Jump to content

Adrianwo

Users
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About Adrianwo

 • Rank
  Amator
 • Birthday 07/09/1999

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Multifeed
  Brak

Recent Profile Visitors

196 profile views
 1. Adrianwo

  Routery Nokia G-240 I 241

  I do tego nie szpiegują na rzecz Chin (w stosunku do Huaweia)
 2. Adrianwo

  Kanały od BBC Studios

  Tym regulatorem jest Ofcom. Tutaj jest formularz do zgłaszania skarg na audycję: https://ofcomforms.secure.force.com/formentry/SitesFormCSLEStandardsComplaints Formularz jest bardziej rozbudowany od tego co oferuje KRRiT. Wszystkie informacje należy oczywiście wypełnić po angielsku. Koniecznie trzeba też dać adres brytyjski.
 3. @umek Co się dzieje u Ciebie? Masz problem ze spacjami. Osobiście uważam, że to jest bardzo dobra decyzja. Jeszcze wprowadzić międzynarodowy zakaz promowania ich produktów konsumenckich i będzie w porządku.
 4. Adrianwo

  Relacje na żywo w telewizjach informacyjnych

  W UE powinno się zakazać transmisji antydemokratycznych uroczystości państwowych.
 5. Adrianwo

  Ci, którzy odeszli...

  Bardzo dobrze że zmarł, bo popełniał za dużo błędów ortograficznych w swoich tekstach.
 6. Adrianwo

  TOYA

  Każdy najnowszy odbiornik HD od TOYA - tu na przykładzie ARC-1010YR, podobnie jest w ARC-1011YR i ARC-1013YR - posiada wyjście analogowe wideo. Jest ono w postaci złącza jack (jest umieszczone między złączami antenowymi a USB i Ethernet). Odpowiedni kabel (zakończony wtykami cinch) powinien być dołączony do dekodera. Natomiast o przejściówkę na złącze Euroscart - musisz się zapytać w biurze obsługi abonenta lub u instalatora albo możesz ją kupić w dowolnym sklepie z elektroniką. Żaden ich odbiornik nie obsługuje tej technologii.
 7. Adrianwo

  Najgorszy polski kanał muzyczny

  Najgorszy kanał muzyczny? Jak dla mnie cała grupa 4fun. Wszystko u nich jest popsute, technologia popsuta, m.in. technikom nigdy się nie uda wyłączyć oznaczeń wiekowych podczas reklam, a także przy klipach w proporcjach 4:3 dziwny efekt magnetyczny po bokach obrazu - i to się ma nazywać pillarbox? 4fun powinien upaść lub się zrestrukturyzować.
 8. Adrianwo

  Netia

  A jedyna metodą na ich naprawę będzie m.in. rezygnacja z technologii strumieniowania HLS na rzecz MPEG-DASH. Ma większą elastyczność od technologii Apple'a, i jest międzynarodowym standardem. Można kodować obraz i dźwięk w dowolnym kodeku, co umożliwia zapewnienie obrazu i dźwięku nieraz w identycznej jakości co w tradycyjnej technologii kablowej (DVB-C).
 9. Adrianwo

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  @LilSzogunWyrzuć swojego Redmi do śmietnika - Nokia najlepsza!!!!!!!!
 10. Adrianwo

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  @LilSzogunWyrzuć swojego Redmi do śmietnika - Nokia najlepsza!!!!!!!!
 11. Powinni stracić więcej numerów ze swoich pul, za niewywiązywanie się z zakazu używania oznaczenia "5G Ready". @SatExpert Które pule numerów zostały Playowi zabrane?
 12. Adrianwo

  Kanały Eleven Sports

  Dodam, że Solorzowi się nie chce najlepszego 4K. Tego na satelicie i w kablu. Prócz tego technicy z Cyfrowego Polsatu mają zbyt małą wiedzę nt. technologii nadawania. Po prostu są zbyt głupi. Polsat powinien pomyśleć nad zatrudnieniem kilku techników z nc+, byłoby im lepiej niż brać własnych techników.
 13. Adrianwo

  Wybory do parlamentu europejskiego 2019

  Opozycja najlepsza, PiS daje tylko obiecanki-cacanki!
 14. Adrianwo

  Radio ZET

  A według mnie za to, że wprowadzają na antenę utwory rosyjskich artystów. Puszczali też nie raz w nocy Marka Forstera (i to po polsku!), ale z końcem października ubiegłego roku z tego zrezygnowali. A według mnie Like a Lion to całkiem fajny hit.
 15. Adrianwo

  Rosyjskie kanały

  Prędzej jest to oparte na tej samej technologii co wdrożyli sobie Chińczycy. Czyli jest to technologia chińska.
×