Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Posiadam Smartdom. Internet jako produkt 1, telefon - abonament jako 2 i TV jako 3. Czy jeśli zmienię pakiet elastycznie z Rodzinnego HD na Familijny HD to rabat pozostanie taki sam, tzn. 1 zł?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do właściwego wątku. Poza tym, poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Eh, strasznie źle się wyraziłem. Z góry przepraszam. :/ A orientujesz się może, jaki jest to rabat?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wygląda na to, że w mojej cebulackiej pogoni za minimalizacją kosztów wpakowałem się na minę... No ale po kolei:

Mój trójpak w SD wyglądał do niedawna tak:

1. usługa uprawniająca to TV - Umowa 12/5 na pakiet Familijny MaxHD + SportHD + Film HD za 0 zł (minimalne zobowiązanie Familijny MaxHD 49,99 zł)

2. NET - 90GB LTE bez limitu - 20 zł (po rabacie 50% SD)

3. GSM - no limit, internet 14GB, 120 minut w UE - 1 zł (po rabacie 39 zł SD)

 

16.05.2017 wypowiedziałem umowę uprawniającą a 2 dni potem przedłużyłem ją na znanych z tego forum zasadach:

Umowa 15/3, Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, od 4 miesiąca 59,99 zł

 

Dzisiaj zaglądam w icok bo nowe warunki, weszły w życie a tam zdziwienie:

Podstawowe zobowiązanie: Familijny Max HD 39,99 zł -  :censored:
Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności:
SPORT HD 5,00 zł
PAKIET VOD 10,00 zł
Cinemax HD 10,00 zł
FILM HD 5,00 zł
 
Czy jest tak źle jak mi się wydaje? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płace abo 59,99 (Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD) + 5 zł. za 1 multi + 5 zł. dzierżawy za ESI. Jest to umowa uprawniająca. Czy przy przedłużeniu umowy (wypowiedzenie wysyłam jutro) można negocjować obniżke abonamentu za pakiet j/w do 49,99 bez utraty zniżki na drugi produkt (50% na abonament w Plusie)? Multiroom chciałbym zostawić i ale ESI-88 wymienić na Evoboxa. Czy czynsz za Evoboxa z tym pakietem też wynosi 5 zł?

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko.

Mam umowę na familijny MAX HD + SPORT I FILM HD za 59,99, zawartą w 04/2016r. (24/6). Do powyższej umowy podpięty jest rabat w postaci Bonusu w Plus Banku.

Jako, że jest to drugi rok umowy, kwoty bonusu są dużo mniejsze, niż w pierwszym roku.

I teraz moje pytanie: czy jeżeli złożę wypowiedzenie (w związku z likwidacją UCH HD), a następnie przedłużę umowę to mogę liczyć na nowe bonusy w Plus Banku, czy muszę czekać aż zakończy się stara umowa tj. 04/2018, by skorzystać z nowych bonusów?

A po drugie, jeżeli byłoby to możliwe to na jak długo muszę zawrzeć tą umowę? 12/15 czy tylko na 24 miesiące i jaka byłaby minimalna kwota zobowiązania, na którą musiałbym się zgodzić (59,99, czy mogłaby być niższa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płace abo 59,99 (Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD) + 5 zł. za 1 multi + 5 zł. dzierżawy za ESI. Jest to umowa uprawniająca. Czy przy przedłużeniu umowy (wypowiedzenie wysyłam jutro) można negocjować obniżke abonamentu za pakiet j/w do 49,99 bez utraty zniżki na drugi produkt (50% na abonament w Plusie)? Multiroom chciałbym zostawić i ale ESI-88 wymienić na Evoboxa. Czy czynsz za Evoboxa z tym pakietem też wynosi 5 zł?

 

Witam.

Podczas przedłużenia umowy nie można zejść poniżej kwoty minimalnego zobowiązania, która jest zapisana w umowie, a w tym przypadku wynosi 59,99. Można jednak negocjować w tej cenie lepszą ofertę programową i dodatkowe zobowiązania, np. czynsz za ESI-88. Natomiast wypowiadając obecną umowę, można wynegocjować nową kwotę minimalnego zobowiązania, czyli 49,99, ale to już nie będzie pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, tylko inny, uboższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Podczas przedłużenia umowy nie można zejść poniżej kwoty minimalnego zobowiązania, która jest zapisana w umowie, a w tym przypadku wynosi 59,99..../

No to teraz wiem, że nic nie wiem :-|. Jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia (wtorek) sam dzwoniłem do DUK i dopytywałem się tylko o tą kwestie (zejście z ceny o 10 zł. z zachowaniem zniżki w sD) to dowiedziałem się że "raczej nie powinno być problemu". Po wysłaniu pisma, jak na razie nikt się ze mną nie kontaktował.

 

../Można jednak negocjować w tej cenie lepszą ofertę programową i dodatkowe zobowiązania, np. czynsz za ESI-88...

 

:>

Lepszą tzn. jaką? HBO pewnie nie dadzą, a Eleveny mnie nie interesują. Za drugi multiroom, na zniesienie opłaty nie ma szans a ESI-88 i tak zamierzam wymienić na Evoboxa. To znacznie zawęża negocjacje. Ale poczekam na kontakt lub odczekam tydzień i sam ponownie zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy załapię się na Smart Dom w ramach internetu , bo na TV nie dało rady. Umowa kończy mi się 22.12 2017 mam pakiet 40/200 i płacę 49 zł. chciałbym zostać przy tym pakiecie  bo w zupełności mi wystarcza i nie chcę droższych   ale chciałbym też załapać jakiś rabat, czy da się bez podwyższania pakietu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Teraz tak, jeżeli dobrze zrozumiałem posiadasz obecnie usługę Internetu na kwotę 49,90 zł miesięcznie?

Zgodnie z Regulaminem Programu SmartDom 3 - &1, pkt.3a - wersja z dnia 22.05.17, usługa taka uprawniałaby Cię do otrzymania rabatu na kolejne produkty telewizję lub telefon(produkt drugi i trzeci).

W celu uzyskania dalszych informacji najbezpieczniej podejść i sprawdzić to w Autoryzowanych Punktach Cyfrowego Polsatu lub Plusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy telefon do smartDom jako 2 produkt można podpiąć tylko w chwili podpisania umowy, czy można to zrobić później ?

Koledze Pani z infolinii powiedziała że może to zrobić poźniej.

W tej chwili jest w trakcie cesji umowy w T-Mobile na siebie i będzie przenosić numer do Plusa na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś smartdom z Plusbanku? Miałem rabat 55/25 złotych (od kwietnia 2016) i obecnie dostałem tylko 15 złotych. Jako argument takiego stanu rzeczy podano zmianę mojej umowy. Tylko, że ja umowę zmieniałem już dwukrotnie w czasie, gdy miałem ten rabat (w sierpniu ub.r. - coś wyleciało  i w marcu b.r. - po opłaceniu jednego rachunku) i dopiero w czerwcu (sic!) przyznali mi niższy rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, mam telefon jako pierwsza usluga (49.99zl) i tv jako druga rabatowana (44,99zl pakiet premium). Czy moge obnizyc abonament na 39,99 pozostajac przy warunkach tego 49,99 nie tracac smartdomu? Czy jesli konsultant oferuje mi 4m gratis, evobox za 1zl i smartdom na tv (pakiet premium max 50zl) to jest to opcja prawdziwa? Sprzedawca w punckie powiedzial, ze nie moze byc darmowych miesiecy jesli jest smartdom i sie obawiam czy ten w pukcie nie wie dokladnie czy na infolinii oszukuje i potem sie okaze ze nie ma tego smartdomu czy jak to jest? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę na abonament w Plusie możesz przedłużyć za pomocą DUK, z niższym abonamentem ale nie mniejszym niż 39,99zł bez utraty zniżek w ramach SmartDom.

Ale na tych warunkach, ktore byly czy abonament bedzie ten nizszy z adekwatnymi warunkami jak z ich oferty za 39,99zl ? Bo tak twierdzil konsultant, chociaz nie byl pewien tego co mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie warunki dawali? :) no super bo teraz to albo to co napisałam (bez limitu, 120 jednostek za granice i 5.5gb kraj za 49.99zl) a oferuje ewentulalnie 39,99 zl ale z o wiele gorszymi warunkami, stadardowymi dla tego abonaemtnu. Czy moze skladales wypowiedzenie ? Bo my złożyliśmy na tv ale na tel nie bo sie obawialiśmy o ten smartdom i teraz sie zastanawiam czy nie zlozyc na tel tez, chociaz obawiam sie czy jednak nie spowoduje to jakiejs utraty tego smartdomu? A umowa jakos do konca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...