Skocz do zawartości

Adrianwo

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O Adrianwo

 • Tytuł
  Niedoświadczony

Ostatnie wizyty

54 wyświetleń profilu
 1. Adrianwo

  Koło Fortuny

  Jak @Barti, ja też chcę rezygnacji Brzozowskiego z Koła fortuny. Chcę, żeby polskie Koło fortuny miało taką samą oprawę graficzną, studio i logo jak w USA.
 2. Nie polecam sprzętu TP-Linka! Miałem 2 routery tej firmy i wszystkie miały jakieś problemy.
 3. Adrianwo

  TV 6

  Oczywiste jest, że to jest od niedawna obowiązek prawny: http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_public/Portals/0/regulacje-prawne/polska/kontrola-nadawcow/d2018000226101.pdf
 4. Spadaj z tego forum, RUSYFIKUJĄCY SIĘ POLAKU!!!
 5. Adrianwo

  Oznakowanie wiekowe programów

  Chociaż jest to tutaj offtopic, to jeżeli chcesz zmiany pozycji tego, o czym mówisz, to już musisz tylko pisać do dyrekcji Telewizji Polsat.
 6. Adrianwo

  Huawei-Chiński szpieg

  Kłamiesz!!! S[beep]AJ Z TEGO FORUM!!!
 7. Adrianwo

  Oznakowanie wiekowe programów

  Polsat dokonał tych zmian wraz ze zmianą belek informujących o dostępności napisów i audiodeskrypcji.
 8. Adrianwo

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Ja mam zupełnie nieznany Wam problem z tym dekoderem. Otóż, po włączeniu któregoś z kanałów nadawanych z transponderów należących do nc+ (kanały CANAL+, kanały własne nc+ oraz TVP1 HD) i Telespazio (m.in. TVP Polonia) odbiór zaczyna się z opóźnieniem, przez chwilę wyświetla się napis "Brak sygnału". Antena jest bardzo dobrze ustawiona. Tego problemu nie było w dekoderze DSI83. Prócz tego na kanałach z nadawanym teletekstem, na eurozłączu, nie jest wysyłany sygnał teletekstu, przy wciskaniu przycisku włączania teletekstu na pilocie TV Sony wyskakuje komunikat "Telegazeta niedostępna". Dekoder jest w użyciu jako dekoder dodatkowy w multiroom. Może wie ktoś, gdzie mogę bezpośrednio zgłosić błędy w oprogramowaniu dekoderów nc+?
 9. Adrianwo

  Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

  Proponuję zmianę typografii z Roboto na IBM Plex Sans. Moim zdaniem jest ładniejsza.
 10. Adrianwo

  Problemy i błędy na forum

  Zmieńcie serwer na nowy a będzie wszystko w porządku.
 11. Adrianwo

  Radio Hobby

  Moim zdaniem, prezes Radia Hobby i pracująca w tym radiu osoba odpowiedzialna za zakup licencji na nadawanie Radia Sputnik powinni zostać skazani na dożywotnie więzienie za propagowanie totalitarnego ustroju państwa oraz za emisję treści kłamliwych zamówionych przez [beep]a Putina! Precz z komuną!
 12. Adrianwo

  Pożegnanie admina: odchodzę z redakcji SAT Kuriera

  @Mr. Orbita To może tak stwórz nowy status "Honorowy Administrator" na Pana pożegnanie, co?
 13. Adrianwo

  Reklamy w Satkurier.pl

  Moim zdaniem zmuszanie do wyłączenia adblockerów na waszej stronie to czysty strzał w stopę!!! Co za zawirusowane reklamy ma Google na swoich serwerach... Moglibyście tylko wasze reklamy puszczać na stronie, zero reklam od podmiotów zewnętrznych...
 14. Adrianwo

  MultiPIP - Mozaika stacji telewizyjnych w kablówkach

  Ma ktoś może jakieś informacje, jakie stacje czołowe były stosowane do generowania kanału MultiPIP?
 15. Adrianwo

  Sylwester 2018 w telewizji

  Koncert w TVP2 ma być jednym z najkrótszych w ich historii, według tej ramówki: http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p1231_T2D.txt ma trwać tylko 5 godzin. To o ponad godzinę krócej niż w ubiegłym roku. Koncert w TVN (według tej ramówki: https://programtv.naziemna.info/program/stacja/tvn=2018-12-31 ma być tylko 15 minut dłuższy (i zacznie się zarazem 15 minut przed TVP2, więc skończą się niemal na równi). Będzie więc trwać tyle samo ile w ubiegłym roku. Z największej "trójki" stacji, Polsat ma mieć najkrótszy koncert: według ramówki ze stron Polsat Media ma on trwać tylko 4 godziny i 40 minut! (http://www.polsatmedia.pl/bin/c0644edce44c53e23ee86380111ca3d8/Polsat_ramowka_grudzien_2018.xlsx) To o zaledwie 20 minut krócej niż w ubiegłym roku.
×