Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cykliczność działa przez 4 tygodnie, potem dalej widnieje w zaplanowanych ale nie nagrywa.

To jest chyba nieudokumentowane ograniczenie i jeśli się tak dzieje, to jest to wina softu, albo inne przyczyny. Nie widzę powodów żeby bez końca nie był nagrywany np. niedzielny Teleexpress (cykliczność co tydzień)

 

Mi brakuje też możliwości cyklicznego nagrywania ale takiego, żeby nagrywał mi np. serial który jest od pon do czw - trzeba ustawiać ręcznie :(

To się da częściowo obejść w ten sposób, że programujesz sobie w ten sposób np.: "Klan Poniedziałek" na poniedziałek 12 grudnia z cyklicznością co tydzień. I tak kolejne dni. Dobrze jest tutaj dodać jakiego dnia dotyczy dane nagranie żeby się nie pogubić jak ich się trochę zbierze. Oczywiście trzeba pilnować godziny emisji, bo te mogą się zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

To już chyba przesada ze strony Cyfry . Wczoraj odebrałem dekoder jak było uzgadnianie z konsultantem i miał być rabat ma dekoder . A co się okazało nie ma rabatu w aneksie i w systemie też i wychodzi na to że muszę im płacić 20 zł za dekoder . Nie wiem co robić już napisałem do cyfry e-mail żeby sprawdzili tą sprawę. Chyba będę musial reklamację napisać i wysłać do cyfry . Może konsultant zapomniał rabatu wprowadzić a miał to zrobić wczoraj albo mnie oszukano .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa jest nagrywana. Zadzwoń i złóż reklamacje. Bez problemu uznają. Ja miałem to samo w aneksie nie było a konsultant dał 100% rabatu na PVR. Oczywiście rachunki zaczęły przychodzić ze standardową opłatą.

 

Dziękuję,już problem rozwiązany :)

Jeszcze jedno pytanie czemu nie mogę odtworzyć materiałów w Canal+ na Życzenie lub zakupić film w VOD przy każdym filmie piszę że "Dostępne w krótce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej zmianie parametrów ntc, PACE PVR HD nie wyszukuje TVP1, TVP2 i ogólnie straszny bałagan się zrobił na liście (kanały dvb-t od 960> )

Ciekawe jak szybko zareagują na to...

 

Wystarczy wyszukać kanały od nowa i cała lista układa się od nowa. Nie ma żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka podstron wcześniej pisałem o swoim problemie z tym dekoderkiem, polegającym na chwilowym zaniku dźwięku mimo całkiem niezłego zasięgu (zielony pasek ponad 4). Wcześniej podłączony był on jednym kablem, miałem nadzieję, że problem zniknie po podłączeniu drugiego. Niestety pomimo podpięcia tego drugiego w dniu dzisiejszym, nie ma poprawy... Czy to faktycznie będzie kwestia ustawienia anteny? Czy może być jakaś inna przyczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wonsik, nie chcę być niegrzeczny, ale wypadałoby pamiętać takie "d u p e r e l e", jak slogany spółki CANAL+ Cyfrowy, które wspominały coś o poszerzeniu możliwości odbiorników sat, tj. Sagemcoma i Pace PVR i to jeszcze bodajże w miesiącu listopadzie 2011.

 

Nie powiem, żebym specjalnie tęsknił do zmian, ale gdy prawdziwi faceci coś mówią, to powinno to coś znaczyć, czy może jestem w błędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie dwa pytania na temat tego tunera. 455 stron do przestudiowania zajęłoby mi całe lata świetlne ;) Otóż, czy prawdą jest to, że tuner nie działa poza granicami Polski? Ciężko jest mi w to uwierzyć lecz takie słuchy mi wpadły w moje uszy... Drugie pytanie- czy ogólnie warto wziąć ten sprzęt i płacić 10zł miesięcznie, czy lepiej kupić sobie jakiś własny tuner, średniej klasy? Jak się on sprawuje, są z nim jakieś większe problemy?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awakeman dekoder będzie działać poza granicami Polski, ale oczywiście wg regulaminu, można użytkować tylko w PL :P ja mam ten dekoder i jak dla mnie jest ok, raczej nic się nie dzieje, nagrywa, obraz jest ok, tylko czasem na obecnym sofcie łapie zawiechę na niebieskiej diodzie przy pobieraniu vod(wystarczy włączyć go pilotem i wyłączyć i jest ok). Poza tym nie mam z nim kłopotu. Aha, mam go podłączonego 1 kabelkiem antenowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem mega zwis rannym świtem....Sam się włączył i zwiesił....o dziwo dioda nie była niebieska tylko różowa (tak jakbym oglądał coś i jednocześnie nagrywał) bez migania.... Pomogło wyrwanie kabla z kontaktu.... Kiedy do [beep]y będzie ten nowy francuski soft? :evil::evil::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem, otoz jestem abonentem cyfry od paru dni i.... same probolemy juz. Otoz moj uklad programow jest dziwny kanaly HD mam od kanalu 250 ( mam stary uklad chyba ) tylko dlaczego?? Gdy robie wyszukaj kanaly wyszyukuje mi tak jak teraz mam gdy sprawdzam opragraowanie mam wersje 146 no i jeszcze canal plus film HD nie dziala mi :(. Ma ktos moze jakas recepte na te problemy???.

Antene mam dobrze ustawiona monter mi zakladal ja 2 dni temu i sprawdzal wczoraj tez i mowil ze z antena jest wszystko OK.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...