Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam jeszcze jedno pytanie: jest jakiś znak na dekoderze, że coś się nagrywa? Bo zaprogramowałem "Pan i Pani Killer" i samoistnie mi się przerwał po 13 min. nagrywania, a na dekoderze nic nie widziałem. Jakby co to mam single`a. To jakiś błąd czy ja coś źle zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fioletowa - jak dekoder jest w trybie pracy i nagrywa

niebieska - normalna praca

czerwona(świeci ciągle) - tryb standby

czerwona(co 3 sek gaśnie) - pobiera VOD

czerwona(co 3 sek miga na niebiesko co w rezultacie daje kolor fioletowy) - nagrywanie w trybie standby

 

@lukas_k sprawdź, czy masz kabel podłączony pod sat1 i typ konwertera w menu jako pojedynczy(przy 1 kablu - jeśli są 2, to twin), sprawdź czy masz aktualny soft(ma być 147)oraz wyszukaj programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od paru dni jest takie info na Pace - karta abonenta uszkodzona lub włożona niewłaściwie.

Każde włączenie dekodara to mi to wyskakuje.

Miał ktoś taki przypadek?

wyjmij kartę, wyłącz dekoder z prądu, zaczekaj chwilę, włóż kartę(chipem do dołu!!!), włącz do prądu - jak nie pomoże - do dystrybutora z kartą.

 

 

 

Nic nie pomaga,karta na innych dekoderach śmiga - wniosek taki że padł Pace mówiąć krótko szajs i tyle,będe musiał go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj pozytywnie zaskoczyłem, bo mam ten dekoder podłączony jedynie 1 kablem, dzisiaj nagrywałem w nocy 2 filmy na C+ HD, 3 w ciągu wczorajszego wieczoru, a i tak ściągnęły mi się 2 filmy z oferty CANAL+ na życzenie (Jądro wieczności i Prawdziwa historia rodu Borgiów odc.2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo od wczoraj mam ten dekoder.

 

Od dzisiejszego poranka raz na 30 minut, czasem raz na godzinę dioda zmienia się z czerwonej na niebieską na kilkanaście sekund, dysk zaczyna "działać" a potem się wyłącza i znowu świeci czerwona dioda.

 

Wszystko fajnie tylko mam Pace podłączonego do rozdzielacza HDMI, do którego mam także podłączony odtwarzacz multimedialny i kiedy spokojnie oglądam z niego film, obraz przełącza się na PACE bo ten zaczyna się uruchamiać, muszę poczekać aż odstawi swój cyrk z tym niby włączeniem się i obraz wraca na mój odtwarzacz multimedialny.

 

Gdzieś wyczytałem, że PACE PVR robi to co robi bo ściąga kolekcję VOD - on kiedyś skończy czy takie akcje czekają mnie przez cały okres użytkowania tego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kantona będzie tak cały czas. i rzeczywiście chodzi o pobieranie VOD - włączając się, sprawdza, czy jest dostępny jakiś film.

 

@lukas_k tak, niektóre programy nie mają EPG - wtedy trzeba ręcznie programować przez "moje nagrania".

 

@czarek007 i @mariusz5891 kwestia softu, jak napisał wcześniej Feniks1893(na samej górze strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...