Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie z początkiem grudnia planuję podpisać umowę z C+ i nie wiem czy zdecydowanie się na ten dekoder to nie ryzyko, reszta oferty to z tego co wyczytałem to jeszcze większa mina. Chcę wziąć MR i potrzeba mi 2óch dekoderów inie wiem czy brać C+owe czy inwestować w swoje. Drugi może być SD. Czy ofertę VOD obsługują pywatne dekodery innych firm niż oferowane przez C+?

 

usługi VOD są tylko na dekoderach dedykowanych z budowanym HDD. Na żadnym innym tego nie ujrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djkubek

1-nie

2-nie

Ale za to :

1. Po każdym włączeniu głośność mam ustawioną na max.

2. Timery które nastawiłem przed dodaniem kanałów hd nagrywa mi ze zwykłych np.: w zaplanowanych "tvn" samo zmieniło nazwę na "tvn hd",na pozycji 4 faktycznie jest tvn hd, ale nagrywa mi z pozycji 250 ze zwykłego tvn. Dopiero ręczne poprawienie numeru kanału w zaplanowanych elminuje problem.

3. Przy starcie dioda świeci wszystkimi kolorami tęczy: niebieska,nie świeci,czerwona,niebieska,sporadycznie jeszcze obie naraz przez ułamek sekundy,potem już tylko nazwa kanału i po ok 60sek,jak tylko zniknie osd zaczyna reagować na pilota.

Mimo wszystko i tak działa nieźle w porównaniu do tego co piszą inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ten dekoder jest tak do niczego ? Cały czas ktoś narzeka !

Aż się boję go wynająć :-0

Ja go mam i raczej nie narzekam. Dwa razy pokazał "focha" w ciągu ponad roku użytkowania. Rzeczywiście jest mułowaty, nie da się ułożyć swojej listy ani przerzucić nagrań do komputera, ale jest to TWIN co w zestawieniu z darmowym użytkowaniem nie pozwala zbytnio na niego narzekać. :D

Co by było jednak gdybym musiał za niego płacić? Nie wiem. Przed nim miałem tunery PVR Ready z jedną głowicą (nie od Cyfry) i dało się żyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur 6436

1. W PACE w ustawieniach telewizora możesz ustalić głośność początkową

2. Też tak miałem, aktualizacja listy kanałów pomogła. Jeżeli planowałeś te nagrania przed zmianą TVN na TVN HD musisz wszystko przeprogramować na nowo. Po dodaniu kanału już będzie nagrywać z HD.

3. Dokładnie tak jest jak piszesz, u mnie z kolorami diod jest podobnie, a potem czekam aż wszystkie OSD z ekranu pogaśnie i mogę używać PACE.

 

Co do działania nieźle... Nie wypowiadam się. Dla mnie ten dekoder to jedne wielkie nieporozumienie... 15 zł miesięcznie za mułowaty zawieszający się badziew.

Całe szczęście jeszcze miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mające tego "beznadziejnego" PACE mogę sobie oglądac teraz - bo takamam zachciankę - Piratów z Karaibów, powtarzam że tylk ona firmowym sprzecie mozesz skorzystać z VOD, i C+ na życzeni itp

 

Malkontenctwo .... MAm jeszcz ekilak innych skrzynek i moge porównac za 0zł sprzet bdb !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się w CANAL+ na życzenie na chyba 6 filmów tylko dokumentalny ściągnął, ani jeden więcej, filmy dochodzą i odchodzą a ja i tak oglądać nie mogę, żenada HBO seriale to samo, a VOD mnie nie interesuje, soft 147 czyli co tyle wart sprzęt co i jego właściciel, czyli bez komentarza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się w CANAL+ na życzenie na chyba 6 filmów tylko dokumentalny ściągnął, ani jeden więcej, filmy dochodzą i odchodzą a ja i tak oglądać nie mogę, żenada HBO seriale to samo, a VOD mnie nie interesuje, soft 147 czyli co tyle wart sprzęt co i jego właściciel, czyli bez komentarza,

Napisz jaki masz konwerter. Wyłączasz dekoder na noc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt PACE 500 podpiety tylko do jednego wejścia SAT. wyczynia cuda.. Tak samo jak do tunerów nki potrzeba podłączyć obydwa wejścia ST to jest wymagany podwójny minimum konwerter .. (Twini) U mnie jest quad od ponad roku zero zwiechów czy resetów tego tunera.. Jak decydujesz się na tuner dwu głowicowy decyduj sie na przynajmniej twina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie. TWIN ma tylko umożliwić dublowanie czynności, tzn. nagrywanie jednego kanału przy oglądaniu innego. Wszystko. Jeśli ktoś nie korzysta z dekodera w ten sposób to twin nie jest potrzebny. No i te wieczne rady o zainwestowaniu w twin-a. Nie wszyscy mają możliwość zamontowania własnej anteny. Ja mam sat w gniazdku, jeden dostępny kabel, instalacja zbiorcza. Anteny zamontować nie mogę. Mimo tego usprawiedliwianie tego sprzętu tym, że bez drugiego kabla nie ma co oczekiwać cudów jest przesadą. Ma działać na jednym i już. Ma 10h w nocy minimum na ściąganie vod (codziennie - przynajmniej u mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtuk no właśnie u Ciebie ma 10 godzin, a np. @czarek007 ma jeden kabel,dekoder wyłącza na noc i narzeka że się nie ściąga C+na życzenie ! Myślę że takich ludzi jest więcej i to jedna z przyczyn takiej opini (napewno nie jedyna), ja mam dekoder od 1.5 roku i problemy miałem tylko wtedy gdy się zużyła przejściówka podokienna.

 

ps.@czarek007 jak się zgadzasz w 100% to nie wyłączaj deka na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Wy mówicie, jakim cudem ma sie pobierać vod na jednym kablu, jak przy włączonym dekoderze odbiera jakiś kanał i nie ma cudów aby sie równocześnie pobierało. W ten sposób tylko na twinie może się pobierać, a na pojedynczym pobiera się gdy dekoder jest wyłączony, dlatego miga lampka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne. Przy instalacji z jednym kablem, jeśli chcemy, żeby się ściągały pozycje z VOD, HBO Seriale i C+NaŻyczenie, to najlepiej dekoder wyłączyć na noc i wtedy powoli bo powoli, ale będzie dekoder pobierał pozycje. Trwa to długo, ale sam jak miałem wcześniej tylko jeden kabel to w nocy zawsze mi pobierał filmy i inne pozycje przy wyłączonym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...