Jump to content

Adrianwo

Users
 • Content Count

  95
 • Joined

Community Reputation

13 Neutralna

About Adrianwo

 • Rank
  Amator
 • Birthday 07/09/1999

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Multifeed
  Brak

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. Adrianwo

  TVP 1

  Nie. Ten serial powstał pierwotnie w języku rosyjskim co przy obecnej sytuacji politycznej Ukrainy mi się BARDZO nie podoba. Podobnie Sługa narodu. Według mnie Wiktor Pinczuk, właściciel StarLightMedia, firmy, która wyprodukowała serial, robi wszystko, żeby Ukraina się zrusyfikowała, a to mi się nie podoba.
 2. Ekstraklapy czy Ekstraklasy???
 3. Oto kolejny powód dlaczego Solorz powinien sprzedać swój biznes
 4. Zaadaptowali takie logo z powodu prowadzonej przez nich polityki równości płci.
 5. Jakie kodeki są w użyciu? H.264 jest do d*y, nieefektywny kiedy bitrate jest niski. Podobnie VP8. Lepszy byłby kodek VP9 lub AV1, z tych własnościowych - H.265.
 6. Ja zgodziłbym się na dawanie czegoś za darmo. Solorz głupieje z roku na rok i cały czas strzela sobie w stopę, podejmując głupie decyzje.
 7. Zgadzam się. Zero 4K, zero dźwięku 5.1, Solorz z roku na rok tylko głupieje. Powinien oddać biznes dzieciom lub najlepiej sprzedać nowemu inwestorowi.
 8. A może tak się zapytam, dlaczego rząd nie planuje zakazać emisji reklam firm pożyczkowych?
 9. Specjalny kabel do złącza SD OUT jest dostępny w każdym autoryzowanym punkcie sprzedaży UPC. Na tym wyjściu jest aktywny prawdopodobnie wyłącznie sygnał wideo kompozytowy oraz audio stereo. Prawdopodobnie też na raz może działać tylko jedno z wyjść wideo (HDMI lub SD OUT), ponieważ w ustawieniach dekodera jest opcja Podstawowe wyjście wideo. Nie mogę tego wszystkiego sprawdzić, ponieważ nie jestem w zasięgu sieci UPC.
 10. Dostęp zabezpieczony jest hasłem.
 11. Ja też tak myślę, więcej inwestują w reklamy niż w programy. Priorytet dla reklam to obecnie u nich standard. Dbanie o jakość programów jest u nich sprawą najniższej wagi. Zero teleturniejów, zero ciekawej rozrywki. Nina Terentiew powinna już dawno przejść na emeryturę, ale nadal zyskuje poparcie Z.Solorza i jego "kolegów" i prędzej z Polsatu nie odejdzie. Także mało inwestycji w przyszłość telewizji linearnej - 4K mają tylko dla treści licencjonowanych i to tylko do IPLI (Liga MIstrzów UEFA i niektóre sporty w Eleven Sports, kiedyś też wybrane produkcje National Geographic). Natomiast na własne produkcje i sprzęt 4K trzeba jeszcze poczekać. Powtórki? Wszystko to powinni przenieść do jednego kanału. Żadnego rozdzielania emisji takich programów na wiele kanałów.
 12. Cała grupa Polsat (za dużo reklam, brak nowych teleturniejów, styl napisów końcowych w audycjach na żywo który nie jest w użyciu przez jakiegokolwiek innego nadawcę, fatalny kontakt z widzami - brak e-maila, tylko telefon i znienawidzone przeze mnie media społecznościowe!) Zoom TV (za dużo audycji rosyjskich z potencjalną propagandą)
 13. @umekDlaczego nie wbijasz spacji po kropkach i wykrzyknikach???????????????????
 14. A to powinno według mnie tak wyglądać (i tu najmocniej przepraszam za użycie Painta): https://drive.google.com/open?id=1F_PaCDgjNwoULAyWpalST_1eg3e5Q84N Dopasowane pod obraz logo i oznaczenie wiekowe zrobią Wam tylko na dobre. Coś co choćby w Niemczech jest standardem, u nas tylko Puls to stosuje (i jeszcze TVN przy audycjach w 4:3, ale już nie przy proporcjach anamorficznych).
×
×
 • Create New...