Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- Ciągły brak opisów w pilocie głównie na C+ i HBO ale nie tylko, czasem po kilkunastu sekundach ale nie zawsze się pojawia.

 

- Możliwość zobaczenia tylko jednego programu na przód.

 

- Brak możliwości przeglądania kanałów w pilocie w trakcie time shifting,

 

- Brak regulacji głośności w trakcie funkcji pilot - mały problem.

 

- Brak możliwości nagrywania odcinków.

 

Nie rozumiem jak Cyfra może sobie na takie rzeczy pozwolić, miałem UPC, CP, mam Vectrę i N z której niebawem rezygnuję, nie spodziewałem się takich problemów w Cyfrze, myślałem że Cyfra okaże się najlepsza a jest na odwrót.

 

Jakość obrazu też nie najlepsza ale ujdzie, mam nadzieje że nowy soft coś zmieni w tych kwestiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem od niedawna nie wyświetla mi sporej liczby kanałów (brak sygnału sprawdz typ konwentera lub ustawienia anteny) typ konwentera jest dobry sygnał tez, dekoder działał bez zastrzezen przez około rok. Pomocy

Mam pytanie do Ciebie F3dor.Czy nie stosujesz jakiegoś wzmacniacza sygnału na kablu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odbiorem TVN HD. Bywa że co jakiś czas zanika zupełnie sygnał (brak sygnału, sprawdź...) albo zanika dźwięk, obraz się rozsypuje itp. Czasem dzieje się to raz na godzinę dwie, czasem co kilka minut, trwa parę sekund lub też minutę/dwie. A bywa że cały dzień jest ok. Na innych kanałach (w tym HD) problemu nie ma. Mam dwa kabelki, ustawienie na TWIN, generalnie od dawna nic nie zmieniałem w ustawieniach. Czego to jest wina, coś mogę zrobić w tym kierunku, "samo" się naprawi czy ten typ tak ma?

Była jakaś wzmianka w którymś poście wcześniej ale nie pamiętam czy z podobnym tematem, a nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktos z Szanownych Forumowiczow, bedacych w zasiegu nadajnikow DVB-T i wykorzystujacych tuner DVB-T naszego PACE'a, moze potwierdzic, czy w zwiazku z uruchomieniem przez Emitel MUX1, posiada, po uprzednim wyszukaniu, dodatkowe kanaly telewizji naziemnej, uruchomione kilka dni temu przez Emitel.

Mam z tym problem, a cyfra zwodzi mnie swoimi odpowiedziami.

 

Pozdrawiam

Tomasz Borodziuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F3dor, to pozostaje Ci tylko i wyłącznie korekta ustawienia anteny, bo najwyraźniej masz ją lekko rozregulowaną. Sugeruję wezwać fachowca.

 

Niekoniecznie.

 

Mogl nieco opasc wysieznik i nie ma kata. Trzeba sprawdzic czy w pionie nie ma luzu.

I jest właśnie korekta ustawień anteny. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktos z Szanownych Forumowiczow, bedacych w zasiegu nadajnikow DVB-T i wykorzystujacych tuner DVB-T naszego PACE'a, moze potwierdzic, czy w zwiazku z uruchomieniem przez Emitel MUX1, posiada, po uprzednim wyszukaniu, dodatkowe kanaly telewizji naziemnej, uruchomione kilka dni temu przez Emitel.

Mam z tym problem, a cyfra zwodzi mnie swoimi odpowiedziami.

 

Pozdrawiam

Tomasz Borodziuk

 

Mi wyszukuje 23 kanały, wcześniej było chyba 16. Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...