Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

sms2info, a tak między nami mówiąc, to "monter mówił", nie jest żadnym poważnym argumentem, bo różni są monterzy i różnie też mówią. :D

 

Ważne, by samemu sprawdzić, czy antena jest solidnie przykręcona (jeszcze w obecności montera), a później wykonać test stabilności sygnału, choćby i za pomocą narzędzia dostępnego w menu odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie i dzieki za szybka odpowiedz .

Czyli soft jest dostepny tylko od piatku do..??? . Jest godzina 10 i wlasnie probowalem zrobic aktualizacje oprogramowania i znowu ten sam komunikat BRAK AKTUALIZACIJ :(

Johan1: Sile sygnalu mam 4-4.5 antene mam 90cm mam quad konweerter i sasiedzi maja Canal plus film HD a ciagniemy z tego samego konwertera :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sms2info jak mówi kolega wyżej, wszystko to jest winą softu(zarówno zła kolejność programów, jak i brak c+ film hd) :) tak więc w piątek aktualizuj soft, wyszukaj programy i wszystko będzie śmigać :)

sotf jest od pt. od 9 rano do pn. do 9 rano. pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

sms2info, nie zapomnij też już dziś złożyć reklamacji w CTA, być może i u Kol. Kate, jak się trafi :) , jako że to C+ dała tu ciała i winna Ci jest rekompensatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

sms2info, pod względem technologicznym, faktycznie C+ jest w głębokiej ... sempiternie, na co wskazuje choćby zestaw sprzętu, który oferuje swoim klientom.

 

A co do jakości kanałów HD, to będzie lepiej, zapewniam Cię, bo maszyna powoli, ale ruszyła, więc trzeba pozwolić się jej rozkręcić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej zmianie parametrów ntc, PACE PVR HD nie wyszukuje TVP1, TVP2 i ogólnie straszny bałagan się zrobił na liście (kanały dvb-t od 960> )

Ciekawe jak szybko zareagują na to...

 

Wystarczy wyszukać kanały od nowa i cała lista układa się od nowa. Nie ma żadnego problemu.

 

Witam, właśnie problem polegał na tym że po wyszukaniu nowych kanałów zrobił się taki galimatias na liście. Dopiero wieczorem wszystko wróciło do normy. Pewnie technicy z C+ przypisali nowe częstotliwości do kanałów z dvb-t :D

Teraz już jest wszystko w porządku.

Co to za soft francuski, na który tak czekacie?? Jest jakiś temat na forum o tym sofcie? bo pierwsze słyszę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sms2info, pod względem technologicznym, faktycznie C+ jest w głębokiej ... sempiternie, na co wskazuje choćby zestaw sprzętu, który oferuje swoim klientom.

 

A co do jakości kanałów HD, to będzie lepiej, zapewniam Cię, bo maszyna powoli, ale ruszyła, więc trzeba pozwolić się jej rozkręcić. ;)

 

 

No mam nadzieje :) Mialem kupic Tv z 3D ale jak widze jak wyglada tu HD to sie zastanawiam czy wartyo miec 3D w c+ , bo w sky 3D jest wypasione a mecze bajka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch czy trzech dni przy wyłączonym dekoderze w nocy świeci mi się cały czas niebieska dioda. Na wyświetlaczu ciemność a dioda świeci ciągle na niebiesko. Czy to normalne? Chyba nie, może ktoś z was też tak ma?

Normalna sprawa... też tak miałem... coś dziwnego się ostatni dzieje... dziś w nocy włączyło się (a w zasadzie syganalizowało świeceniem różowej diody) nagrywanie. Oczywiście nie nagrywał ale nie mogłem wejść do biblioteki nagrań. Dopiero wyrwanie wtyczki z gniazdka pomogło....@Kate - kiedy ten soft nowy będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz kabel HDMI? W instrukcji tego modelu masz taką informację:

Należy używać tylko przewodów High Speed HDMI. W przypadku przewodów HDMI niezgodnych ze standardem High Speed HDMI może wystąpić migotanie obrazu lub całkowity brak obrazu na ekranie. Zalecamy korzystanie wyłącznie z przewodów High Speed HDMI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...