Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ozzy666
@Bloo411

Teraz według mnie jest lepszy podział paczki kanałów BBC i więcej jest ciekawszych treści dokumentalnych i przyrodniczych na kanale BBC Earth, bo wcześniej na BBC Knowledge głównie "Top Gear" leciał. Teraz "Top Gear" jest na BBC Brit na kanale, który ma teraz lepszą formułę, bo jest na nim rozrywka jak i dokumenty, w tym programy historyczne i dojdzie brytyjska edycja teleturnieju "Milionerzy" w styczniu 2019 roku. Jeśli chodzi o starsze seriale to BBC Brit np. nadaje serial "Allo, allo!", także można pisać prośby do BBC o więcej starszych seriali na antenie BBC Brit. Niektóre programy z anteny dawnego BBC Entertainment są na kanale BBC Lifestyle, poza tym mamy wreszcie oddzielony osobny kanał BBC First na dobre brytyjskie seriale, który jest pozbawiony całkowicie reklam. Także według mnie teraz w Polsce mamy najlepszy podział treści na obecnych kanałach BBC.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95, wątpię, aby poza "Allo, Allo" BBC Brit miało emitować więcej seriali, ponieważ ta stacja jest nastawiana na programy rozrywkowe dla mężczyzn. Ja z chęcią obejrzałbym takie starsze seriale jak np. "Jonathan Creek" czy "Moja Rodzinka". Dlatego w moim odczuciu takie BBC Entertainment ze starszymi produkcjami by się przydało.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411

 Dokładnie chodzi mi o to samo co Tobie. BBC FIRST no okej, jeśli ktoś lubi nowe produkcje serialowe Brytyjskie. Ja jednak bardziej cenię sobie starsze produkcje typu "Co Ludzie Powiedzą" czy "Hotel Zacisze" czy nawet "Monty Pythona" a tych produkcji w naszej telewizji jest jak na lekarstwo. Z tego co pamiętam na BBC Entertainment zachowana była równowaga pomiędzy "klasykami" a nowymi produkcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim brakuje polskiego BBC Player! BBC wystartowało kiedyś z międzynarodową odsłoną iPlayera, ale do Polski coś jeszcze nie dotarł.

 

To właśnie tam mogliby gromadzić dosłownie wszystko co było w naszym kraju pokazywane czy też dystrybuowane przez BBC. Czy to klasyki, czy dokumenty, rozrywka, filmy (!), koncerty, aż po wszelakie premiery.

 

A jeden kanał, jak np. BBC Entertainment, to byłoby po prostu za mało, a i tak ograniczałby się do kilku pozycji na krzyż powtarzanych wielokrotnie.

 

Lecz nie ma co liczyć na rychłe pojawienie się tego w Europie. BBC Player wystartowało w kwietniu 2016 r. w Singapurze, jakoś rok później w Malezji i to wszystko. Natomiast w marcu 2017 r., współwłaściciel i większościowy udziałowiec BBC America - AMC Networks we współpracy z ITV plc uruchomili serwis BritBox, ale to jest już coś całkiem innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, czyli 02/01, BBC First rozpoczęło emisję "Doctor Who" od serii 5 (2010 rok) i nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że wersja tej serii emitowana jest w SD i to mnie dziwi, bo przecież wcześniej BBC HD wielokrotnie emitowało tą serię i zawsze w HD. Dodam, że BBC od 2009 roku kręci "Doctora Who" w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603, też tego nie wiedziałem. Śmieszy mnie nieco to tłumaczenie. No i wygląda na to, że nie ma szansy, aby logo wróciły na swoje stare miejsce, czyli bliżej prawej krawędzi, tak jak na innych stacjach z rodziny BBC.

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj zauważyłem, że na BBC First, poza polskimi i angielskimi napisami, dołączono także napisy chorwackie, słoweńskie i rosyjskie (oznaczone jako MKD). Co ciekawe, ja od początku startu u nas BBC First, mam ustawiony język dźwięku na angielki i załączone polskie napisy. Dotychczas zapowiedzi seriali na tym kanale (pomimo ustawionego dźwięku na angielski), zawsze były po polsku, zaś dzisiaj zauważyłem, że są już tylko po angielsku (chyba, że zmieni się język dźwięku na polski, to są rzecz jasna po polsku). Widać chyba znowu doszło do sytuacji, w której BBC First, które mamy, jest robione na kilka krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...