Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to nie chcę myśleć co może być za dwa tygodnie w Sapporo .Tym czasem Dawid Kubacki odniósł swoje trzecie zwycięstwo w karierze i jest już czwarty w klasyfikacji generalnej PŚ .Dobry start zaliczył Kamil Stoch oraz Piotr Żyła  gorzej z resztą kadry ,a za tydzień Zakopane ??

Edytowane przez TELEWIDZ123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może to będzie teraz nasza nowa gwiazda w skokach narciarskich? Tego Dawidowi szczerze życzę! :D

Kamil Stoch ostatnio coś znacznie osłabł... :(

 

Coś tym naszym skoczkom w tym roku nie pomogły jednak te nowe buty, które zrobiła im na specjalne zamówienie jedna z firm w Krapkowicach na Opolszczyźnie. Notabene, w mieście, w którym ja się urodziłem. ;) Do tej firmy w celu rozmów i późniejszego złożenia zamówienia na buty przyjeżdżał osobiście sam Adam Małysz. Sprawa było szeroko opisywana w "Nowej Trybunie Opolskiej". Z tego, co słyszałem to Dawid Kubacki powiedział, że tych butów jednak nie używa i że cały czas ma je schowane w szatni. :roll: Tak, czy siak, gratulacje dla Dawida za kolejne zwycięstwo! Liczymy na kolejne! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil akurat 2 razy trafił na beznadziejne warunki. Niestety wczoraj trochę kręciło - raz w plecy, za chwilę pod narty i belka tylko latała góra, dół. Nie lubię takich konkursów.

 

Jak w Zakopanem znowu dobrze zaprezentuje się Dawid to myślę, że zacznie się "Kubackomania". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiler napisał:

Kamil akurat 2 razy trafił na beznadziejne warunki.

 

"Bidak", ciągle ma pecha... :(:rolleyes: Wygląda to tak, jakby ktoś celowo "zamawiał" dla niego takie złe warunki, gdy przychodzi czas na jego skok. :P

 

 

10 godzin temu, Kiler napisał:

Jak w Zakopanem znowu dobrze zaprezentuje się Dawid to myślę, że zacznie się "Kubackomania".

 

Albo może "Dawidomania"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z drużynowym konkursem są pewne wątpliwości, bo o ile Kubacki, Stoch i Żyła raczej dadzą sobie radę, to na ten moment jest kłopot z "czwartym do brydża". Jakub Wolny teraz miał przerwę, może mu to coś pomoże, bo skoki tej gorszej trójki Polaków, jakie widzieliśmy w Pucharze Świata w ostatni weekend, nie napawają optymizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, "nasi" nie popisali się w drużynowym konkursie w Zakopanem. :wacko: Ostatecznie zajęli 5. miejsce. Szkoda. :( Co prawda, nie jest tragicznie, ale z pewnością stać ich było na więcej. No cóż, trudno. :(

Przed nami jeszcze konkurs indywidualny w "Zakopcu". Liczę na to, że ten dzień będzie należał do Dawida Kubackiego albo Kamila Stocha. :) Bardziej jednak obstawiałbym tego pierwszego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki się rozkręcają z każdym konkursem, taka przeplatanka polskich nazwisk na podium mnie osobiście nie przeszkadza.

Teraz czas, aby i Piotr wskoczył do pierwszej „10” w klasyfikacji generalnej i będzie się działo.

Kto wie, może sezon dopną troje w  pierwszej „8”. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo też są pokazywane ,ale nie wszystkie konkursy , ostatnio pokazali zawody z Oberstdorfu, wcześniej Zao tylko sobotnie zawody . Dzisiaj w Willingen odwołano kwalifikacje , wcześniej odbyła się bardzo długa seria próbna którą przerwano . Najdłuższy skok oddał Słoweniec Ziga Jelar wylądował na 150 m .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...