rozróżniać, to i tak 5 sezon serialu będzie najpierw w HBO, a nie w BBC First.

 

13 godzin temu, Arkon napisał:

Nowego "Poirot"z Malkowichem też pewnie nie będzie premierowo na tych kanałach. Mnie to rybka, ale żona uwielbia produkcje o tym detektywie, choć tego wybitnego aktora chętnie bym zobaczył w tej roli.

"The ABC Murders" z Malkovichem pojawi się w Canal+.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Knowledge, mając ten kanał w przeszłości, w ofercie często go oglądałem na przemian z Discovery Science i cieszę, że ten drugi kanał nadal pozostaje dostępny. Od samego znów BBC, często, gdy coś dzieje się ważnego  na świecie, korzystam z niekodowanego na satelicie kanału BBC World News HD - bardzo rzetelnie przedstawione informacje dot. biznesu i polityki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi kanałami od BBC na naszym rynku były: BBC Prime, BBC Entertainment i BBC Knowledge. Bardzo szkoda że to popsuli i zmienili te kanały. Obecnie to jeszcze BBC Brit jest wart obejrzenia (tylko te reklamy).
To Twoja opinia, ja uważam inaczej. Dla mnie teraz jest najlepszy podział, a reklamy muszą być, bo inaczej płaciłbyś więcej, albo treści byłyby gorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej z paczki BBC oglądam BBC First, BBC Earth i BBC Lifestyle. Szkoda, że u nas nie ma BBC Entertainment, bo z tego co widzę, są kraje, w którym ten kanał nadaje jednocześnie wraz z BBC First i/lub BBC HD (bodajże już tylko Turcja). BBC First stawia na nowsze produkcje, zasadniczo już nakręcone w formacie HD, zaś w BBC Entertainment można obejrzeć starsze produkcje BBC, jak np. "Co ludzie powiedzą". Tego mi właśnie u nas brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...