Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Logika, logiką, a przypomnij sobie co jeszcze FilmBox niedawno pozmieniał.

Nie porównuj BBC, które jest kilka poziomów wyżej do takiego badziewnego FilmBox'u, który od samego początku istnienia w kółko wałkuje te same filmy z paroma nowymi w międzyczasie oraz jednym przebłyskiem, że coś może z nich być, ale szybko to minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam mierzyć miarą: lepsze/gorsze, przywołałem stan faktyczny, że może tak się również wydarzyć, co nie oznacza, że tak napewno będzie.

"Kanał telewizyjny BBC First z brytyjskimi serialami będzie dostępny w Polsce, w jakości HD."

https://satkurier.pl/news/172948/bbc-first-zadebiutuje-w-polsce.html

Tak ciężko przeczytać oficjalny komunikat, zamiast snuć teorie od czapy?

Nie czytałem tej informacji, w takim razie wszystko jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samej nazwy BBC First nie wynika jeszcze w jakiej rozdzielczości nadawać będzie ten kanał, bo jeśli to jest podmiana i zejście do niższej jakości, to będzie słabe posunięcie.

 

BBC Studios już od dawna nie używa w nazwie swoich kanałów dopisku "HD", ponieważ HD jest już standardem, także oczywistym jest, że BBC First będzie nadawany w HD. Tym bardziej, że powstanie z przekształcenia BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest już ramówka BBC First na pierwsze dni nadawania. Zgodnie z zapowiedziami nowością na starcie będzie świetnie oceniany miniserial "Broken". Reszta ramówki to już znane produkcje emitowane przez BBC HD.

 

Tej jesieni BBC w UK ma sporo ciekawie zapowiadających się nowości. Część z nich kupił Netflix, część mam nadzieję trafi szybko do Polski za pośrednictwem BBC First.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2018 o 12:11, Conan napisał:

Jest już ramówka BBC First na pierwsze dni nadawania. Zgodnie z zapowiedziami nowością na starcie będzie świetnie oceniany miniserial "Broken". Reszta ramówki to już znane produkcje emitowane przez BBC HD.

 

Tej jesieni BBC w UK ma sporo ciekawie zapowiadających się nowości. Część z nich kupił Netflix, część mam nadzieję trafi szybko do Polski za pośrednictwem BBC First.

Gdzie ją znalazłeś? Wszędzie gdzie patrzałem ramówka kończy się na ostatnim dniu BBC HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
54 minuty temu, Pawel napisał:

Z artykułu w najnowszym TV SAT magazynie wynika, że kanał będzie nadawany w wersji oryginalnej z napisami polskimi i angielskimi.Kiedyś w ten sposób już nadawał BBC Prime więc to będzie drugie podejście do tej formy nadawania.

To już na starcie sami pozycjonują się jako kanał niszowy ?

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...