Skocz do zawartości

Adrianwo

Użytkownicy
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralna

O Adrianwo

 • Tytuł
  Niedoświadczony
 • Urodziny 09.07.1999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Sprzęt

 • Multifeed
  Brak

Ostatnie wizyty

111 wyświetleń profilu
 1. Adrianwo

  Radio ZET

  Najbardziej denerwujące w Zecie (i nie tylko!) jest puszczanie utworów rosyjskich artystów. Przykładem Filatov&Karas oraz Kokab. Cała ta plaga zaczęła się po tym, jak PiS przejął rządy w naszym kochanym kraju. Niby wytwórnie promujące ich doceniają atrakcyjność, jednak to jest dla mnie absurd. Za nimi kryje się czarna magia polityczna. Wspierają Putina, którego, jak dobrze wiemy, krytykujemy za politykę, włącznie z łamaniem praw człowieka i nielegalnym zajęciem Krymu. Na których ci artyści koncertują, uważając ten teren za rosyjski. To jest nie do zaakceptowania. Czy ktoś pisał do dyrekcji ZET-u prośby o wstrzymanie emisji ich utworów? Od nich dostałem TYLKO taką odpowiedź (w sierpniu): To w zapytaniu o emisję utworu Rozovoye vino, na co ja się nie zgadzam. Z powodów wymienionych wyżej. A przypomnę, że tę piosenkę puszczali i chyba nadal puszczają.
 2. Adrianwo

  RMF

  Najbardziej denerwujące w RMF-ie (i nie tylko!) jest puszczanie utworów rosyjskich artystów. Przykładem Filatov&Karas oraz Kokab. Cała ta plaga zaczęła się po tym, jak PiS przejął rządy w naszym kochanym kraju. Niby wytwórnie promujące ich doceniają atrakcyjność, jednak to jest dla mnie absurd. Za nimi kryje się czarna magia polityczna. Wspierają Putina, którego, jak dobrze wiemy, krytykujemy za politykę, włącznie z łamaniem praw człowieka i nielegalnym zajęciem Krymu. Na których ci artyści koncertują, uważając ten teren za rosyjski. To jest nie do zaakceptowania. Czy ktoś pisał do dyrekcji RMF-u prośby o wstrzymanie emisji ich utworów? Ja piszę cały czas do nich i niestety, dostaję ZERO odpowiedzi.
 3. Adrianwo

  RMF

  Najbardziej denerwujące w RMF-ie (i nie tylko!) jest puszczanie utworów rosyjskich artystów. Przykładem Filatov&Karas oraz Kokab. Cała ta plaga zaczęła się po tym, jak PiS przejął rządy w naszym kochanym kraju. Ci rosyjscy artyści wspierają politykę Władimira Putina, który planuje nasz kraj zniszczyć. Czy ktoś pisał do dyrekcji RMF-u prośby o wstrzymanie emisji ich utworów? Ja piszę cały czas do nich i niestety, dostaję ZERO odpowiedzi.
 4. Adrianwo

  Oznakowanie wiekowe programów

  Dla wszystkich zainteresowanych, opracowałem propozycje zmian w rozporządzeniach określających sposób wyświetlania oznakowań wiekowych. Tutaj macie linki: https://drive.google.com/file/d/1Wf8j2VIyFc0D-L-d5wg59D8-XwIWZLbG/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1K3885x1V-SiSRYoOj-wbxx8W2RNIanIC/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1omz7slftny7layyOrXzR3v0hoEvCTnGJ/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1VnCcGFlj8QzaWRzPrRWcXFfNtSbR4RKk/view?usp=sharing KRRiT jest jednak antyspołeczne w opracowywaniu zmian w prawie medialnym i szybciej moje propozycje nie zostaną przyjęte. Możecie pisać do KRRiT z linkami do moich propozycji zmian, jednak nie gwarantuję że do zmian dojdzie.
 5. Adrianwo

  STARS.TV

  To może lepiej czarne pasy po bokach zamiast dziwnego efektu "magnetycznego". Jak w polskim VH1 czy niemieckim Deluxe Music.
 6. Nadawca Eleven Sports w Polsce ma podpisaną umowę licencyjną na F1 z dosyłem w rozdzielczości max 1080i. Gdyby chcieli natywne 4K to umowa byłaby dla nich znacznie droższa. Tak oto wygląda polityka oszczędnościowa w całym chorym świecie Z.Solorza. Powinien w końcu pożegnać się z biznesem i oddać go swoim dzieciom (w szczególności Tobiasowi). Może by zrobili cały Cyfrowy Polsat znacznie lepszy niż dzisiaj, z 4K i DD5.1.
 7. Adrianwo

  Polo TV

  No i z tego tytułu prędzej posypią się kary od UOKiK. Polsat to też przykład grupy medialnej niechętnej ani na 4K ani na dźwięk 5.1. Powinni w końcu coś z tym zrobić.
 8. Adrianwo

  Wyłączenie napisów przy dźwięku oryginalnym [How to] ?

  W pokazanym anglojęzycznym fragmencie tekstu licencji nie ma wyraźnie wskazanego obowiązku blokowania wyłączania napisów przy włączonej oryginalnej ścieżce językowej. nc+ robi blokadę wyłączenia napisów wbrew woli abonentów!!! Natychmiast nakazuję dyrekcji platformy nc+ modyfikację oprogramowania ich dekoderów, umożliwiając wyłączenie napisów przy oryginalnej ścieżce językowej, o ile czytają te forum.
 9. Pisz do nc+ prośbę o poprawkę w oprogramowaniu. To samo dzieje się też w dekoderze wifiBOX+
 10. Adrianwo

  TVP 3

  Moim zdaniem, obecność tureckich seriali (i to nie tylko w TVP) TYLKO przeraża, bo w niektórych produkcjach pojawia się pro-erdoganowska propaganda.
 11. Adrianwo

  Oznakowanie wiekowe programów

  Szanse są bardzo marne prędzej w obydwu przypadkach (oznaczenia wiekowe i lokowania produktu). Moim zdaniem pierwszy powinien się zmienić ten drugi system. Durnowate wielkie pomarańczowe oznaczenia "audycja zawiera lokowanie produktu" powinny w końcu zniknąć i zostać zastąpione prostą notką tekstową. Piszcie do KRRiT-u aż do skutku. Jeszcze zapomniałem, prócz "Państwa w państwie" możecie to zgłosić do "Alarmu" w TVP1.
 12. Adrianwo

  Play

  Zero Nokii od HMD na liście 😪
 13. Adrianwo

  Oznakowanie wiekowe programów

  Czas żeby tym się zajął program Polsatu Państwo w państwie. Oznaczenia wiekowe przez cały czas trwania programu - także w stacjach muzycznych nadających teledyski przez całą dobę - oraz wielkie oznaczenia audycji z lokowaniem produktu - to coś, co nigdzie indziej nie jest problemem. Czas na jak najszybsze zmiany. Tą sprawą trzeba się pilnie zająć!
 14. Adrianwo

  Oznakowanie wiekowe programów

  Czy ktoś może pisał teraz do KRRiT-u propozycje zmian w systemie oznaczeń wiekowych programów TV? Piszę do nich i NIESTETY, nie dostaję ŻADNEJ odpowiedzi. Zmiany powinny też objąć system oznaczeń dla audycji zawierających zarejestrowane lokowanie produktu. Polska wymaga chyba NAJWIĘKSZYCH oznaczeń dla takich audycji na świecie. Np. we Włoszech dla takich audycji wystarczy zwykła notka tekstowa, a w Wielkiej Brytanii jest niewielki znaczek. Nam się mózgi pomieszały i zdecydowaliśmy się na wielkie pomarańczowe znaki. Powinno się to wreszcie po ośmiu latach zmienić! Także i w tej sprawie piszę do KRRiT i też nie dostaję żadnej odpowiedzi.
 15. Adrianwo

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Ten problem udało mi się rozwiązać - przełączyłem wyjście w multiswitchu. Nadal jest problem z nietransmitowaniem sygnału telegazety po eurozłączu. Odbiornik mam po tym wyjściu podłączony do magnetowidu. Na telewizorze Sony, przy próbie wejścia do telegazety pojawia się komunikat "Telegazeta niedostępna". Na dekoderze DSI83 telegazeta była normalnie transmitowana po eurozłączu i dało się do niej wejść naciskając przycisk włączania teletekstu na pilocie do TV (nie dekodera). Gdzie mogę więc zgłosić zastrzeżenia do oprogramowania dekoderów platformy nc+?
×