Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak działa ten tunerek.

To jak on tak działa, to zostaję przy własnej Arivie TT...

 

Wczoraj odebralem ten dekoder i mam to samo, w arivie tez trwalo zanim sie kanala zaladowal ale tu to jest masakra, pilot tez nie zawsze lapie.

 

Czy jest szansa ze soft moze cos w tej sprawie pomoc, czy to juz nie do uratowania jest?

 

Zazdroszce ence sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj wystąpiła u mnie dziwna sprawa:

po wyszukaniu programów nie mogę obejrzeć żadnych programów z ASTRY (posiadam monoblock'a twin od 2 lat). Programy są, ale na każdym pojawia się brak sygnału.

Czy u kogoś wystąpiła podobna sprawa?

A odbierałeś wcześniej na Pace czy to pierwsze podłączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj wystąpiła u mnie dziwna sprawa:

po wyszukaniu programów nie mogę obejrzeć żadnych programów z ASTRY (posiadam monoblock'a twin od 2 lat). Programy są, ale na każdym pojawia się brak sygnału.

Czy u kogoś wystąpiła podobna sprawa?

Ja odbieram ASTRĘ i HB na dwóch oddzielnych antenach za pomocą diseq2.0.Po zmianie oprogramowania 147 miałem to samo na Astrze.Po sprawdzeniu przewodu z Astry /oddzielnie podłączony/działał wgrałem jeszcze raz listę programową i pomogło.Działa bez problemu do dziś.Proponuję podobne działania sprawdzenie kabla i wgranie listy programowej ewentualnie po resecie deka.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi dniami zderzyłem się z problemem, który jeszcze nie miał u mnie miejsca. Mianowicie idąc spać wyłączam dekoder pilotem (zapala się czerwona dioda + zegar na wyświetlaczu), natomiast jak wstaję dioda świeci na niebiesko natomiast na wyświetlaczu nie ma kompletnie żadnej informacji (ani nazwy programu, ani zegara - kompletnie nic). Dekoder w takim stanie nie reaguje na żadne próby włączenia / wyłączenia czy też zmiany kanałów. Pomaga jedynie krótkotrwałe odcięcie go od zasilania.

Dzieje się tak już czwarty dzień z rzędu. Dekoder wyłączam grubo po północy - a więc po czasie kiedy zwyczajowo samoistnie wyczynia jakieś magiczne sztuczki z chwilowym wybudzaniem i ponownym przechodzeniem w stan spoczynku.

Ma może ktoś jakieś sugestie co z tym fantem zrobić ?

Dla pełnej informacji sygnał dzielony jest za pomocą bezprzewodowego RFLinka, a w ciągu dnia nie ma żadnych problemów z wymianą uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie idąc spać wyłączam dekoder pilotem (zapala się czerwona dioda + zegar na wyświetlaczu)

 

Masz zegar na wyświetlaczu? Ja nie mam i z tego co czytałem to przez te przepisy o poborze prądu nikt go nie ma. Jest jakiś sposób aby mieć zegar przy wyłączonym dekoderze?

 

[EDIT]

djkubek mnie uprzedził i przy okazji potwierdził moją teorię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pace nigdy nie miał chyba zegara :P

poza tym kłopot niebieskiej porannej diody był omawiany przeze mnie i kilka innych osób parę stron wcześniej. niestety jest to wina softu, ale jak masz tą diodę to spróbuj uruchomić dekoder normalnie(przycisk standby lub dowolny numeryczny), ew. jak nie załapie to jeszcze raz po chwili spróbować - jak wcześniej też założyłam, że się zawiesił, ale normalnie się z tej niebieskiej diody się odpala :P wczoraj nawet sprawdziłam u siebie, bo tak się stało i bez problemu się odpalił, nawet szybciej niż zwykle, bo dysk już działał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft 147, a z tym zegarem to mnie trochę poniosło :oops: (jakoś pomerdało mi się z blue rayem). Reszta się zgadza 8)

 

Zjawisko z niebieską diodą zdarzało się już wcześniej, ale wtedy faktycznie można było uruchomić dekoder (i robiło się to znacznie szybciej). Niestety teraz nie reaguje kompletnie na nic - ani pliot, ani przyciski na dekoderze nie wywołują żadnej reakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :P

Mam pytanie ;P Czy jak przy przedłużeniu umowy wziąłem Pace 500 GB i mam dla niego zniżkę to czy ta zniżka jest przyznawana odrazu czy jest dopiero po wynajęciu jest ona wprowadzana ?

I czy ten dekoder jest w aneksie uwzględniony bo jak gadałem dzisiaj z konsultantem to tego deka nie ma u mnie w aneksie i zniżki w systemie też nie ma. Po odbiór dekodera umówiłem się przy przedłużeniu na 5 grudnia. Coś tam mówiła że jak wypożyczę to sprawdzi i wprowadzi jakiś kupon ale wolę się upewnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...